Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

dracekmracek
24. bře 2009

ahoj holky 🙂 můžu se přidat?dnes je to 8.den co mám sněhuláčka v bříšku

helenky
24. bře 2009

dračkumračku 🙂 já je tam vidíííííííííííííííííííí..tak ať vydržííííííííííííííííííííííí ..tak pěkně vodorovná poloha, nohy nahoru, něco dobrého na zub...pěkně se rozmazluj, ať piňďa ví, že je na dobré adrese 🙂

helenky
24. bře 2009

kapunko, prý jsou čekací lhůty 2-3 měsíce..v Praze. 😒

melisska
24. bře 2009

dracka su tam, drzim palceky, budes z nas v marci prva , ktorej sa to podarilo 😵

bonsai
24. bře 2009

ahojte dievčatá..chcela som Vám len povedať, že sa mi ozvala katuska 23 a má pre Vás dobrú správu našla si // tak jej držme palce...aby jej to po tak strastiplnej ceste za bábätkom vyšlo.. 😉

zubajda
24. bře 2009

bonsai.. to je super zpráva... držím katušce moc palečky.. ať už teď jen prochází krásným obdobím těhu... 😵 😵 😵

annina
24. bře 2009

Bonsai vyřiď velké gratulace!!! 😵 Proč se ztratila z koníka? Všichni ji tu fandíme!

kapunka
24. bře 2009

no tak to já ted zažádám - a před stimulkou si stejně chceme dát pauzu vycházelo by to asi na září.. 😕

dracekmracek
24. bře 2009

holky já ráno čekala až manžel odejde,málem jsem se počůrala,ono ho to vždycky mrzelo když to bylo negativní...já nečekala že to tak dopadne...po dvaceti vteřinách jsem test chtěla vyhodit co jsem to udělala za blbost a byly tam!!!!!

kapunka
24. bře 2009

dračekmraček 😀 😀 😀 😀

bonsai
24. bře 2009

zubajda, annina..´dakujem odkážem...a prečo..ľudská zloba ..tu niet viac čo dodať.. 😠

zubajda
24. bře 2009

drackumracku 🙂)))).... super, moc gratuluji..... jen si to užívej 🙂

beryk
24. bře 2009

Kapu, tak do května zkus neúspěchy vymazat z hlavy, pořádně relaxovat a nabrat sílu a trpělivost dál bojovat.
Draciku držim pěstičky a doufám,že za pár dní se dočkáš té nejhezčí zprávy

zubajda
24. bře 2009

bonsai... naprosto katusku chapu.. lidska zloba je nejhorsi, co muze byt... a tu si ona ted nemuze dovolit, hlavne, at je v klidu... 🙂

bonsai
24. bře 2009

zubajda..ďakujem..poviem jej to... 🙂

milena26
24. bře 2009

ahoojda holky 🙂

tak Katu velká gratulace 😉 😵

beryk
24. bře 2009

Ahojda holky,volala jsem do sanusu,jak to vypadá s vajuchy,od včerejška se porád drží jich 5 🙂 🙂 🙂
Zítra si mám zas zavolat jak to vypadá,ale už mě objednali na čtvrtek v 10h.na transfér,tak snad to dopadne. 😎

bonsai
24. bře 2009

beryk..budem držať palce.. 😉

beryk
24. bře 2009

Bonsai dík. Jdu si ted užívat pohodu ,čeká na mě kávička a rakvička se šlehačkou a vaječným koňakem mňam.

milena26
24. bře 2009

beryk tak gratulace,že se prckové držej a bojují....hodně štěstíčka 😉

beryk
24. bře 2009

Mili díky.
Jdu se ustrojit a letím ke kadeřníkovi,tak jsem zvedavá co mi zas na hlavě vymyslí,hlavně to musím stihnout do konce vycházek.

dracekmracek
24. bře 2009

mil psssssstttttt nejsem to já 😅

zubajda
24. bře 2009

dracku 😀

dracekmracek
24. bře 2009

holky můžou být z ketu dvojčata? 😕

zubi to je srandaaaaaaaa 😀

luly3
24. bře 2009

ahojte 😉
hlásim dnes som mal ULT a KET mam 31.3 v pondelok 😀 😀 😀

milena26
24. bře 2009

beryk myslela jsem,že se vyvíjí ve skumavce zatííím 😀

beryk
24. bře 2009

Ahojda holky, dolítla jsem od kadeřnice a s miláčkem a snašima jsme slavili narozky mildi.
Přeji všem krásnou dobrou noc

beryk
25. bře 2009

Ahojda holky, přeji nádherné ráno ,sluníčko nám krásně svítí. 🙂 🙂

ili5
25. bře 2009

Ahojky, u nás taky svítí sluníčko, ale sníh je furt 😠
Mil, dostala jsi už mencky? Já stále ne, ale ta hlava mě bolí stále, jsem na panadolu, chce se mi až zvracet. Teplotu mám taky furt. Ani na jídlo nemám chuť, alespoň ty kila shodím co nabrala. Určitě se ty hormony ve mě drží a dělá mi to paseku v těle.

beryk
25. bře 2009

Ili,já poprvé IVFjsem přibrala 8kg,byla jsem těhu do 8tt,pak zamklý potrat,proležela jsem 3 měsíce do toho ty hormony........
Jsem zvědavá jak to budu mít ted