Kdo se chystá na IVF v červenci a srpnu 2018?

Ahoj holky.Kdo se chystáte toto leto na IVF přidejte se, rada bych s někým sdilela aktuální pocity,přípravy a pod 🙂
hribek
14. črc 2018
@nilako dekuju
kolapav
14. črc 2018
@hribek moooooc štěstí přeji ať mimi vydrží až do porodu ✊✊✊✊✊
hribek
14. črc 2018
@kolapav dekuju. no uvidime za par dni jestli carka sili.
sweet81
14. črc 2018
@hribek potichounku gratuluju. Já ještě netestovala, možná v pondělí. Při ET jsem testovala jak blázen a bylo biochemické, tak jsem se zařekla, že počkám aspoň 7dní po KET.
veverka55autor
Včera v 06:05
@hribek také moc moc drzim všechny palce 😍
veverka55autor
Včera v 06:15
Jinak holky já si dnes připadám jak prastena😀poprve po roce a půl co se těším až dostanu menstruaci protože budeme moct konečně stimulovat na dlouhý protokol. Ale jsko na potvoru si tenhle měsíc dava na čas ale už klasicky zacina bolet bricho a jsem prudna tak čekám ze každou chvíli červená kamoska dorazí 😀😀
nicoletaaa
Včera v 06:27
Ahoj holky po nezdařených KETech a následném přirozeném těhu mi zůstali 3 platicka utrogestanu, 1,5 platicka estrimaxu a 1 celé balení medrolu. Neměla by jste některá zájem?
hribek
Včera v 06:56
@veverka55
@sweet81 dekuju, ja se jeste neraduju. radovat se budu az ukoncim ten kritickej 3.mesic do te doby (vlastne asi i pak) budu nervozni pri kazde kontrole. u nas nebyl problem otehotnet (ani prirozene) vzdy byl problem donosit, kolem 11.-13.tydne vzdy ZT bez srdicka a jinych problemu.... moc vam drzim pesti!!
vendulam
Včera v 09:03
@veverka55 Tak to jsme na tom úplně stejně, taky čekám každým dnem a pořád nic...a to jsem v pondělí byla na injekci, aby se měsíčky rychleji dostavily ...😟
vendulam
Včera v 09:06
Držím palce nám všem, ať překonáme všechny obtíže a brzy se radujeme z roztomilých a krásných miminek...
nilako
Včera v 09:20
@veverka55 @vendulam holky to znám i já,nikdy žádné zpoždění,vždy menstruace na hodinu přesně na čas. No a teď když jsem na ni čekala jak na smilování,abych mohla začít se stimulací bum, 3 dny zpoždění a já nervní a pěkně naštvaná... Je to vážně především v hlavě...

..teď už se ale raduji,zítra poslední dvě injekce a zase se hneme během příštího týdne o kousíček dál , punkce
sweet81
Včera v 19:06
Holky, tak jsem to nevydržela a teď jsem testla 😍 6 den po KET
nilako
Včera v 19:14
@sweet81 jupí 😍😍😍❤️
sweet81
Včera v 19:19
@nilako teď aby se hlavně udrželo😊
kolapav
Dnes v 10:22
Tak dnešní kontrola máme 6 pěkných folíků, ve středu opu 😀
hribek
Dnes v 10:32
@sweet81 no parada gratuluju! carka je krasna! ja ji mam slabsi
hribek
Dnes v 10:33
lilavatty
Dnes v 11:19
Ahojky, tak nové info : manžel má spermio na 1!! Což nechápu. Minulý rok měl 18 % dobrých spermií, teď více než 80%?? Začínám si myslet, že v minulém CARu to buď udělali patně, nebo byly výsledky špatné schválně...😕 Nevím. U měbohužel stále žádná ovulace, doktorka potvrdila, že mám nejspíše PCOS. Vysoké AMH, což ale říkala že není takový problém, horší by bylo mít moc nízké AMH-. Akorát je nějaká špatná hodnota v imuno, neřekla mi co je špatné a jak hodně, ale v srpnu se udělají kontrolní náběry. Takže sem vyfasovala znovu utrogestan, poté hned clostík na ovulaci. Manžel půjde také ještě na jeden odběr a když bude v pořádku, a mě nahodí ovulaci, zkusíme nejspíše jen inseminaci 🙂 Z čehož mám radost. POkud by se můj cyklus nastartoval úplně, bylo by třeba možné otěhotnět přirozeně 🙂 Pokud nebude manželův druhý odběr dobrý ( měl jen malé množství, ale to my víme že byla krátká abstinence, takže příště už bude ok🙂) tak půjde na urologii na vyšetření. Myslím si že mi hodně pomohl ten pátek 13. a nebo to, že jsem den před Prahou našla 2 tyřlístky 🍀🍀 🙂
sweet81
Dnes v 11:33
@hribek děkuju😊 tvoje čárka sice o trochu slabší, ale je tam!😊👍
veverka55autor
Dnes ve 14:20
Ahoj holky. Tak “cervena” dnes dorazila takže konečně můžeme začít 🙂 prosím holky co měly nebo budou mít dlouhý protokol jak přesne to probíhá a kdy a co. Našla jsem toho hodně o tom kratkem který je častější ale o tom dlouhém nic moc😞 zítra od 2.DC má začít na měsíc brat tu antikoncepci na sklidneni vajecniku a aby se mi zas neudělali cysty a 23. Dc mám jít prý na ultrazvuk a něco ni snad mají píchnout či co. Měli jste to stejně? Jak to bude probíhat pak dal? Predem moc moc děkuji za info a holkam “carkatym” moc drzim dal palce , snad do Vánoc budeme dvouproude dálnice všechny 😀

Začni psát odpověď...

Odešli