Kdo se chystá na IVF v říjnu-listopadu 2017?

Najde se tu některá z vás,která se chystá na své první IVF?
hribek
18. zář 2018
@veeev jj po 8, pracovali sme cestovali, pak sme meli malou, no a pak kdyz ji byly 2a pul tak byla svatba. ale uz sem byla takova nevrla, ze to trva moc dlouho 😃
sonisekautor
18. zář 2018
Tak 3 injekce zvladnuty,jen ten Luveris je děsný..mi to nebaví míchat a šla mi blbě natáhnout ta vodička a tak.
hribek
Včera v 08:04
@sonisek sikulka! o injekcich mi ani nemluv, ten fraxiparine se tak blbe picha, tupy jehly a ac mam bricho rosolovity nekde to pichnout jde a neboli a nekde se jen dotku zaboli to a krve jak z vola....
veeev
Včera v 08:11
@hribek Tak my pracujeme, makame na baraku, ale svatba v nedohlednu. Chceme malou, max 6 lidi. Vsechno uz mam v hlave, jak to bude. A pritel si dava na cas. Samozrejme kdyz nekdo neresi u nas deti, kdy prijdou, tak resi svatbu 😂

@sonisek Jeje, jsem rada, ze injekce jsou za mnou. Jeste ted se z tech hormonu vzpamatovavam. A holky, ja zas moc spicky na brichu nemam a to byla bolest to vzdycky propichnout 😝
crazy_girl3
Včera v 08:16
My jsme se brali po 8mi letech, ale jelikož jsme spolu začali, když mi bylo 16, tak to nebylo divné. Svatbu jsme teda měli velkou, přes 100 lidí, ale měli jsme obřad a pak venkovní párty a lidí byli nadšení. Všichni o svatbě ještě teď mluví s nadšením, a to je to už 6 let. Hlavně jsme si to užili my dva, a to nám celý den pršelo jako z konve, takže taky asi štěstí...snad...

@hribek dneska jdu večer do Prenatalu, bojím se jak malý děcko 😞
hribek
Včera v 09:54
@crazy_girl3 na co jdes? Ja mam bobky uz od min stredy. Chodim pict streda ctvrtek do Laskominy od Maryny na slovakove tak aspon me to rano zabije cas na myslenky. Zitra jdu pred prenatalem taky. Ale bojim bojim
crazy_girl3
Včera v 10:28
@hribek no na ten druhý ultrazvuk. I když bylo minule vše ok a ve čt jsem bla na kontrole u své dr, tak se stejně bojím, aby bylo vše ok. Aspoň že cítím, jak tam poskakuje...je to fakt ďábel
hribek
Včera v 10:58
@crazy_girl3 ajo, no vidis tak to bude vse v pohode! aspon mas jistotu ze srdicko je, ja se to dovim az zitra. zrovna je to obdobi kdy to vsecko koncilo tak sem relativne nervozni, ale vzhledem k tomu ze s tim nic nenadelam se snazim hazet do pohody, ale hloda to... drzim pesti a dej vedet
crazy_girl3
Včera v 11:22
@hribek to chápu. Držím pěsti na ráno 🙂
hribek
Včera v 11:54
@crazy_girl3 diky moc!
sonisekautor
Včera v 19:04
@crazy_girl3 tak co ses dozvedela dneska?

@hribek tobe at zitra taky dobre dopadne kontrola 🙂

Ja jsem dneska nepouzitelna. Fakt mi neni dobre, v praci jsem to nejak dala a pak prisla dom a lehla jsem si. Pšíkám, škrábe mi v krku, teče mi z nosu, hlava bolí...teď tu chvili koukam na Vymenu manzelek, ale pujdu si lehnout a spat, zitra bohuzel musim do prace 😞ale patek mam volno, tak budu lezet a vikend sice mam ranni, ale mozna se mi pokusi to vzit jina holka, tak uvidim.
veeev
Včera v 19:14
@hribek Drzim moc palce na zitrejsi kontrolu. Ale urcite to bude v pohode,uvidis 😍

@crazy_girl3 Tak jak malicke, ukazalo se pekne na kontrole? 😁

@sonisek No hezke....nejaka potvora chripkova? Kup si tu Acerolu. Ja mam prasek a rozpoustim si ho ve sklenicce vody. Je to jako voda s citronem. A myslim, ze zatim super. Je to prirodni a nejvetsi davka vitaminu C, jakou muzes do sebe dostat. Snad se ti udela brzo dobre. At to hlavne neovlivni tvorbu vajicek 👍

Ja mam porad problemy s brichem. Kazdy den me boli podbrisek, jako kdyz to mam dostat. Tak se tesim, az ta ms fakt prijde, at se srovnam. Ale ma prijit az 30.9. 😝
hribek
Včera v 19:38
@sonisek
@veeev dekuju ste zlaticka. Dam vedet jak dojedu domu.

Začni psát odpověď...

Odešli