Kdo se chystá na IVF v říjnu-listopadu 2017?

Najde se tu některá z vás,která se chystá na své první IVF?
veeev
10. kvě 2018
@sonisek To jsem zvedava, co ti tam reknou. Snad se to posune k lepsimu 😊 Ja to mela zitra dostat,prislo to dnes, tak zitra se chystam na krev na novy hormonalni profil a za dva tydny k doktorce na vysledky. Ale dneska takove bolesti bricha, ze jsem si musela vzit 2 prasky 😕
veeev
10. kvě 2018
@luccak Tak to vitej v klubu. Ja pri 1.IVF mela 9 vajicek,prezilo jen jedno, nevyslo to. Pri 2.IVF jsem mela 10 vajicek,opet prezilo jen jedno a zase to nevyslo. Ted cekame na vysledky genetiky, novy hormonalni profil, zitra si jdu vyzvednout spousty vitaminu, upravili jsme stravu a na podzim treti pokus a doufam v moje vysnena dvojcatka. Kombinuje se nam vic problemu...ja polycysticke vajecniky, partner naposledy hodne spatny spermiogram (min spermii, malo pohyblivych a navic hodne morfologicky abnormalnich). Tak uvidime, co bude dal. Kam chodis do CARu?
sonisekautor
10. kvě 2018
@veeev já už to dostala tak nějak včera,dnes už pořádně...a taky mi teda břicho bolí víc...ráno jsem měla Ibalgin a teď už se mi nechce,snad to zaspim. A to jsem odpol byla s malým na kole 😃
sonisekautor
10. kvě 2018
Jen se divím,že to druhé centrum mívá v červenci 14 dní dovolenou...všichni ji mají... Nechápu
avalon07
10. kvě 2018
@veeev Moc dekuji. Mela jsem 5 vajicek po dlouhem protokolu a nechali jsme zavest 1 v rijnu jenze nic. Zbytek sel na zamrazeni. Pri druhem pokusu z KETu zbylo jen jedno jedine vajicko, transfer v listopadu a v prosinci pozitivni test a cukrovi jsem uz pekla jako tehule 😀 Byli jsme poprve v Sanusu a nemuzu si je vynachvalit. Takze fakt nadeje umira posledni. Kdyz mi rekli, ze tohle se nevyvijelo, tohle se jim nelibi atd, a ze zbylo jen jedno tak jsem si rikala, ze to bude jako ten minuly transfer. Jen jsem si v duchu rikala, ze by to byl krasny darek k vanocum, kdyby mi vysel pozitivni test. Testovala jsem se az ten 14. den. A jaka to byla radost nemusim ani popisovat. Takze fakt vydrzet. A kdyz jsem cetla, ze zensky maji 15 vajicek atd tak jsem si rikala, ze ja mam 5, zadny zazrak a kdyz zbylo jen jedine tak jsem si rikala to asi tak vyjde 😤 A jeste jedna vec. Na ten KET jsem si nechala aplikovat to lepidlo. Tak jestli i to byl vetsi uspech?
luccak
11. kvě 2018
@veeev chodíme k Apolináři v Praze. Nejdříve jsme zkoušeli IUI a to IVF jsem prodlužovala, prostě věřila, že to vyjde... a ono když i při IVF to nevychází, tak je to fakt na palici... já bych měla být v pořádku, no i když ty vajíčka taky žádná sláva (při odběrech - osm a pak pět), ale manžel má spermio jak na houpačce - oligo, normo, oligo - to má podruhé a morfologie 3% či co... jako taky bral vitamíny, ale kouří a toho se nějak nechce vzdát... A testy jako imuno mám i genetiku nám dělali a to je v pořádku - žádné mutace... Taky teď přemýšlím o zdravějším stylu, je potřeba zhubnout, nějaké ty vitamíny pro manžela a doufat v lepší zítřky.... asi jiné vyšetření už není ne?? Akorát mě děsí teď ta krev - jasná, a to jsem měla i minule po nezdařeném a to skoro měsíc v kuse... na utz mi našel cystu, tak teď je tam asi zase... jinak v příštím týdnu mám dovolenou - týden na chatě v přírodě, výlety a kolo....
veeev
11. kvě 2018
@avalon07 Tak to je super, že vám to vyšlo vlastně z jednoho odběru. Aspoň, že zbylo na ten jeden KET. Nejhorší je vědomí, že i když bude vše perfektní...vajíčka, embrya apod., tak to prostě nemusí vyjít. A pak to není úplně ideál a ono to vyjde. Nějak to prostě dopadne. Ale říkala jsem, že při dalším pokusu chci taky lepidlo. V Podolí to mají za 1.500 Kč, to nás rozhodně nezabije, tak to tam zkusíme přilepit 🙂 Třeba to fakt vyjde. Teď kolem sebe budu mít dvě kámošky, jedna rodí v květnu, druhá v červnu, tak si mimin užiju až až. Možná přijde někdy večer slzička, ale ono to na mne někde čeká 🙂
veeev
11. kvě 2018
@luccak My taky zkoušeli 2x IUI (a naivně jsem si myslela, jak to vyjde)....a pak 2x IVF. Přítel se taky střídal mezi oligo, normo, oligo a teď posledně měl oligo a teratoozoospermie (Normální počet tvarově nevyhovujících spermií), takže říkala Dr., že nejspíš problém bude ve spermiích, že vajíček mám vždy dost, ale po oplodnění začnou odcházet. Teď čekám na nový hormonální profil, dnes jsem byla na krvi a za dva týdny jdu opět k Dr. na konzultaci. Ale rozhodně si užiju léto v klidu a na další pokus půjdeme až na podzim. Přítel taky kouří, sice nijak drasticky, ale taky nějak se toho nevzdává. Ale navíc často jezdí na kole velký dálky (kolem 50 - 100 km na jednu vyjížďku), tak to může být taky na prd. Ale věřím, že nějaký vitamíny pomůžou. Sobě jsem vzala Drmek, jemu Kotvičník a Macu (kterou možná budu brát taky). A do toho oba jíme od Dr. předepsanou kyselinu listovou - Acidum folicum (prý na předpis je o dost silnější, než běžná v lékárně). Ty cysty je asi peklo, tak se hlavně dej pořádně do kupy, ať se to tady na konci roku začne množit těhulema 🙂
crazy_girl3
14. kvě 2018
Tak ke mě právě putoval náš jediný mrazáček...snad se mu bude u mě tentokrát líbit víc...
sonisekautor
14. kvě 2018
@crazy_girl3 držím palečky!!! Testovat budeš za 12 dní?
crazy_girl3
14. kvě 2018
@sonisek děkuju. no mám za 14, ale nepředpokládám, že bych to vydržela 😃
sonisekautor
14. kvě 2018
@crazy_girl3 tohle určitě teď vyjde 😉

Ty jo holky,jsem se asi zbláznila 😂 V pátek 6 km na bruslích,v sobotu 10 km na kole,dnes j s malým 15km na kole 🙂 No aspoň něco 🙂
hribek
14. kvě 2018
@crazy_girl3 je super drzim pesti😉
@sonisek to je dobre telo si rychle zvyka. My ted jedem treti tyden s jidelnickem a dobry. Akorat me ted par dni trapi nadymani ale jinak sem spokojena
sonisekautor
14. kvě 2018
@hribek no já s tím jídlem jsem na tom blbě,nějak nemám vůli něco měnit? Tak si říkám,že aspoň něco takhle pro tělo udělám. Sice to kolo není úplně top,ale radši na kolo než běhat. Ale bylo teď víc času.
crazy_girl3
14. kvě 2018
@sonisek já jsem letos začala každý den běhat, v malým toho ujedeme denně hromadu na kole...asi mi to bude hodně chybět
veeev
14. kvě 2018
@crazy_girl3 Moc moc drzim palce 😙
veeev
14. kvě 2018
@sonisek V tom pocasi se sportuje samo. Ja teda po te nemoci se nemuzu dostat s fyzickou tam,kde jsem byla predtim,ale taky se snazim makat. Vcera lehky beh,dnes hodinku na trenazeru na kole....psychicka ocista 😁
veeev
14. kvě 2018
@hribek A jak to zvladate,oba v pohode? To musi byt uz prvni vysledky sakra videt 😊
crazy_girl3
15. kvě 2018
@veeev děkuju 🙂
hribek
15. kvě 2018
@veeev jo zvladame. Na manzelovi je to pekne videt ma uz cca 4kg dole. Ja mam 1kg na vaze ale splasklo mi bricho a zmensil se zadek. Sem zvedava jak na meridle to bude jestli se to zmenilo😉
crazy_girl3
17. kvě 2018
@hribek si fakt šikovná!! Já jsem po tom prosincové potratu zhodila 10kg. Postupně jsem si uvědomila, kolik toho za den "zbytečně" sním a že moje milované pečivo je vážně mor...držím ti palce, já bych "dietu" držet nemohla, nemám absolutně pevnou vůli....
jinak kdo čekáte na testování? Mě už neskutečně svrbí ruce. Včera jsem si objednala zásobu testů, tak snad bude možnost testovat...Už aby bylo aspoň pondělí.....
hribek
17. kvě 2018
@crazy_girl3 diky, za posledni dva dny se vaha pohnula, asi sem zadrzovala vodu. Ono je dulezity to nebrat jako dietu ale jako zivotni styl, resp zmenu jidelnicku podle kteryho chcem jist i nadale
Kdy mas testovat?
crazy_girl3
17. kvě 2018
@hribek za týden v pondělí, takže času moooooooc.
hribek
17. kvě 2018
@crazy_girl3 neboj rychle to utece 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli