Kdo se chystá na IVF v říjnu-listopadu 2017?

sonisek
20. zář 2017

Najde se tu některá z vás,která se chystá na své první IVF?

veeev
8. únor 2019

@sonisek Hele, asi bych ten prodloužený víkend vydržela. Nejhorší je to být u našich, jsou doma, nemůžu jim tam do ničeho kecat (protože já bych dělala všechno jinak), navíc mamča se chová jinak před manželem, než když je jen se mnou. Takže bych to zvládla.

Teď švagrová ještě přišla s nápadem na nějaké nové kvalitní hodinky, protože ona sama má děsně staré a do hodinek nikdy neinvestuje, protože za ní to jsou zbytečný koruny, který může využít jinak, Tak že bychom koupili nějaké třeba kolem 5.000 Kč, ať jí fakt vydrží a nějak vypadají a zezadu bychom jí nechali něco vyrýt na památku 🙂

Uvidíme, ještě máme čas přemýšlet.

luciebx
8. únor 2019

@sonisek úžasný fotky. Juuu

crazy_girl3
8. únor 2019

ahoj holky, pardon za odmlky, ale PC nějak nedávám a z mobilu se mi vypisovat nechce...mám teď pocit, že buď jen kojím nebo vařím a doháním domácí práce...malá je závisláček asi na prsu nebo náručí. No co, je to naposled no. Snad už brzy najedeme na nějaký režim, zatím to nějak nedáváme...Aspoň že noci jakž takž jdou. Večer sice jakoby nemůže usnout, to jí musím uhoupat a ukojit, ale pak spinká cca ty 4 hodky, napít a zase chrnět. Jen dneska na mě padla nějaká chřipka či co taky, je mi mizerně, hlava bolí, zima mi je, jsem unavená....martin má od včera atb a zánět průdůšek, takže doma chodí v roušce a na malou moc nesahá, spí i dole, takže si to všechno odedřu sama..je to docela masakr...

@veeev to už jsi týden doma, to je něco....visí mi tu ten balíček pro tebe, kterej jsem jaksi podruhé nestihla poslat :D
Hele u nás v rodině se na něčem domluvit společně je taky nadlidský úkon, to už jsem vzdala. Jako Martinovo 4 sourozenci, kde 2 nemaj absolutně vkus, to je jak kolotočáři, takže se jim nikdy nic nelíbí, bráchovi musí všechno schválit manželka, což je skoro nulový úspěch a jeden je "ředitel"...se ségrou se taky nedovedem domluvit, oni taky vymýšlí blbosti mi přijde...Držím palce, ať nic nepřijde a v tom pohnojeném z lázní už je zavrtané miminko 😍
CO se týče peněz, tak máme taky každý svůj účet, ale jen z čistě praktických důvodů...když umřel můj taťka, tak banka kvůli dědictví zablokovala účet a mamka se nedostala ani ke svým penězům víc jak půl roku a byl to docela velký problém, takže tak...jinak si nic netajíme, když někdo z nás něco chce, tak si to koupíme, když nejsou prachy na jednom účtu, ždímeme druhý, nějak neřešíme, kdo co platí....
Hele a ty hodinky jsou náhodou super nápad!!

@sonisek
@hribek máte super pupíky holky!!! Já jsem koukala jak blázen, že jsi s dvojkama už za půlkou, to šíleně letí, to není možný. JInak ty hnízdečka jsou super, já ho neplánovala koupit, že to je zbytečnost, ale kamarádka mi ho dala, že už ho nepotřebuje...no je to nejlepší věc. Malá je v něm na gauči i v postýlce, je to supr..já jsem nakonec šla rodit s +8kg a přišla jsem +1kg. teď mám -1kg a to denně sežeru 2čokolády, jako fakt...miluju kojení :D :D

crazy_girl3
8. únor 2019

Ještě pár fotek te naší srdíčkove domacnosti

sonisek
autor
8. únor 2019

@crazy_girl3 krása 😍😍😍

crazy_girl3
8. únor 2019

@sonisek no já jí zbožňuju, co ti budu vykládat

hribek
8. únor 2019

@crazy_girl3 to je bozi!!! ja uz si ani nepamatuju jak malicky sou 🙂
@sonisek pupik super 🙂
@veeev jo no vubec nechapu ze je pupik takhle malej ale sem rada. i tak je to zahul. doufam ze se do 8 kg vlezu. uz jen 49 dni 🙂

luciebx
8. únor 2019

@crazy_girl3 juuuuuu💖🤩💖🤩🤩🥰🥰🥰🥰

crazy_girl3
8. únor 2019

@hribek hele já jsem taky neměla žádný břicho a až jak jsem nastoupila na mateřskou a začala víc lenost, tak mi narostl. Nejvíc teď ty poslední 3 tydny

sonisek
autor
11. únor 2019

Ahojky ...volali mi z genetiky,že u chlapečka se našla nějaká translokace chromozomu 7 a 14,že si vyměnily část informací? Jako v tom telefonu jsem trochu nevnímal,zítra tam stejně jdu na utz a že mám přijít dřív a vysvětlí mi to. Jako a co teď? Pořád tu přemýšlím,něco hledám. Že by potřebovali,ať manžel přijde na stěry,aby věděli jestli to není od něj,že já jsem v pořádku. Pak říkala něco o vadách,že populace má 5% a já mám 6%. No to jsem zvědavá,co se dozvím. Manžela nevím,kdy tam nazenu :( má celý týden prvně dvanáctky a vůbec nevím jako

crazy_girl3
11. únor 2019

@sonisek ježiš....to maj výsledky po tak dlouhé době?!? A do telefonu tě akorát vystresují a nic ti nevysvětlí...to je taky na ranu...Budu držet palce, ať to nic neznamená

crazy_girl3
11. únor 2019

dneska jsme se na rychlo fotili...až bude čas pošlu víc

sonisek
autor
11. únor 2019

@crazy_girl3 ta je roztomilá 😍😍😍

sonisek
autor
11. únor 2019

Jsem zvědavá na zítřek...ufuf ...ale já věřím,že to nebude nic strasnyho

crazy_girl3
11. únor 2019

https://www.modrykonik.cz/blog/crazy_girl3/albu... kdo chce, může kouknout na pár fotek 😍

@sonisek já tomu taky věřím. Dej pak hned vedet

hribek
12. únor 2019

@sonisek jejda to me mrzi. Ale verim ze to bude v poradku! Drz se. Kdyby to bylo zqvaznejsi tak ti nereknou po tel nic a zavolaji te rovnou na konzultaci. Budu dezet moc moc palecky!!!!

@crazy_girl3 fotecky krasny! Pak mrknu do alba.

My byli vcera u Veroniky Mlynkove na tehotensky foceni a super. Strasne mila, fotila nas hodku a pul ubehlo to strasne rychle. Predtim me nalicila vizazistka a fakt super.

Krucis tom zas chrape tak uz od patku je mym revirem gauc. Kdybych vedela kolik casu tu stravim tak vyberu pohodlnejsi. Malej dela v brise harakiri. Vcera vypsana materska tak ji musim hodit na soc a zp. Kontrola za 14 dni. Veme mi stery a pak jeste ko po tydnu a pak uz do porodky.

sonisek
autor
12. únor 2019

Tak můj závěr: potřeba zkoumat bunky😂😂😂 Tak jasný,věděli by víc,až tam přijde Lukáš na testy. Plus tam našli u chlapečka a u mě nějaký zdravý prenasecstvi čehosi s ledvinama a syndrom,nevím jméno...Závěr je takový,že oni na tom neshledavaji nic závažného,kvůli čemu by měli dojít k ukončení těhotenství (ti jsou hodní 😜),ale že nelze vyloučit,že by chlapec mohl mít opožděný vývoj apod. Ona mi i ukazovala obrázek těch chromozomu u holky i kluka,tak jako bylo vidět,že on to tam má jinak. Ale kolik lidí to třeba tak má a neví o tom..tak asi tak..ale oni mě o tom musí informovat. Jinak na utz vše v pořádku,jsou tam naskladani jak sardinky,ale vše v pořádku. Chlapec 450g a holka 415g.

veeev
12. únor 2019

@sonisek No tak sláva. Uvidíš, že bude vše v pohodě a žádný opožděný vývoj nebude. Vezmi si, jak strašili i @hribek a je všechno v pohodě. Hlavně klid, užívej si pohodu a žádný nervy 😘

veeev
12. únor 2019

@crazy_girl3 Nádherný fotky...a jste kouzelní 😍

@hribek Tak nám sem pak taky hoď fotky, ať můžeme změknout i u tebe 🙂

Holky....co vám sem teď budu dávat za fotky já???? 😂

veeev
12. únor 2019

Jinak mně má přijít dnes ms a břicho bolí teda fest, takže čekám každou chvílí. Takže pak před příští ms objednat do Podolí nejdřív na nativ a zase nanovo...

hribek
12. únor 2019

@sonisek no uff ztoho nic nebude urcite. Jako veda dokaze vyzkoumat spoustu veci tedkom ale nekdy je lepsi to neresit. Vetsinou to ma vic lidi ale tim ze to nezkoumali tak o tom ani nevi. Vse bude v poradku.
@veeev fotky budou nejdriv za 4tydny. Ale urco hodim😉no hele nehazej flintu do zita treba misto ms prijdou //. Drzim pesti!!!

luccak
19. bře 2019

Holky co se stalo? poslední psaní mám stránku 159... z 12.února....