Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

pesis
21. únor 2016

@terezkadol právě, že necitím ☹ ale byla jsem už třikrát těhotná (2 mimoděložní a zamlklé těhotenství v 5tém měsíci) a pokaždé to bylo jiné...jen jednou jedinkrát mě bolely prsa, ale jinak jsem to na sobě nepoznala...u prvního miminka tedy vůbec, to bylo milé překvapení, ale nedopadlo to bohužel dobře ☹
To by bylo ale krásné kdyby byly dvě 🙂 Člověk by si tím vynahradil aspoň to čekání na vytoužené štěstíčko 🙂 tak držím palce 😉

levande
22. únor 2016

Ahoj holky já jsem na tom stále stejně hcg nic moc zítra jdu na krev jako samoplátce bude to odstup 4dnů a uvidim ve čtvrtek mám ject do Sanusu a tam se to asi rozsekne dnes jsem 22 dnů těhotná tak nevim jestli tam už něco uvidí.Vůbec se tam netěšim ☹

pesis
22. únor 2016

@levande Ahojky, od pátku jsem na tebe myslela.....koukám, že jsme na tom trošku stejně, v pátek jsem byla na kontrole, to byl 15 den po KETu, ale nic nebylo nevidět, vzali mi krev, ale výsledek se dozvím až ve středu kdy jsem objednaná až na 15:30 hodin, u mě nervy pracují na plné obrátky 😒

vampiras
22. únor 2016

@terezkadol Není to konečné,ale doktorka,rekla,ze to vypada z vetsiny na zamlčené těhu ☹ ☹ ☹

cllowie
22. únor 2016

Ahoj holky jsem po 3 KETu. Dnes jsem si dělala test, ale je sněhobílý. V pátek mám jít na krev. Myslíte, že je ještě nějaká naděje? Mate zkušenosti, že to nakonec přeci jen vyšlo? Díky za odpovědi. Všem mooooc držím palce.

pesis
22. únor 2016

@cllowie Momentálně jsem prožívala toto minulý týden a tu stejnou otázku jsem taky chtěla položit 🙂 v pátek jsem měla 15 den po Ketu a test sněhobílý, žádné krvácení, špinění a ještě k tomu na kontrole nebylo ani nic vidět, krev bohužel nevím....ale nezoufej, pátek je za dlouho a do té doby se určitě objeví druhá čárečka 😉 to já už doufat nemusím, protože začínám ode dneška trošku špinit ☹ snad se ti tu ozve brzy někdo, kdo má s tímto pozitivní zkušenost 😉

levande
22. únor 2016

@pesis Néééé to néé špiníš hodně?Bereš utrogestan?Jestli se ted nezadaří tak se zadaří příště uvidíš hlavu vzhůru 🙂 .Já to mám taky nahnuté těhutesty vůbec nesílí, zítra ta krev po 4 dnech a budu mít myslím jasno ve čtvrtek pojedu do caru pro ortel ☹ ☹ bolí mě břicho jako na ms prsa mě přestala bolet no prostě paráda.

levande
22. únor 2016

@vampiras Achjo ☹ já mám taky hcg nízké napřed 83 pak 130 a poslední nevím to mi jen sestřička řekla no stoupá to strašně pomalu.... takže jdu na krev zítra jako samoplátce a ve čtvrtek do caru a bude jasno.Drž se a bereš utrogestan ještě kdy jdeš na další kontrolu?

vampiras
22. únor 2016

@levande a kolikaty tyden jsi? Do dneska jsem brala,ale mam ho vysadit :( na utz byla bublinka navic mala a HCG jsem mela jen pres 200... 😢 😢 😢

terezkadol
22. únor 2016

@pesis jo vím už jsi to tu jednou zminovala... Mrzí mě to za tebe, ale věřím tomu že jsi s tím už vyrovnaná a snad by to teď mohlo klapnout ;) že nemáš žádné pocity podle mě není rozhodující. Když jsem šla 14. Den na krev necítila jsem vůbec nic... A před pár dni teprve mě začla bolet prsa a je mi zle od žaludku, ale celodenně.
Možná je jen ještě brzo... No držím palce pro dobré zprávy.

Jinak když budou dvě tak budu skákat až do stropu, ale samozřejmě budu moc šťastná i za jedno 🙂

terezkadol
22. únor 2016

@levande tak si myslím že to u tebe rozsekne až ultrazvuk... Tak doufám že zitrejší HCG pořádně narostlo, budeme držet pěsti

terezkadol
22. únor 2016

@vampiras tak že teď čekaš na co tedy? To čekání to je o nervy co :S
No snad se doktorka mýlý a nakonec budeš mile překvapena. ;) máš nějaké zmražené?

levande
22. únor 2016

@vampiras dnes jsem 22 dnu po et nevim jak se to pocita jestli i dny kultivace.Ty jsi tech 200j mela kolik dni po et?Drzs se budu drzet palecky.

terezkadol
22. únor 2016

@cllowie ahoj, taky držím palce ať ti to vyjde. 🙂 osobně jsem tedy nezazila tvou situaci, ale ve dvou týdenním čekání na odběry jsem toho dost přečetla o tom jak holky smířený 14. Den s tím že se to nepovedlo a na testu nic a druhý den jim zavolali že z krve pozitivní. Podle těch tabulek HCG v krvi je možné že se ti prostě na testu nic neukaze takhle brzo...
Teď budeš nějaký 9-10. Den po KET , tak to možná chce ještě nějaký den 🙂 tak vydrž,
pátek je už za dveřmi ;)

pesis
22. únor 2016

@levande naštěstí malinko, ale špiním ☹ utrogestan beru 1x1x1...a taky mě trošku bolí břicho jako na MS, bojím se, že se zítra rozkrvácím ☹ ale tak co už, budu muset dát tu hlavu vzhůru a zkoušet dál 🙂 vidíš, těhutesty si ani nedělám, naposled v ten pátek před kontrolou, ale kašlu to buď a nebo 🙂 myslíš, že to dopadne u tebe špatně? třeba ne 🙂 být tebou, tak bych flintu do žita ještě neházela 😉

pesis
22. únor 2016

@terezkadol Děkuji, držet palce asi budu potřebovat 🙂 pořád jsem si říkala, že by to už mohlo klapnout, ale dnes přišlo lehké špinění, tak asi naděje je pomalinku pryč...jestli se nerozkrvácím do středy, tak budu vědět více 🙂 Určitě je člověk rád i za to jedno, ale to druhé už je takový krásný bonus navíc 😉 Ale hlavně ať je vše v pořádku a je zdravé 🙂

terezkadol
22. únor 2016

@pesis přesně tak hlavně ať je to zdravé ať to bude co to bude 🙂 tak uvidíš no snad to bude jen to špinění jak se píše - praskle malé cevky z prokrvené sliznice... Nebo tak nějak. Prý je v začátcích těhotenství špinění celkem běžné tak teda DRŽíM 🙂

pesis
22. únor 2016

@terezkadol Přesně, to říkám i já 🙂 ať je to co je to a kolik jich je, hlavně ať je to zdravé 🙂 Kéž by to tak bylo, někde jsem četla, že špinění se spustí i ze zahnízdění embryjka, ale uvidíme, středa je za chvilku, ale jak jsem psala, dokud nekrvácím, tak je to dobrý 🙂 Palečky držím i já tobě a ve středu tady pisnu jak jsem dopadla 😉 🙂

hatr25
22. únor 2016

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla. První pokus se bohužel nepodařil a právě začínáme stimulovat n druhý. Držím všem palečky 😉 😉 😉 😉

cllowie
22. únor 2016

@pesis Já užívám ESTROFEM a UNTROGESTAN, tak ms nedostanu. Budu muset tedy vydržet do pátku. Prosím ještě jsem se dnes sama zamotala do výpočtů. Když si mám udělat daný den test , počítáš do toho už den transferu nebo ten následující. Příště to určitě vyjde, držím palečky.

cllowie
22. únor 2016

@terezkadol Jsem 15 den, uvidíme holt v pátek. Jsou to nervy.

pesis
23. únor 2016

@cllowie já počítám i ten první den 🙂 Děkuji, držení palečků budu moc potřebovat 😉 Tobě samozřejmě taky držím všechny palce co mám 😉

evabrno
23. únor 2016

@cllowie Ahoj,já při prvním transferu taky uživala estrofem a utrogestan a ms jsem dostala přesně 28.den cyklu,hormony by mely tlumit krvaceni,ale u mě to tak nebylo ).Ted jsem 5.den po Ketu,mám pobolíváni v podbříšku,doufám,že je to utrogestanem,mám trochu strach.Přeji všem hodně štěstí

vcelkalenka
23. únor 2016

Ahojky,jsem po prvním IVF.KET proveden 7.2.2016,test si mám dělat až zítra tedy 24.2.,ale samozřejmě asi jako každá jsem nevydržela a první testík provedla minulý čtvrtek tedy 11.den po KET a vyšel pozitivní 🙂 .Druhý v neděli a opět dvě čárky,na třetí se chystám podle plánu zítra🙂).U každé je to asi jinak,kdy se to ukáže.ale jinak všem držím moc palečky 😉

cllowie
23. únor 2016

@pesis Děkuji příště už to musí přeci vyjít 😉 . Psala si, že dnes máš jít na krev. Jak to dopadlo? Nebo si vůbec nešla, když špiníš?

cllowie
23. únor 2016

@evabrno Mě tedy ms opravdu nepřišla. Ale v termínu kdy jsem to měla dostat jsem měla bolesti jako když se mám spustit. Břicho mě bolí s přestávkami pořád, stále je mi lehce od špatně od žaludku. 14 či 15 den (fakt nevím jestli den zavedení do toho počítat či ne.) sem si dělala test, ale bílý, tak nevím zda je nějaká šance. Jestli mi není špatně po lécích. Zase užíváš i estrofem?

cllowie
23. únor 2016

@vcelkalenka Mooo gratuluju. Jsem ráda za každou které to vyjde.

vcelkalenka
23. únor 2016

@cllowie Děkuji, příští týden návštěva u Dr.Tak jsem zvědava.

evabrno
23. únor 2016

@cllowie počítá se ,až následujíci.uživám pouze utrogestan a pobolívá mě pořád podbříško,jako kdybych to měla dostat.s testováním je to u každé individualní,jedné to jde vidět už 7den,druhé až 14den.šance určitě je 🙂
Chápu jak ti je,přeji ti hodně štěstí

terezkadol
23. únor 2016

@pesis To určitě napiš jí zas napíšu jak jsme dopadli ve čtvrtek, máme pvní ultrazvuk 🙂
Já taky špinila, spíš teda zašpinila, jen tak jednorázově, hrozně jsem se v tu dobu lekla, měla jsem týden po transferu... tak je možný že se ti začlo hnízdit až teď 🙂 každá jsme jiná. Já jsem od začátku věřila a vyšlo to 🙂
Jasný teda že věřit asi nestačí, taky jsem jedla každý den pořádný talíř nakrájeného ovoce, sekla s kouření, přestala pít alkohol a odpočívala... snědla jsem snad 10 ananasů během 14ti dní a tak 10 kg dalšího ovoce 😀 a za posledních 49 dní do zadku píchla 48 injekcí a spolikala asi tak 5ti násobek prášků... 😀

když si to teď takhle zpětně říkám zní to bláznivě, co všechno jsme pro děťátko schopné udělat🙂, když kousek od nás se rodí děti ženským(holkám) jen co se otřou o trenky a ani ho nechtějí nebo se nestarají :-/ v Africe běhají pobíhají děti po ulicích a nikdo se k ním nehlasí atd. ☹
Řeknu ti , o to víc si svého dítěte budu vážit a budu se snažit dát do života jen to nejlepší...

Asi jsem teď dost přecitlivělá, ale myslím, že nejsem jediná kdo by se pod tohle podepsal 🙂