Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

tehulka1167
9. bře 2016

@handulkak ja jdu zítra na transfer. 2 IVF.

handulkak
9. bře 2016

@tehulka1167 dnes je to 11 den po transferu

tehulka1167
9. bře 2016

@handulkak tak ještě je čas. My mame testovat 16 dni po transferu.

pavlina1976
10. bře 2016

@tehulka1167 Dnes na tebe budu myslet, dej vědět! A dáváš dvě? A kolik vám tedy zbylo mrazáčků? Jéééé tak ode dneška už budeš těhotnět 😉 . Teď je to jasný!

tehulka1167
10. bře 2016

@pavlina1976 Ahoj, ted jedeme z prahy. Dala jsem jedno 🙂

pavlina1976
10. bře 2016

@tehulka1167 Tak moc blahopřeju!!!!! Hezky ho hlaď 😉 . A kolik máš sněhuláčků?

cllowie
10. bře 2016

@pesis Ahojky doktorka mi včera řekla, že se mám dostavit druhý den menstruace (což je na velikonoce) na odběr krve a dle toho mi nasadí léky a začneme stimulovat. Doufám, že vše bude v pořádku a začneme rovnou stimulovat. Tak to je fakt síla s tou pojišťovnou. To by mě ani nenapadlo, že se to kvůli nim může zdržet, jojo to je ta byrokracie. Doufám, že už začneme stimulovat. Od prvního transferu se stále šetřím, brala sem různé hormony a obávám se abych z toho brzy neměla metrák.

tehulka1167
10. bře 2016

@pavlina1976 čtyři.

pesis
10. bře 2016

@cllowie Ahoj, tak to je dobrá zpráva 🙂 No jo, co už naděláme, hlavně když to pojišťovna schválí 😉 do té doby beru tabletky 3x1 denně a 8-10 den si mám zavolat jestli už přišla zpráva z pojišťovny 🙂 a pak se to rozjede 🙂

vvercatkoo
15. bře 2016

Ahojky, jsem tu nová. Nervy už u mě pomali pracují. Jsem po 4 IVF a v sobotu jsem byla na ET třetí den, mám krásné dvě 8buněčná embrijka. Takové jsem ještě neměla. Vždy jsem měla jen jedno a slabé. Tak doufám, že to tď vyjde. Test mám dělat 26.3.

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo Ahoj,já jsem ted po 2 IVF 5 dní po ET. Zádný IVF nedopadlo? U prvního jsem měla bioch.tehu. Jinak nemám vejcovody. A co ty?

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 ahojky, u mě jsou problémy vajíčka, neslyší na hormony. Po třetím pokusu nás poslal na genetiku a tam nic nezjistili. Tkže teď mi doktor namíchal guláš (jen mix prášků a pár injekcí) a podařilo se mu, co chtěl. Vždy jsem měla jen jedno a slabé embrio a teď mám dva siláky, doufám, že už tam zůstanou. Chodím často na wc a bolí mě bříško, vím, že to nic neznamená, ale toto jsem předtím neměla.

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo No já už si to ted nijak nepřipouštím po těch dvou bioch.těhu. Snazím se uplně dělat vše,absolutně se vůbec nešetřim a prostě dělám jakoby nic. Nechci se zase radovat a pak to zklamání. Nemám chut už ani testovat i když samozřejmě mám už cukání a je mi jasný,že to nevydržím 😀

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 a kdy děláš test? já právě naopak, nedělám vůbec nic, jen odpočívám, nebo spíš mám zakázané cokoliv dělat. Myslím si, že jsem na tom líp než předtím, když jsem porovnávala výsledky s předcházejícími

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo 25.3. předtím jsem se taky šetřila...k prdu. Ach jo no uvidíme. Když tak máme ještě 4 lednáčky,ale doufám,že nebudou potřeba.

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 tak ty já nemám ☹ a nikdy jsem neměla. Já už chci vědět na čem jsem

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo takže nemáš zatím žádný děti?

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 bohužel ne

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo Kolik ti je jestli se můžu zeptat? Holka já vím,že to vyjde jednou,všechno má svůj čas a trpělivost růže přináší 🙂 ,,,ale ta trpělivost mi dochází 😠

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 Už 32 a pokusy dochazí

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo ježiš to jsi mládátko ☹ A víš jak na tom jsi s AMH?? Ovariální rezerva. A na imunu jsi nikdy nebyla?? To je dost podstatný. Já si ho ted vydupala. Beru Medrol,mám protilátky na trofoblast a ještě nějaký věci k tomu mi nefunguje moc štítná žláza 😒

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo Máš ještě 4 IVF a to bych ti asi poradila jít do IVF s darovanými vajíčky. Furt je to ještě finančně přijatelný než pak jako samoplátce. S námi se mají jako prasata v žitě. Umělý oplodnění je dneska obrovský byznys ☹

vvercatkoo
15. bře 2016

Já jsem zdravá, jen těch vajíček by mohlo být víc. Na imunologii jsem nebyla, polsal nás jen na genetiku. AMH taky nevím, slyším o tom prvně, ale asi to bude blbý, když ze mě víc jak šest vajíček nedostal. ale takové věci budu řešit až po testu. ja jsem teď před zákrokem cvičila s kamarádkou mojžíšovku, je fyzoška, myslím, že tam byl hlavní kámen úrazu, byla jsem brutalně zablokovaná. cítím, že by toteď mohlo konečně vyjít. A ty máš kolik roků a děti?

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo Teda jdi si za tím,protože fakt jim platíme balík tak at se smekaj a ty nepromrháš poslední IVF. Doufejmě,že ho nebudeš potřebovat. Je jasný,že máš problém s vajíčky dle toho co popisuješ. Kam chodíš do Centra asis.reprodukce?

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 nemám já jsem už jsem po čtvrté, z toho mám dvě minimální stimulace a darkyni vajíček nechceme

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 Olomouc a doktor dělá opravdu co může

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo Mě je 37 a mám dvě holky. Velký. Ale znáš to , mám novýho partnera,je to ted nejleúší chlap na světě. Poprvé v životě to můžu říct no a chceme spolu mimčo,pro něj první dítě.

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 problém je u mého chlapa, proto jsme šli do toho a nakonec se našel problém i u mě

tehulka1167
15. bře 2016

@vvercatkoo Není to Reprofit?? Zrovná včera tu psala jedna ženská jakou otřesnou zkušenost tam měla.

vvercatkoo
15. bře 2016

@tehulka1167 tak to chápu, já mám taky toho nejlepšího chlapa na světě. trvalo to, ale nakonec jsme se našli 🙂