Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

lkicina
16. únor 2015

jsem 15 den po ET a dnes jsem začala špinit ikdyž test jsem měla negativní,zítra jdu na krev,může to něco znamenat?Děkuji za odpověď

monak85
16. únor 2015

@lkicina Ahojky, naděje umírá poslední, důležitý bude výsledek z krve! Kamarádka špinila a miminka se udržely. Já teda nešpinila a test pozitivní 13.den, dřív jsem se netestovala.. Ale rozhodující je ta krev. Moc ti držím pěstičky, ať tam bojovníček je!

lkicina
16. únor 2015

tak snad tam nějaká naděje je 😒 nejhorší bude asi to čekání na výsledek. ☹

monak85
16. únor 2015

@lkicina Na krev jdeš na kiniku? Já kdybych šla na krev na kliniku, tak výsledek vím ještě ten den, ale u mého gynekologa je to až druhý den odpoledne. Oni to sami říkají, že až po krvi je to jasný.

lkicina
17. únor 2015

@monak85 na krev jdu na gyndu,bo kliniku mam daleko.tak budu čekat do zítřka 😒

monak85
17. únor 2015

Tak mi dnes doktor gynekolog tak trochu vyčetl, že jsem si nechala zavést dvě embryjka, že je to zbytečný, že by to zakázal a jestli na to jsem připravená a spousta otázek... Že je to zbytečně víc rizikový.. Tak z něho mám divný pocit.. :-/

lkicina
17. únor 2015

neměj,však to bylo tvé rozhodnutí,je nějaký divný ne?

zdenka35
18. únor 2015

@monak85 Me vycetla pred 3 ivf ma rehabilitacni doktorka proc chci s bolestmi zad v mem veku otehotnet,v zapeti me rekla jak jsem pruzna a ze i pres me diagnozy zad s kterymi se lecim na me nic nevidi a co u ni delam 😀 ted se tomu smeju ale tam me to rozbrecelo,a obvodni je celej zivot odpurce antikoncepce a potratu a kdyz me vypisovala predoperacni pred Ivf,hnusne ryla ze v 37 chci dite a ze jsem nezodpovědna,ze ho nestihnu vychovat 😉doktor z Car neveril co slysi a pry neco tak hnusnyho a drzyho neslysel dlouho ☹Jestli se me chytnou obe embrya,musím vymenit obvodni lekarku a rehabilitacni 😀

monak85
18. únor 2015

@zdenka35 Držím pěsti ať to klapne! I za cenu změny všech lékařů. 🙂 Někteří jsou fakt nepříjemní.. A neboj, moje mamka mě měla v 39 letech, mám o dvacet let staršího bráchu. 🙂 A řekla bych, že vychovaná jsem a moje mamka je díky tomu dodnes mladice, protože bych jí nedovolila o sebe přestat pečovat 🙂 Takže to má své výhody. 🙂

monak85
18. únor 2015

@lkicina Jsem mu to vysvětlila po svém, hlavně ať vyšetřuje a nic nepřehlédne, jinak může poučovat jak chce a koho chce.. 🙂 A když už tam jsou, tak je to jedno a já si moc přeju aby tam zůstali a byli zdraví!

Jo a krev dopadla parádně, je vše tak jak má být.. 🙂

lkicina
19. únor 2015

No tak krev negativní ☹ ach jooo☹

monak85
19. únor 2015

@lkicina To mě moc mrzí! Nevěš hlavu, určitě bych do toho šla znovu a věř, že se zadaří! Moc ti to přeju!

78marcela
19. únor 2015

@monak85 ahoj, tak jak ti ta krev dopadla?
@zdenka35 a kdy ty budeš testovat ?

monak85
19. únor 2015

@78marcela Ahojky, hcg stoupá jak má, odpovídá těm dvěma váčkům co jsme viděli. 🙂 jsem hrozně šťastná a už se těším až uvidím miminka na utz na klinice, tam mají mnohem lepší utz a snad už budou srdíčka. ještě pořádně nevím ani tt.. 🙂

zdenka35
19. únor 2015

@78marcela Nevím,protože se mě ani testovat nechce 😀 to víš 3 IVFto už není testovací mánie,spíš strach ze zklamání,jsem 12 den nešpiním,n ic jen se mě hrozně motá hlava celej den a břicho divně bolí,asi v neděli testnu 🙂 ale nechce se mě

zdenka35
19. únor 2015

@monak85 Třeba si budem vyměnovat pak informace,pokud se mě také zadaří 🙂 také mám u sebe 2 bublinky 🙂 😀 mám z tebe radost,za tvou radost,tfuj,tfuj,tfuj,jak se říká...mooooc ti to přeju 🙂

78marcela
19. únor 2015

@zdenka35 tak to já měla testovací manii i při šestém pokusu.😉
Držím ti moc pěsti ať tam jsou.

monak85
19. únor 2015

@zdenka35 Držim palečky ať tam jsou, i kdyby jedno, hlavně ať bojovníčci bojují a drží se! 🙂 Já vydržela až do 13.dne a pak testovala. Nemám ani nevolnosti jako takové, spíš když se dýl nenajím, tak je mi divně. A to čůrání je šílené, pořád a pořád.. 🙂 Určitě dej vědět co a jak, budu na tebe myslet. Je to pak nádherný pocit, který přeju všem.
U nás byla vysoká pravděpodobnost, že se chytí, já jsem zdravá, ale přítel měl jen 2% zdravá, Teď jen aby vše bylo OK při vývoji. 🙂 Ale na špatné věci nemyslím, to je ve hvězdách a stejně bych to nedokázala změnit..
Takže pokud až v neděli, tak ať tam najdeš ty //!!!!!! 😉

zdenka35
19. únor 2015

@monak85 Mame s muzem vsechna vysetreni v poradku tez,imunologii,genetikj,hysteroskpii,spermie,dost vajicek i da se rici embryii a stejne 2 pokusy nic ani 2 kety 😒 ja mam jen porad bolava prsa na dotek a malonko vetsi,v podbrisku me boli skoro porad od Opu,,mota se me hlava,nic vic,zadne chute,spineni nic.Ale vim,ze leky udelaji hodne ☹ a taky im,ze pozitivním testem neni uplne yhrano,ale i po tolika nepovedenych pokusech a zklamani musim erit,i kdyz to jde nekdy opravdu tezko 🙂

monak85
19. únor 2015

@zdenka35 Teda, to toho máte už hodně za sebou.. ☹ Miminka si dávaj načas, ale teď se to povést už musí! Léky s člověkem hodně cloumají, podbříšek mě bolel taky hned od druhého dne, ale mě se pak ještě rozjel hyperstimulák a voda v břiše a tak, to byla velká bolest, dali mi nějaké kapačky a pak už to bylo lepší. Ale na utz mi gyndař řekl, že mám jeden vaječník samou cystu a má kolem 10cm, ale to by mělo polevit až přestaneme píchat Agolutin a pak ještě beru ten Estrofem. A třeba změnit kliniku? Hodně holek píše, že jim to pomohlo. Máme tady u nás jeden pár a ty se spoustu let snažili, pak i nakonec adoptovali a ve 40ti letech mají miminko.. Najednou se prostě stalo.. 🙂

zdenka35
19. únor 2015

@monak85 nechci zatim menit car,dneska je to peknej kseft 😒 jak jiny Car nabizi neco navic a 2+1 vyhodne atd,jen tahaji penize a kdyz zmenim Car a tam se povede,nemyslim ze by to bylo tim,ale tim,ze se to melo stat az ted 😉 navic manzel ma narocnou praci,skoro neni doma medic co mesic,ja ted bez prace,penize uz mizi ☹ a jeste by jsme museli jezdit cca 200 km i vic daleko a to pri tom vsem nejde ☹ .Jeste mam 4 mrazacky,budu verit 😉

monak85
19. únor 2015

@zdenka35 Kšeft je to pěknej, ale co člověku zbývá.. :-/ My v Plzni měli na výběr ze dvou, ale volba pro nás byla jasná.. A i kdyby se nezadařilo , tak bych taky do toho druhého nešla. Je to spousta peněz a to ještě nemáme ani ty miminka. Obzvlášť když se musí podstoupit více IVF.. :-/ Moc bych vám už to štěstíčko přála!

lkicina
23. únor 2015

@monak85 ahojky,no už jsem se uklidnila,9.3 jdu na další konzultaci co dal,určitě budu pokračovat a dal doufat.nevíš za jak dlouho můžu opět začít léčbu.jelikož mi vzali jen jedno vajíčko,budu muset znova absolvovat vše od znova.tzn, injekce,odběr vajíček,u přítele sperma a ET.ach jo,snad uz budu mít více dost vajíček aby mi mohli i nějaké zamrazit

monak85
23. únor 2015

@lkicina Ahojky, začít se může hned od dalšího cyklu. Tak snad bude reakce lepší a bude víc vajíček a i spousta mrazacku. 🙂 Držím pěsti pro obrovske štěstí.

monak85
23. únor 2015

@zdenka35 Ahojky, tak už něco víš? 🙂 Doufám, že to vyšlo!

lkicina
23. únor 2015

@monak85 tak to je fajn ze to pujde tak rychle.taky doufam ze jich bude víc. 😉 děkuji a snad uz to vyjde

ajulka86
25. dub 2015

Ahojky jstem po 3. IVF a vzdy mi test vysel drive. Sice slabounka carka ale byla tam. U prvniho tehu jsem cekala dvojcatka, to jsem testovala cca po tydnu od ET. A vysel. bohuzel jsem porodila v 26+2tt a jedna z dvojcatek to nezvladla a zemrela. Potom jsme se tedy rozhodli jit do toho znovu, protoze jsme chteli dve, tak to mi testik vysel asi 9.den po ET. Zase bohuzel ve 12tt nam na genetice zjistili vyvojovou vadu ktera byla strasna a byli jsme nuceni tehotenstvi ukoncit ☹ . Takze jsme to tedy riskli jeste do tretice. Ted 10.4. byl odber vajicek, 15.4. ET a uz 21.4. Se mi objevily // sice hooodne slabounky ale byly tam. Vcera 24.4. Uz jsem mela carecku o neco silnejsi ale porad slabou. Nicmene na krev jdu az 29.4.uz s tim ale pocitam 🙂 jen doufam ze tentokrat tehotenstvi probehnetak jak ma 🙂.... holky po ivf hlavne na sebe davejte pozor a hoodne odpocivejte. Neni to vazne sranda.... s nasima problemama otehotnet a po tom to v poradku donosit. Nechci strasit ale zvysena opatrnost je u IVF opravdu na miste. 🙂

ollavila
27. črc 2015

Ahoj holky ,může se přidat? Jsem už totálně na nervy. Dneska ráno 14 den po ET jsem si dělala test a byl negativní. Embryo bylo 11 buňečné a vloženo 3 den. Je to druhé IVF a třeti stimulace. Myslíte,že by se mohl stát zázrak a krev by byla pozitivní . Děkuji

ollavila
27. črc 2015

Ahojky holky. Dneska jsem 14 den po ET a ráno jsem si dělala test,byl negativní . Myslíte,že se může stát zázrak a krev mít pozitivní? Embryo mělo 11 buněk a třetí den zavedeno. Je to moje druhé IVF a třetí stimulace. Děkuji za odpověď

ajulka86
27. črc 2015

Testovat se ma spravne po 3tydnech takze jeste neni nic ztraceno. Drzim palecky. Me to vyslo a jsem prave 17+3tt