Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

ollavila
27. črc 2015

To moc gratuluji 🙂

ajulka86
27. črc 2015

Dekuji 🙂 je to me 3. Ivf s tim ze z prvniho se mi narodily dvojcatka, bohuzel ve 26+2tt a jedna z dvojcatek nam to nezvladla takze mame jednu holcicku, u 2. Ivf se take povedlo ale bohuzel bylo mimi nemocne takze jsem ve 12tt musela jit na potrat ☹ ted jsem po 3. Ivf a zatim je vse v poradku. Prave ted jdu na kontrolu, tak snad bude v poradku malinke dal.. a snad uz se nase prinvezna docka sourozence 🙂

ajulka86
27. črc 2015

@ollavila jeste jsem chtela rict, ze u kazdeho Ivf se mi 2 carky objevily uplne jindy. Ted naposledy to byla uplne slaboulinka kde jsem ji videla snad jen ja s kamaradkou a bylo to myslim ze 13dni po et

ollavila
27. črc 2015

A měla jste nějaké příznaky ? Já nemám žádné , jsem z toho všeho opravdu zoufalá. Myslela jsem si,když mám 11 buněčné embryo,že se to podaří! Hodně štěstí u doktora,moc Vám miminko přeji.

mk_baby
28. črc 2015

Ahoj holky, taky se k Vám přidávám. Já jsem dneska 10.den po ET, transferovány dvě blastocysty kvalita AA, dneska už jsem nevydržela a udělala si test a bohužel byl negativní. Ve čtvrtek jdu na krev, pořád věřím, ale myslím, že to nedopadne. U prvního IVF jsem měla bolavá prsa a i podbřišek mi bolel, tentokrát ani toto není ☹ Je to boj ☹

ajulka86
28. črc 2015

Ja jsem nenela priznaky vubec zadne... az kolem toho 3tydne po et jsem mela bolava prsa, podbrisek me tedy bolel okamzite po et 😀 nafouklo se mi brisko a ro uz mi zustalo dodnes 😀, jinak jsem jeste mela zacpu hned na zacatku... ale jinak vazne nic... nezoufejte holky, drzim pesticky at vam ro dobre dopadne. Me vcera doktor sdelil zpravicku ze k nasi princezne budeme mit i princatko... takze to bude nejspis chlapecek 🙂

ajulka86
28. črc 2015

@ollavila mimochodem mela jsem 35 vajicek, z toho oplodnili jen 11 a z tech 11 oplodnenych vajicek nam zustalo vhodne k transferu jen 1 a to kvalita AA.. zadne zamrazene... a takhle podobne to bylo i u prvnich dvou ivf ciklu... poprve mi z 26 embrii zbyly jen 2 z toho byli dvojcatka, podruhe jedno a potreti take jen jedno.

ollavila
29. črc 2015

Já nereaguji na stimulaci ,poprvé jsem mela 6 vajiček a jedno se oplodnilo bylo 8 buněčné ,podruhé mi dali nejvyšší dávku gonalu co se dá a vůbec jsem nereagovala a byli tam 3 cisty. Potřetí mě stimulovali clostilbegytem a měla jsem dvě vajíčka a jedno se oplodnilo a mělo 11 buněk. Včera jsem byla na krvy a zase negativni .Nevím včem to vězí,tentokrát mě to dalo pěkně naprdel,nemohu se z toho dostat. Pořád jenom brečím

ajulka86
29. črc 2015

Tak to je mi lito ☹ priste uz to snad vyjde... je to tezky ja vim. I kdyz me to vyslo pokazde, tak vzdy tam bylo nejake ale.... poprve jsem otehotnela samovolne v 18letech pres antikoncepci, bohuzel mimodelozne...museli mi vzit vejcovod a rekli mi ze dalsi tehu jedine umele jelikoz druhy vejcovod mam nepruchodny. Kdyz jsem sla pred 5lety na ivf dali mi dve vajicka oplodnene jedno uspokojive kvality a druhe horsi kvality. Byli z toho dvojcatka ktere se narodili ve 26tt a jedna z dvojcatek nam zila jen pouhe 3hodinky ☹ . Byla jsem na antidepresivech myslela jsem ze to nedam kdyz mi oznamili ze druha z dbojcatek dostala ke vsemu jeste otravu krve kdyz ji byly 3tydny. Nakonec se z toho vyhrabala a mame zdravou krasnou holcicku. Chteli jsme pro ni sourozence a tak jsme sli zase na ivf. Dali nam jedno embrio s horsi kvalitou a i pres to se uchytilo. Byla jsem stastna a ve 12tt na genetice nam zjistili gastroschisis coz je vetsinou doprovazene dalsimi vyvojovymi vadami a doporucili okamzity potrat.. zase jsem byla na nervy.. No a ted mi dali jedno embrio dobre kvality a uz jsem 17+5tt a doufam ze tentokrat vse dopadne dobre. Muj tatka si nasel mladou pritelkyni a taky se snazio mimco. Byli uz 4x na ivf a pokazde nic. Ji se pro zmenu netvori vubec zadne vajicka! Ji rekli ze ma jedinou moznost a to otehotnet s darovanym vajickem ☹ ver ze vim jak ti je ☹ Ale drzim palecky aby se to uz priste povedlo... 🙂

ollavila
29. črc 2015

Chudáku ty jsi prošla hrůzou,jsi bojovnice. Neboj se, dopadne to super . Moc ti to přeji !

ajulka86
29. črc 2015

Dekuji, i tobe to uz priste musi vyjit... preci ten svet neni az tolik nespravedlivy aby se uz konecbe nezadarilo.... 🙂

jelinek26
24. srp 2015

Ahoj všem, jsem dnes desátý den po KET a bohužel mám zatím test negativní. Hodně se dočítám, že desátý den by mělo být už jasno, jaký máte zkušenosti vy?

ajulka86
24. srp 2015

Neni to pravidlo ja mela 10den uplne nepatrnyho ducha ktery byl hoooodne spatne videt

ollavila
25. srp 2015

Ahojky ajulko86 ,jak se daří tobě a miminku ?

bobyna
27. srp 2015

@jelinek26 ja uz měla desátý den dálnici ale záleží jak staré ti davali embrio ja melá6 denni

ajulka86
27. srp 2015

@ollavila ahojky, miminku se dari krasne, pekne roste 🙂 na genetice vse take v poradku... zatim jsme 22tt tak snad to bude dobre i nadale 😉 jinak ke to chlapecek 🙂 a co u tebe? jak pokracujete?

ajulka86
27. srp 2015

@bobyna me davali 5denni a teprve 13 den tam byla vudet slabsi carka 🙂 zalezi na hkadine hcg nekomu se carka objevi driv nekomu pozdeji. 10 den u me byla videt uplne minimalne

ollavila
7. zář 2015

Ahojky ,mě to znovu čeká koncem září. Dostala jsem i jiné prášky na stimulaci femara a k tomu anopyrin. Doktor mi řekl,když se to tentokrát znovu nepovede,udělá mi další vyšetření . Já se hlavně modlím,aby se to konečně podařilo. Naposledy mě to strašně vzalo. To je super,že čekáš chlapečka. Moc ti to přeji!

ajulka86
7. zář 2015

TAk ja ti mooooc drzim pesticky at uz se to tentokrat povede... ja uz davam pomalu dohromady vybavicku...

pedotra
9. zář 2015

Ahoj holky nezbyl některe gonal schazí mi tak 150iu.
děkuji

1koule
24. zář 2015

Ahoj 18.9.jsem byla poprve oplodněná po ivf darovanými vajičky.Za jak dlouho má smysl si uďelat těhotenský test.A od nasledujíciho dne mě bolí pod bříškem.Nešpiním ani nekrvacím.Znamená to že je zatim vše v pořadku.Děkují za radu. 🙂

pedotra
24. zář 2015

@1koule ahoj take jsem byla 18.9. Na ivf na ET.
Na test je este brzo akorad bys byla treba sklamana.
Ja mam jet pristi patek na krev.
Take me od pondeli poboliva podbrisek.

1koule
24. zář 2015

pedotra@ Ja jdu uz ve ctvrtek ale test si skusim v pondeli a pak v ten ctvrtek rano

bobyna
24. zář 2015

@1koule bolení je oka neboj test tak devátý den👍🏼

ajulka86
24. zář 2015

9den je ještě brzy.... Nemusí se to tam ještě ukázat... Doporučují až tak 14den....

1koule
11. říj 2015

Tak bohuzel tahotna nejsem

ollavila
12. říj 2015

Ahojky ,to mě moc mrzí,že ti to nevyšlo. Já nereaguji na stimulaci a doktor začal mluvit ,že bysme to zkusili s darovanýma vajíčky. Už mám za sebou pátý pokus a je to hodně stresující. Hlavu vzhůru , první pokus málo kdy vynde. Druhý se ti určitě podaří 🙂

1koule
12. říj 2015

@ollavila Ahoj tak si priprav poradne plnou penezenku bo me to stalo uz peknych par desitek tisic 😝

iboseznam94
1. lis 2015

@pedotra Mě ano 🙂

1koule
1. lis 2015

Tak pristi patek jdu na druhy pokus z mrazenym embriem.Prvni pokus s darovanými vajičky byl bohuzel neuspesny.Tak snad ten druhy uz vyjde.