Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

levande
27. únor 2016

@sistr Krásný 🙂 určitě to bude brzo v pořádku já ho měla v druhým těhu taky a normálně se vstřebal 🙂

vcelkalenka
27. únor 2016

@ruzicka77 Ahoj, Já mela již 11.den po KET pozitivní test.Takže můžeš byt tehulka☺.

levande
27. únor 2016

@ruzicka77 Pokud jsi neměla pregnyl tak je to jasnééééé 🙂 a dělej testíky obden a ve stejnou dobu a stejným testem pokud chceš mít jistotu že čárečka sílííííí přeju hodně štěstíčka 🙂

levande
27. únor 2016

Tak holky já byla ve čtvrtek v caru a na utz 3mm dutinka s tečkou hcg stále nízké nestoupá jak má a dr říkala že jestli se do uterka něco rapidně nezlepší tak půjdu nejspíš na laparko kvůli mimoděložnímu těhu ☹ hrůza i když nechápu co ta tečka tam dělá to přece mimoděložní být nemůže ne?No připadám si jak blázen už.Ještě říkala že některé těhotenství může mít ze začátku pomalejší nástup že už se s tím setkala tak snad my budeme také ten případ

levande
27. únor 2016

@terezkadol Krááááása 🙂 hodně štěstíčka at hezky roste 🙂

evabrno
27. únor 2016

@ruzicka77 určitě ano 😉 .Ja jsem si dělala test včera 8den po Ket a negativní,tak jsem to obrečela.Do 7.dne jsem měla stále pobolíváni v podbříšku jak ms,od včerejška to uplně přestalo.testovat už nebudu,v uterý mám jít na krev,tajně ještě doufám

pesis
27. únor 2016

@levande S mimoděložním mám dvojnásobnou zkušenost...u mě to bylo tak, že nebylo nic vidět a hcg stoupalo pomalu,pak mi spadlo a pak zase stoupalo jak na houpačce, ale u tebe tam přece něco vidí, takže je hloupost, aby to bylo mimoděložní...já jsem to takto měla dvakrát, podle mě se u tebe o mimoděložní těhotenství nejedná, nemůže se o něj jednat když tam sakryš něco vidí...samozřejmě nejsem doktor, ale jak píšu, zažila jsem to dvakrát a ani jednou nic nebylo vidět...určitě budeš ten případ s pomalejším začátkem 😉 🙂 držím Ti palečky 🙂

levande
27. únor 2016

@pesis No mě je to taky divný říkala že je tam dutinka 3mm a tečka ☹ ale pořád žvatlala o tom mimoděložním já už prostě nevim zase mám jít v úterý na krev a rovnou na utz a uvidí se, jsem už totálně odkrvená, rozpíchané ruce, modřiny a manžel ten už je na nervy taky ☹ chudák

pesis
27. únor 2016

@levande Tím, že mám zkušenost s tím, tak mi to příjde opravdu divné...chudáci jste oba, ale největší ty, ty trpíš nejvíce hlavně psychicky...doufám, že v úterý bude mít pro tebe lepší zprávu než strašení mimoděložním, které to podle mě není a nemůže být...držím fakt palce a budu na tebe myslet 😉 dej si dortíka na nervičky 😉 😀

levande
27. únor 2016

Děkuji moc jsi zlatíčko, dortíčka plánuju na to úterý 🙂 s mamkou v cukrošce to budeme zas jak dvě krafny 😀 nooo jestli se to co nejdřív nerozsekne, tak ze mě bude zachvilku koule 😀.Nebo že bych si dala už dnes pojedeme v pět za tchýní ....že bysme se někde stavěli pro něco mňamkatýho 😀 fakt jsem zvědavá jak tohle dopadne budu psát dál.Už máme doma i prohlášení které musíme ještě notářsky ověřit podpisy že případné další Ket můžeme udělat bez manžela...no páráááááda 😀 tlačí nás čas bude mě 38 ☹ pak už to nebude hradit pojištovna jo dneska jde úplně všechno 😀
@pesis

ruzicka77
27. únor 2016

Holky, dekujj moc. Zitra to zkusim znova!!! Drzte mi palce!!!!Katka

ruzicka77
28. únor 2016

Ahoj holky, tak dnes jsem si delala test a carka je o trochu slabsi. Tak opravdu nevim, jak to dopadne. Chvili jsem si pobrecela, manzel mi pak dal nadeji, ze se to muze jeste zmenit. Mam jeste zitra a pozitri. Myslite, ze mam jeste sanci byt tehotna? kata

levande
28. únor 2016

@ruzicka77 zkus zase zitra ve stejnou dobu treba jsi mela dnes vic naredenou moc nehazej jeste flintu do zita ja jsem ji mela taky jednou slabsi 🙂 na zacatku a druhy den zas hezkou kdyz chces mit jistotu tak to zkus v utery jestli to vydrzis teda ☹

vampiras
28. únor 2016

@levande ahojky, nastesti se deloha u me cisti sama dobre,takze revize neni nutna...alespon neco.Hodne se ted snažím šít a zapojovat se do domacich praci a tim se rozptylit...Mudr rikala,ze za mesic bychom se mohli pustit do druheho pokusu..ale znova od zacatku.Na Ket nic nemame :( a jak se dari tobe?

levande
28. únor 2016

@vampiras Ahojky tak to je dobře,že se čistíš sama.Uteče to jako voda a za chvilku tu budeme opět řešit testy 😀 My jsme zatím v očekávání jdu na kontrolu až v úterý, ale to hcg mam na draka.Dnes jsem měla ještě ke všemu průjem takže fakt super,jinak nešpinim nic žadny bolesti,snad to bylo jen ze stravy ☹.Je to už psycho jestli to má odejít tak at to odejde a nebo at je to v pohodě ☹ Doufám že to vyřešíme příští týden už.Na posledním utz jsem měla 3mm dutinku s tečkou a podezření na mimoděložní 🙄 Držím palečky na další IVF 🙂

ruzicka77
28. únor 2016

A jeste se potrebuji zeptat. Tehotensky test plati z ranni moce nebo odpoledni? Prijde mi totiz, ze z ranni moce je silnejsi nez odpoledni. Tak jak to tedy je? Katka

levande
29. únor 2016

@ruzicka77 doporucuje se delat test z ranni moce tak uz jsi testovala dnes?

pavlina1976
29. únor 2016

@tehulka1167 Ahoj 🙂 tak jak ti je? Jak pokračuje stimulka? Moc na tebe myslím! 😉

ruzicka77
29. únor 2016

Ahoj holky, tak test si mam delat zitra. Presto jsem si ho udelala dnes rano a mam tam jednu silnou, druhou slabou carku. Muzu byt tedy tehotna? A mam jeden problem. V noci jsem mela asi petkrat prujem,a jednou jsem zvracela. Dnes me boli od rana hrozne zaludek a mam krece do zaludku. Muze to byt tehotenstvim? A co si muzu vzit, aby mi bylo lepe? Muze to uskodit miminku, pokud tam je? Musim to hlasit do genettu? Dekuji vsem moc za vsechny rady a preji vsem krasny den. Katka

levande
29. únor 2016

A tu carku mas stejnou nebo silnejsi oproti tomu minulemu testu?Kdy mas jit na kontrolu?Zavolej radeji k dr kdyz ti ten prujem neprestane jinak hodne pit vodu trochu cerny caj,varene brambory s mrkvi,strouhane jabko,suche den stare pecivo mela by jsi mit za dva dny pokoj.Muzes si koupit smectu jeste.

ruzicka77
29. únor 2016

Levande tu carku mam asi stejnou jako vcera. Zitra si mam delat test a ve stredu rano jit na krev. V Genettu Letna se bere bez objednani krev od 8.00 h do deviti hodin vid? Myslis, ze je tu nejaka nadeje?Katka

cllowie
29. únor 2016

@tehulka1167 Aha o tom se ještě neslyšela. Jak jde stimulace?

cllowie
29. únor 2016

@pesis Tak nakonec jdu na kontrolu 9.3., jsem zvědava co dr. řekne. Doufám, že budu moc začít hned stimulovat.

tehulka1167
29. únor 2016

@cllowie Ahoj, dnešní kontrola ok. Ve čtvrtek jeste na poslední kontrolu a o víkendu odběr vajíček.

levande
29. únor 2016

@ruzicka77 testik mas pozitivni urcite nadeje je 🙂 uvidis jak dopadnes na ty krvi hcg.Snad to nebudes mit jak ja je to hruza kdyz nevis na cem jsi a uz to trva pekne dlouho.Zitra se uvidi budu drzet palecky jak tobe tak sobe ja budu vedet vysledek kolem treti zitra.

ruzicka77
29. únor 2016

levande tak ti drzim palce a zitrea se ozvi jak jsi dopadla. Jak ti vysel testik? Ja to budu vedet z krve az ve stredu vecer. Tak mi taky drz palce ju? Diky moc Katka

pesis
29. únor 2016

@cllowie Ahoj, no tak to je super zpráva 🙂 mě sestřička řekla, že se stimulací by se mělo začít zhruba 17 den cyklu, což by u mě bylo 10.3. ve čtvrtek , ale v pátek se dozvím více 🙂

pesis
29. únor 2016

@levande Já ti taky budu držet palečky, pořád na tebe myslím a doufám v dobré zprávy 😉

levande
1. bře 2016

Tak holky ve čtvrtek ráno jdu na laparoskopii ☹ a budu se modlit aby mi to našli někde dobře jinak to bude průser.Jsem hotová v děloze nic neni a hcg stoupá takže se do mě musí podívat.Držím Vám všem palce písnu z nemocnice jak jsem dopadla aspon budu mít co dělat 🙂 doufám že tam nebudu nějak moc dlouho 😠

sistr
1. bře 2016

@levande moc držím palce, ber to z té lepší stránky, budeš vědět na čem jsi..