Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

levande
1. bře 2016

@sistr dekuju no prave aspon budu konecne vedet co se deje,tohle je fakt silene

ruzicka77
1. bře 2016

Levande ahoj dnes jsem si udelala ctyri testy. Rano v sest hodin - slaba carka, v 8.00 hodin - slaba carka, v 11. 00 hodin silnejsi carka, ve 14.00 hodin o trosku zas silnejsi carka. Je pravda, ze ten prvni test se daval do proudu moci a byl to test z gennettu, ktery jsem dostala po transferu, ty ostatni se namacely do sklenicky s moci. Tak fakt nevim. Up!lne silna carka to neni ale je tam....poslala bych ti fotku, ale nevim, jak se to z tabletu posila. Zitra jdu na krev, tak se modlim...aby to vyslo. Co ty si myslis? Katka

levande
1. bře 2016

@ruzicka77 urcite to bude v poradku uvidis kdyz mas testiky pozitivni 🙂 krev ti vyjde urco taky🙂 vydrz jsi jeste kratce tehu

ruzicka77
1. bře 2016

Levande tak mi drz palce ju? Jsem jako na trni.....myslius si, ze uz ta carka nemizi? Je to 14. Den. Katka

levande
1. bře 2016

@ruzicka77 To ne neměla by zmizet uvidíš jak dopadneš na krvi ta je důležijtější ☹ .Já jsem měla taky testy jak dálnice a nakonec to nedopadlo.Počkej na tu krev 😉

ruzicka77
2. bře 2016

Levande ahoj tak jsem byla dnes na krvi a super!!! Jsem tehotna!!!!Mam radost, ale stejne nemam jeste vyhrano. 23.3 jdu na ultrazvuk, doufam, ze to dopadne dobre a musim se setrit.,Prvni tri mesice jsou asi nejhorsi .Kata

pesis
2. bře 2016

@ruzicka77 Gratuluji k těhotenství 🙂 Přeji ať je vše jak má být 😉

levande
2. bře 2016

@ruzicka77 tak krasna zpravica mocinky preju aby bylo vse v poradku a setri se to vis ze jo 🙂.Ja jdu zitra pod tu kudlu tak drt palce aby mi to nenasli nekde blbe to by se nam pak pristi ket opet protahlo ☹

pesis
3. bře 2016

@levande Ahoj, teď čtu o té laparoskopii, jsem docela zmatená a v šoku, naposled jsme si psali, že tam něco vidí a najednou už nic?? Držím moc pěsti ať nic nenajdou ve vejcovodech a je to někde na stěně dělohy kde to jen vyčistí a můžeš co nejdřív na další KET 🙂 😉

ruzicka77
3. bře 2016

Levande. Drzim palce, urcite!!!! Ja jdu 23.3 na ultrazvuk, tak doufam, ze mimco je v poradku. Mam doma triletou dceru a je to pekny raubir. A nekdy je to o nervy. Tak doufam, uze vsechno bude v pohode. Tak dej vedet ju? Pa Katka

levande
4. bře 2016

Tak holky tak jsem po,vyčistili mě bolí to tedy jak cert odstranili mi dve cysticky ponty stimulce jeste a nejaké srůsty a vzali mi ráno krev jestli hCG klesá když bude tak jedu dom Ket nejdřív po druhé menses tak snad se zadaří jsem vyčištěna tak to by bylo kdyby to nebylo uz

starbak
7. bře 2016

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Dneska jsem 9.den po ET, je to moje první IVF,tak nevím jak to je. Dělala jsem si dneska test,protože to čekání je hrozný,ale je negativní, po dlouhém zadívání je vidět jakoby stíneček,ale nejde ani vyfotit. Sama jsem se divila,že ho manžel taky viděl a to předem nevěděl,že já jsem tam něco viděla. Myslíte si, že je na test ještě brzo a že se můžou // teprve ukázat? Všude čtu, že většinou jsou // na testu už 7.den a podobně, tak mám strach,že to nevyšlo. Je tu některá z vás,která testovala a na testu se to ukázalo později?
Děkuju 🙂

jani255
7. bře 2016

@starbak ahoj,ak môžem reagovať, ja ti moc neporadím, nakoľko som presne natom ako ty.Dnes som 9 deň po et,tiež prvé ivf,a ráno som testla a nic.Teda mne sa tam taky tienik vidí, ale...takže držím nám palce,aby toto nebol ten rozhodujúci test,a snáď sa nám vytúžené dve ciarky ukážu 🙂

starbak
7. bře 2016

@jani255 Tak to je fajn,že jsi stejný den, já tomu pořád věřím, že se něco ukáže. Zkusím ráno znova, nevydržím čekat další den. Pro mě je lepší testovat denně, jsem potom aspoň trochu v klidu,že něco dělám. 🙂

jani255
7. bře 2016

@starbak podobne,aj keď rána sa už teraz obávam, ale mňa už ani nic neboli, nepicha a cítim sa fajn tak neviem neviem

starbak
7. bře 2016

@jani255 Mě sem tam píchne v podbřišku,ale jenom sem tam. Takže uvidíme. Necháme se překvapit a ráno si napíšem,jak jsme dopadly. Neboj, určitě nám to vyjde,když ne teď,tak jindy. 😉

jani255
8. bře 2016

@starbak tak ja dnes negativne, nádeje si už nerobím ☹

starbak
8. bře 2016

Já mám dnes slaboučkého ducha,ale vidět je. Snad bude zítra silnější.Zatím to na fotce není moc vidět,tak nemá smysl to fotit. Uvidím co bude dál, 😉

cllowie
8. bře 2016

@pesis Ahoj co nového? Co ti řekli? Kdy začneš stimulovat? Já jedu zítra k doktorce, tak jsem napnutá co a jak. Kdy se bude moc začít se stimulaci.

handulkak
8. bře 2016

Ahoj holky.
Dnes jsem 10 den po ET 3 denního emryjka. Test byl dnes rano negativní, je brzo, nebo už nemam šanci... ☹

tehulka1167
8. bře 2016

@handulkak u tři denního je brzy 🙂

pesis
8. bře 2016

@cllowie Ahojky, já jedu zítra k panu doktorovi a měla bych nafasovat injekce ke stimulaci 🙂 ale zítra dozvím na jisto jestli ano nebo ne 🙂 určitě dám vědět 😉 Bylo by fajn, kdyby jsme začali spolu, aspoň v tom nebudu sama 😉

pesis
9. bře 2016

Ahoj holky, chci se zeptat....cvičíte někdo?? Četla jsem, že cvičení třeba podle Mojžíšové nebo nějaké jiné cvičení nebo joga na to zaměřená je dobré na uhnízdění embryjka kvůli prokrvení dělohy. Děláte něco proto, aby se zadařilo? Mě se to pomalu blíží a přála bych si, aby to už konečně vyšlo a pokud to jde, tak bych tomu chtěla pomoct 🙂 😀

pesis
9. bře 2016

@cllowie Ahooj, tak jak jsi dopadla? 🙂 Já si na stimulaci ještě počkám, protože pojišťovna zatím nepotvrdila proplacení mého druhého IVF.... 😖

levande
9. bře 2016

@pesis Ahojky ja necvičim jenom jsem se víc šetřila ale taky přemýšlím že bych možná mohla zkusit tu mojžíšovku 🙂 Jak jako že čekáš na pojišťovnu to snad ne??

pesis
9. bře 2016

@levande No jooo, si představ, dnes jsem byla na kontrole a měla jsem vyfasovat další dávky na stimulaci a pan doktor mi řekl, že musíme ještě počkat, že pojišťovna neposlala potvrzení o tom, že mi "proplatí" i druhé IVF, byla jsem docela překvapená, ale on říkal, že pojišťovna má na vyjádření až měsíc, ale že většinou za 10-15 dní už to mají, tak jsem nafasovala tabletky Norethisteron na 10 dní, mám začít brát od zítřka 3x denně 1 tabletku, tak mi stávaly vlasy hrůzou co to zase budu brát a za 8-10 dní si mám zavolat jak to vypadá s tím potvrzením a pak, že by jsme začali no prostě mazec 🙂 a já takové psychické přípravy na píchance a ono nic, zase musím čekat 😀
Jinak to cvičení je na mě už asi pozdě, protože psaly holky, že tak 2-3měsíce před, ale mám ráda pillates, tak uvažuji o něm, to sice tomu asi nepomůže, ale potřebuji trošku pohybu když jsem doma, paty z domu moc nevytahuju 😀

levande
9. bře 2016

Jo tak to jo tak to snad brzo vyřídí,oni mají na všechno dost času 😠 .No právě že se já jsem ted taky doma..... ted ještě po tý laparce a kynu a kynu a už mě to pěkně štve těšim se až mi vyndají stehy a budu moct zas normálně fungovat,dám očistnou kůru a nějaký pohyb 😖 hrůůůůza.Tak držím palečky a pevne nervíky na ty píchance 🙂 budeš píchat sama nebo partner?

handulkak
9. bře 2016

@tehulka1167 a kdy myslíš, že by měl být už alespon duch 🙂
Zkoušela jsem dnes, ale pořád nic...
Je to naše první IVF, ještě k tomu nehrazené pojištovnou, tak mám strach. ☹

pesis
9. bře 2016

@levande To tak je se vším 🙂 oni mají na všechno čas, ale my musíme všechno hned 🙂 jéééj no jo, když jsou stehy, tak se nesmíš přepínat, tak pěkně klídek 😉 to já taky kynu 😀 od 11.11. 2015 nechodím do práce, protože mám bohužel náročnější práci a za tu dobu jsem přibrala pět kilo 🙂 ale na druhou stranu jsem i ráda, že jsem přibrala, protože jsem byla moc hubená a teď jsem taková kulatější a nelezou mi kosti a hlavně budu mít do čeho píchat 😀 když jsem začínala, tak jsem neměla na břichu do čeho píchnout a teď?? nebude problém do té pneumatičky píchnout 😀 píchám si sama, přítel mi musel píchnout první a druhou injekci, protože jsem fakt nebyla schopná do sebe bodnout, tak přijel z práce bobek, bodl mě a jel zase zpátky 😀 ale pak mě už nechal v tom samotnou a nějak jsem se odhodlala a bodla jsem no to bylo slávy, mě pochválil jak jsem šikovná a statečná a pak to šlo už nějak samo 🙂 jsem zvědavá jak dlouho se budu odhodlávat teď před tou první injekcí 🙂 ale když jsou pak ty injekce do dupky, tak to chodím buď na pohotovost když to výjde na víkend nebo za sestrou, protože to fakt nedám a přítel taky ne, protože to péro je takové pohodlnější a nevypadá to tak děsivě jak ta injekční stříkačka a dlouhá jehla 😀 Jak jsi na tom ty?? Píchala sis také sama?

tehulka1167
9. bře 2016

@handulkak pětidenní se zahnizduduje zhruba 1- 2 dny po transferu a to třídenní tak 3-4 dny po transferu. Nevim kolik dni jsi po transferu.