Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

iboseznam94
2. lis 2015

@1koule Držím palečky 🙂

kamiiik8
28. lis 2015

Jsem 6 den po trasferu hatchujici blastocysty... Myslite zebuz by to mohlo byt ono ? 🙂

holubice.petra
28. lis 2015

@kamiiik8 ano mohlo by to byt urcite ono 😉 zalezi teda taky na davce pregnilu...druhy den si udelej test zase pokud sily tak uz to pregnil nebude 😉 taky jsem mela ducha uz 6den

kamiiik8
28. lis 2015

Pregnyl jsem mela jednu tu ampulku a ten jsem mela uz pred 13-14 dni...

kamiiik8
29. lis 2015

Tak dnes znovu 🙂

mrshka
29. lis 2015

@kamiiik8 sílí, takže JE TO TAAAAAAAAAAM!!! 😉

kamiiik8
6. pro 2015

@mrshka uz mi to potvrdil i doktor z krve,cca za 10 dni nas ceka uzv,doufam ze bude vse v poradku ;)

mrshka
6. pro 2015

@kamiiik8 to jsou výýýýýýýýýborné zprávy!! 🙂

kamiiik8
6. pro 2015

Joo ty nejlepsi,ted jen aby vse dopadlo jak ma 🙂

mrshka
6. pro 2015

@kamiiik8 co by ne, nejhorší etapa - potvrzení z krve - je za tebou, takže teď jen pozitivní myšlení a těšit se z toho 🙂

kamiiik8
6. pro 2015

@mrshka Ja jsem pozitivni od zacatku 🙂 aaaa tesim se az uvidim tu bublinu ;)

hatr25
15. pro 2015

Ahoj holky, jsem tu poprvé a všem držím palečky ať snažení vyjde 😉 Já jsem 13 den po ET a včera jsem začala špinit, není to ale červená krev, ale hnědé cosi :( test dnes negativní. Zavádím Utroš 2-2-2 a byla jsem upozorněná, že po něm pravděpodobně zakrvácím. Nemáte někdo zkušenost, jestli i tak ještě může testík vyjít??
díky

janaoooo
19. led 2016

Chci ze zeptat byla jsem 6.1.2016 na IVF 20.1 .2016 jdu na krev jedtli se to povedlo ale zkousela sem si vcera tehotensky test a byla tam jen jedma carka znamena ro ze se to nepovedlo ? Dekuji za odpoved

keitt
23. led 2016

@janaoooo ... Ahoj, jak to dopadlo? Já byla na ket 11.1.2016 a dnes jsem 12. den po a test mám negativní a mám spoustu příznaků, na krev mám jít v pondělí. Tak nevím zda mám ještě naději. Děkuji za odpověď

keitt
23. led 2016

@hatr25 .... Ahoj, jak to dopadlo? Já byla na ket 11.1.2016 a dnes jsem 12. den po a test mám negativní a mám spoustu příznaků, na krev mám jít v pondělí. Tak nevím zda mám ještě naději. Děkuji za odpověď

terezkadol
25. led 2016

Ahoj tak jak jste dopadli? Já jsem byla dnes dopoledne na KET a už TEĎ se mi honí hlavou, jaký bude testík za pár dní. Testovat mám 8.2. ale u teď mám strach... No uvidíme🙂 věřím v to tak hlavně ať to dopadne jak má 🙂

misicka1988
25. led 2016

Ja byla na Ketu 5.1, a povedlo se ! 😊

keitt
26. led 2016

Já byla na krvi 25.1. a test negativní, takže se bohužel nepovedlo. Držím Vám palečky, ať se vše vyvíjí dobře 🙂 🙂

terezkadol
26. led 2016

@misicka1988 tak to gratuluji 🙂 tak a´t vše probíhá v pořádku a máš bezproblémové těhotenství 🙂
počkala sis na krev nebo už jsi zkoušela testík předem?

misicka1988
26. led 2016

@terezkadol Ahoj , děkuji 🙂 Samozřejmě jsem byla nedočkavá , a testovala dříve 😀 Byla tam už slabá čárka , a ta pak už jen sílila. Potom mě těhu potvrdil doktor z krve , a včera i z ultrazvuku 🙂

terezkadol
27. led 2016

Víš zajímalo by mě jestli jsi něco cítila po KET bolest, píchání v podbřišku... nebo nějaký jiný zajímavý stav 😀

terezkadol
27. led 2016
misicka1988
27. led 2016

@terezkadol Vůbec nic jsem nepociťovala. Jako kdybych ani nic nepodstoupila . A to jsem se samozřejmě dost pozorovala.... Kdyby mi nevyšel pozitivní test , a potom nezačly bolet prsa , a neměla to potvrzeno z krve a ultrazvuku tak bych ani neřekla že jsem těhu 🙂

terezkadol
27. led 2016

No já mám občasné popíchání v podbřišku ale žádné bolesti. Bolelo mě jen v den KETu, KET trva asi 10 mnut, bylo to celkem bolestivé, měla jsem prý nějak zakřivenou dělohu... ale jinak teď jsem teprve třetí den, tak ještě polehávám, jakmile stojim nebo jdu po bytě tak celkem fajn ale jakmile se posadím cítím v podbřišku tlak který zas přejde a zas se za několik minut objevy... no chvilku mi přišlo že to pobolívá jako před ms ale zas to přejde🙂 tak snad to je dobré znamení, teoreticky v sobě mám dnes 7mi denní embryjko tak je možné že se zavrtává...
@misicka1988

misicka1988
27. led 2016

@terezkadol Možné to je , hlavně každý má jinou tělesnou citlivost . Nejhorší je to čekání na testování 🙂 Já měla 5ti denní , a věřila jsem mu víc než těm 3 denním které jsem dostala v předchozích pokusech. A taky ano , byl to největší bojovník 🙂 Asi je taky dobré moc na to nemyslet ( vím že to ale moc nejde 🙂 ) Držím palečky ! 🙂

terezkadol
3. únor 2016

@misicka1988 ahoj , tak kdy jdeš na 1. UTZ? 😀

misicka1988
3. únor 2016

@terezkadol Ahoj , byla jsem teď v pondělí na ultrazvuku u svého gynekologa , a vše bylo v pořádku . Byla vidět i srdeční akce , na kontrolu mám přijít za 14 dní. Jdu ale ještě teď v pátek na první kontrolu do CAR Apolinář kde mi embryjko zandavali. Těším se tam , a doufám že budou mít lepší ultrazvuk protože u mého doktora toho moc vidět nebylo. A hlavně jde se mnou manžel , takže vše uvidí na vlastní oči 🙂 A co ty ? Asi už budeš brzy testovat ? 🙂

terezkadol
3. únor 2016

No tak pár testů už jsem v netrpělivosti provedla a čárečka vypadá že sílí.. Ale dneska večer mě překvapil hnědý výtok :/

mrshka
4. únor 2016

@terezkadol hnědý je v pořádku! to většinou značí uhnízdění v děloze 🙂

misicka1988
4. únor 2016

@terezkadol Tak to vypadá dobře , taky myslím že hnědý výtok nic špatného neznamená , mela jsem ho trošičku taky 🙂