Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

levande
7. únor 2016

@pesis Ahojky 🙂 ,to víš že šance je vždy,když ho zavedli tak šance je urcite.Teď jsem si tak procitala net a přišlo mi že se holkam spíš zadari při druhém a třetím Ket asi že to tělo je víc nějak připraveny nevím .Držím palecky 🙂

levande
7. únor 2016

@terezkadol Mám tři testy za sebou a poslední byl silnější testuju v úterý už jsem doma žádné nenašla 😀 pak už myslím bude jasno a ja se konečně hodin do klidu 😅

pesis
7. únor 2016

@levande Ahoj 🙂 moc děkuji za tvou odpověď, dodala mi takovou lepší náladu, ale jak jsem už psala když nevýjde, tak výjde příště 🙂 já taky trošku četla a většinou jsem našla, že vyšly pozdější pokusy (až když je tělo napumpované hormonama) 😀 jinak jsem měla ještě jednu otázečku...dělo se mi to i u prvního pokusu což bylo to IVF když jsem brala utrogestan a dělá mi to i teďka... vytéká mi taková čirá tekutina zároveň s tou tabletou a jsem z toho taková dost nervozní, to jsem taky nikde nenašla jestli to holkám dělá...myslela jsem, že je to ta tekutina s kterou to embryo do dělohy dávají, ale po IVF mi to dělalo snad až do 10 dne, už si pořádně nepamatuju a teď mi to dělá zase, kalhotky mám vždy celé mokré a bílé od té tobolky, řeším to už intimkama, ale i tak...můžou se brát i ústně, ale bylo mi řečeno, že je lepší si je zavádět tak zavádím 🙂

levande
7. únor 2016

@pesis Jo tak to ted resim taky,taky mám intimku už mě to pěkně stve 😒 mě taky embryolozka říkala že je lepší zavádět kdyz mas minimálně potom ctvrthodinku klid a můžeš si lehnout.Jenomže mě to furt teče stejně a to zavádim hluboko.Já jdu k dr až za týden zítra ji ale zavolam a řeknu ji to mám pocit že už se mi to mění v ten hnusnej výtok.Nevím co budu dělat protože když jsem to polykala tak mi bylo zase blbe a to jsem měla poloviční dávku.Uvidim zítra co mi řekne.Pevne nervy 🙂

vampiras
7. únor 2016

@levande
@pesis
Ahoj holky, dovolím si reagovat a zapojit se 😎 snad to nebude na obtíž 😎

Beru Utroš 3*2 a tak zcela vím co myslíte. Mám to přesně tak.Intimky mam od zacatku,ale od cca toho 8 D po ET s PK musim menit kazdou chvilku. Bývám úplně mokrá a je to dost nepříjemné ... Přes den když jsem doma si ke samozřejmě zavádím pač jak jste psali- je to lepší a doporučované,ale pokud třeba bych musela v noci vstát či musím někam jít, dám si to orálně. Naštěstí pak nejsem jak praštěná jako některé holky 😎

Chci se zeptat...

Nevím v kolikátem T či dnu po IVF jste ... Mám občas až hrozný bolesti v prsou. Znáte to některá taky? 😎 Pomáhá na to něco?

pesis
7. únor 2016

@vampiras Ahojky 🙂 já jsem teprve třetí den po ketu, bolesti prsou jsem ještě neřešila jelikož k žádným nedošlo 🙂 takže bohužel neporadím 😒

vampiras
7. únor 2016

@pesis I tak děkuji za odpověď 😉 Samozřejmě ti to nepřeju- tu bolest prsou. A jak se cítíš?

Já jdu zítra na krev, tak jsem trošku nervozní aby se můj sen nerozplynul i kdyz mam uz dva testy pozitivní 🙂

levande
7. únor 2016

Ahojky ja žádné bolesti prsou nemám jsem 7 dnů po ET kazda to máme jinak.Já jsem bolesti prsou neměla ani jedno tehu tak ti moc neporadim 😒 Když mas pozitivní testiky tak krev bude jasná 🙂 uvidis neboj

pesis
7. únor 2016

@vampiras Cítím se smířeně 🙂 už jsem tady pár zpráviček psala jak to mám s ket, moc tomu naděje nedávám a ať to dopadne jakkoliv, nezměním to 😉
Podle mě je to jasné těhulkovství 🙂 bolí tě prsa, testíky pozitivní 🙂 a krev ti to zítra jen potvrdí 😉

terezkadol
7. únor 2016

@vampiras jo i já jdu zítra na krev, takpřeju pěkná čísla 🙂 večer můžeme porovnat výsledky 🙂

vampiras
7. únor 2016

@levande Kdy mas v planu TT? Měla jsi PK? 😉 Jsem trošku pesimista v tomto a jeste se nechci moc radovat dopredu.Cetla jsem totiz ze nejaka kocenka mela pozitivni test a pak krev negativni,ale i kdyz mi to prijde divny...... 😎 přeji hodně štěstíčka oboum

vampiras
7. únor 2016

@terezkadol Vím vím, to si pamatuji :-P někde jsme to tu zmínily 😎 Dej vedet a porovname 😉

vampiras
7. únor 2016

@pesis
Přeji Ti aby ti to vyšlo 😉 😉 😉

tehulka1167
7. únor 2016

@vampiras to jsi možná četla o mě. Měla jsem dvě biochemická těhu ☹

mrshka
7. únor 2016

@pesis @levande @vampiras holky, pokud chcete, aby utroš zabral, tak ho orálně neberte, nemá takové účinky a hlavně má vliv na motorické schopnosti člověka. bohužel ten výtok, co vzpomínáte, je naprosto běžný a je to normální průběh s tímto hormonem, neuděláte s tím nic, pokud se s dr nedomluvíte na něčem jiném. vím o čem mluvím, měla jsem 4!!! měsíce utroš s dávkováním 4-0-4 vag. a k tomu 0-1-0 oral., takže nejsilnější dávkování, na které už upozorňují i lékárníci při vyzvedávání, ale bylo nutné a hlavně pomohlo. prostě ten výtok musíte přežít a smířit se s tím, pokud chcete, aby se mimčo chytilo a vše bylo jak má být. opravdu je to tzv. udržovací hormon, takže zvažte, jestli si změníte užívání 🙂 kdyby vás něco zajímalo, písněte! mám za sebou IVF s neúspěšným ET a pak úspěšný KET 😉

pesis
7. únor 2016

@vampiras Moc děkuji 🙂 určitě se tu pochlubím ať to dopadne jakkoliv 😉

levande
7. únor 2016

@vampiras V úterý testuju opět.Mela jsem PK prý krásný embryjko 🙂 tak uvidíme.Četla jsem si o tom biochemickým teď,no taky paradicka.Podle slov lékařů je to docela caste a žena o tom ani nemusí vědět.Jenomze my o tom víme to je ta potiz ☹ no prostě když je to špatně tak je to spatne ☹ a nepomůže ani kdybysme se na hlavu stavěly hold máme to těžký holky ☹

pesis
7. únor 2016

@mrshka ahoj 🙂 mě bylo právě řečeno, že vaginálně je to účinnější, jen jsem nevěděla zda k tomu patří ten výtok a když čtu, že je to normální, tak jsem klidnější, mě totiž na to nikdo neupozornil, že se něco takového bude dít...a orálně jsem brala jen pár dní když jsem po IVF krvácela ve 13 dni, pak už to bylo zbytečné, dr zjistil prázdný váček, postrašil mě i mimoděložním těhotenstvím, které se naštěstí vyloučilo (mám už za sebou dvě mimoděložní těhotenství přirozenou cestou, bohužel u každého odebrán vejcovod ☹ ) jinak dávkování 4-0-4 jsou teda dost vysoké, já teď beru jen 1-1-1 a říkám si jestli to zase není málo ☹ po IVF jsem měla dávkování 2-2-2, paní dr říkala, že to takhle stačí a když se to uchytí, že se dávkování upraví 🙂 já tomu moc nerozumím, takže neodporuji 😀

vampiras
8. únor 2016

13 D po IVF s PK ...A dneska na krev... 😉

levande
8. únor 2016

@vampiras krásná carecka držím palecky 🙂

pesis
8. únor 2016

@vampiras supr 🙂 držím všechny palečky co mám ať slyšíš i pozitivní zprávičku 🙂

terezkadol
8. únor 2016

@vampiras moc pěkné, tak jsem zvědavá na výsledky 🙂 krev už mi vzali, teď už jen čekat do odpoledne až zavolají 🙂 Ach jo 🙂

levande
8. únor 2016

Volala jsem dnes dr kvůli tomu utrousi s tím zaváděním jak to je.Rikala že pokud není nějaký výtok zluty a svedicí tak to brát dal.Jinak přijít na kontrolu k vyloučení infekce kvasinkovy.Může se někdy stát že se tam něco dostane co nemá a pak to dělá brikule.Většinou u žen které to berou dlouhodobě.Každopádně je to normální vodové a bílé

terezkadol
8. únor 2016

tak už volali 🙂 Zadařilo se, jsem těhotná 🙂 hodnoty HCG mám krásných 2095 mIU/ml. Tak uvidíme co za cvrčka se tak ukrýva, třeba budou dva ? 🙂 25.2. první ultrazvuk 🙂

mrshka
8. únor 2016

@terezkadol to jsou dost vysoké hodnoty! to by mohli být dva cvrčci 😉

levande
8. únor 2016

@terezkadol tak to je krasna zpravicka.Drzim palecky a moooc

levande
8. únor 2016

@terezkadol tak to je krasna zpravicka.Drzim mooooc palecky

vampiras
8. únor 2016

@terezkadol Terezko tak to je báječné !!! Mě dneska těhotenství též potvrdili ,ale jsem teprv ve 3-4 t cca 😎 JE TO TAAAAM !!! 😀 😀 😀

pesis
8. únor 2016

@levande Děkuji za uklidnění 🙂 takže vše je ok 😵

levande
8. únor 2016

@pesis jojo urcite vse je ok 🙂