Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

pesis
8. únor 2016

@terezkadol @vampiras No supeeer holky, mám za Vás radost 🙂 jak by se to týkalo i mě 😀 tak moc přeju ať Vám tam cvrčci krásně rostou 😉

levande
8. únor 2016

Tak to se tady bude rodit pak hromadne holky 🙂 kez kdyby to tady vyslo vsem 🙂

terezkadol
8. únor 2016

@mrshka Hi 🙂 říkala mi paní doktorka, pozítří si zopáknu krevní testy, uvidí se jak HCG roste a zítra ukecám gynekologa aby mi v pátek udělal ultrazvuk, to už bych teoreticky měla být 5+2 tt tak už by mohlo být něco vidět 🙂 Za dvojčátka bych byla moc šťastná... Měla jsem jen jednu blastičku, to by znamenalo jednovaječné cvrčky 🙂 juchuuu . Já sama jsem z dvojčat tak by to bylo pěkné kdybych sama měla taky dvojky 🙂

terezkadol
8. únor 2016

@pesis děkuju je to skvělý 🙂 tak ať nám to hlavně probíhá jak má 🙂

terezkadol
8. únor 2016

@levande 😀 hromadný porod to by byla akce 😀 Já bych ráda rodila do vody, tak uvidíme, na to je ještě čas 🙂

terezkadol
8. únor 2016

@vampiras Výborně, velikánská gratulace, myslela jsem na tebe normálně 🙂 Je to vtipný, vlastně se ani neznáme... no nic 😀

Jak to že jsi ve 3-4 t ? Normálka se měří od poslední MS ale jelikož jsem já například měla KET až 23.DC teda 25.1. pětidenní embryjko tak to počítali 14 dní (od 25.1. do 8.2.)+5dní kultivace + dva týdny... tak že 33 dní = 4 týdny + 5 dní

Tak jsem myslela že jsi na tom stejně když si měla i KET stejně...

mrshka
9. únor 2016

@terezkadol moc držím pěsti 🙂 i kdyby tam bylo jen jedno, hlavně ať je to v pořádku! když budou dvě, bude o štěstí navíc 😉

terezkadol
9. únor 2016

@mrshka Vím že to bude znít možná divně a možná to tak být nemusí , ale už několik dní mám prostě pocit, že tam jsou dvě... Teď mi ještě vyšlo vysoké HCG, no uvidíme. Samozřejmě budu šťastná jak z jedno tak za dvě nebo víc 😀 jak říkáš hlavně ať je to miminko zdravé a budu nejšťastnější člověk na světě 🙂 😎

vampiras
9. únor 2016

@terezkadol OU, tak jsem ale pekna truhla teda :D Tak to jsme uplne stejne 😎 😎 😎

Já byla ET 26.1.2016 😀

Taky jsem na tebe myslela.Jsem si říkala jak si vyměníme hezké zprávičky 😉 Jinak veliká GRATULACE Terezko 😉

Ale to HCG máš nějaký vysoký...Nebudeš ty mít dvojčátka? :-P

terezkadol
9. únor 2016

@vampiras no já jsem se taky asi nějak přepočítala, zkoušela jsem to zadat v těhotenské kalkulačce a ukázalo se mi 4+3tt respektivě dneska bych měla být 4+4tt 🙂 a KET jsem měla 25.1.2016 tak že jsme o den. Dnes jsem byla znovu na krvi a HCG už 2943 mUI/ml tak nám to pěkně sílí 🙂 Kdyby byli dvojčátka o to víc bych byla spokojená...
Víš mám furt i takový pocit že jich tam je víc než jedno 😀 Tak se nechám překvapit 25.2. dneska jsem byla u svého gynekologa a ukecávala jsem ho jestli by mi neudělal v pátek ultrazvuk a poslal mě pryč ať si počkam na ten den do centra... šškoda 😠
No už mi nic nezbývá než zas jen čekat 🙂 😀

vampiras
9. únor 2016

@terezkadol Já mám taky podle kalkulačky 4+4tt,ale nemám rozhodně tak vysoký HCG jako ty a co jsem tak cetla holky takový měli casto pri dvojcatkach,ale zas vim,ze se HCG u každé ženy zvyšuje jinak :-P Jdu ve čtvrtek na druhý odběr krve tak snad bude hezky vyšší :-P a jak se cítíš? Ten původní odhad byl můj osobní 😀 😀 😀 ale chybný 😀 😀 😀

terezkadol
10. únor 2016

@vampiras jo jak si viděla tak i můj odhad nic moc :D ale tak se nám to aspoň bude hezký počítat, protože každý víkend (v pátek) budeme začínat novým týdnem těhotenství :D a kolik máš to HCG jestli to není tajné?

terezkadol
10. únor 2016

Jsem z toho HCG trochu nervózní. Dvojčátka bych si moc přála, ale co když tam je jedno a je to HCG takhle vysoké? Nemůže to být spíš na škodu? No snad ne... Je mi jedno ať je jedno dvě nebo víc , hlavně ať jsou zdravá... To je důležité

levande
10. únor 2016

Ahoj holky dnes 16 den po pregnouši a čárka slábne je tam pidi duch takže to byl pregnyl je to v prčicích bolí mě břicho jako na ms (má dorazit cca v neděli v pondělí taky mi to chodí jak chce)v pondělí mám jít na krev jelikož jsem dnes 10 den po ET s PK prý krááásnýho embryjka tak by měla čárka sílit přece se nebude uhnizdovat takhle dlouho ☹ jsem smutná a vim v sobě že to prostě nevyšlo vůbec se mi do Ket nechce ☹

pesis
10. únor 2016

@levande Ahojky, tak to mě strašně moc mrzí ☹ budeme na tom asi stejně, taky se necítím jinak ☹ já sice dnes začínám teprve 6den po KET a 10den po Pregnylu, nešpiním zatím ani nekrvácím ani nevím kdy se to může spustit, MS mi má dorazit +-17.2. což by byl 13 den po KET, samozřejmě se to může opozdit...uvažuju zda si koupit test a pak si ho udělat...čím více se blíží ty rozhodující dny tím je to semnou horší co se týče myšlenek na to, takhle nervozní jsem snad nebyla ani po 1IVF ET a to jsem neměla moc příjemné vložení "krásného" embryjka, celou dobu jsem špinila a furt jsem to viděla pozitivně a pak stejně nic ...na začátku jsem tu psala jak jsem s tím smířená, že když to nevýjde, tak to výjde příště, ale nějak mě to moje tvrzení opouští a přechází v obavy z dalšího neúspěchu a vidina dalšího si píchání injekcí přípravy na druhé IVF a tak..Myslela jsem, že jsem s neúspěchem smířená po tom jaké mi vložili embryjko, ale zjištuji, že s tím se prostě smířit nedá 😒

pesis
10. únor 2016

@terezkadol @vampiras Ahoj holky, přeju ať Vám HCGéčka krásně jdou nahoru a vše je jak má 😉 🙂

levande
10. únor 2016

@pesis Ahojky no já jsem taky nervozní a strašně mě to mrzí,vůbec jsem si nepřipouštěla že to nevyjde.Prostě napoprvé a je to šup šup.Udělej si testík den před krví.Já příště netestuju ani si je kupovat nebudu.Jsou to vyhozený peníze to si raději koupim dortíka 🙂 Nejhorší na tom všem je, že manžel odlétá v březnu pryč na půl roku a já to tu budu muset řešit vše sama 😖 .A to jestli vyjde tak se budu modlit aby stihl porod.U nás nemá smysl čekat je mi 37 a 4roky se už snažíme.Dvě děti mám z předchozího manželství ty šli jak na běžícím páse.Ted prostě ani prd ☹

terezkadol
10. únor 2016

8.2. 2095 mUI/ml a včera po 24 hodinách už 2943 mUI/ml... tak to vypadá zatím dobře 🙂 děkujeme 🙂

@pesis

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

pesis
10. únor 2016

@levande Věřím, že tě to mrzí, já měla fakt to samé, věřila jsem, že to výjde a nic :( ani jsem neřešila testy prostě jsem v to věřila a pak přišlo to obrovské zklamání...vidíš, to je dobrý nápad 😀 raději si koupím nějaký supr čupr velký dortík 😀 v březnu? to je za chvíli 😒 určitě by bylo lepší kdyby jste na to všechno byli dva, ale jestli musí nutně odletět, je to škoda když ho zrovna budeš potřebovat jako podporu (třeba)....Je fajn, že máš už dvě děti i když s jiným, ale chápu, že chceš dítko i se současným mužem 🙂 to já nemám ještě žádné ☹ je mi letos 30 let... osud mi vůbec nepřeje ☹ už jsem mohla mít skoro tří leté dítko, ale bohužel...od roku 2013 se mi nedaří, každý rok něco...září 2013 v 5tém měsíci zamlklé těhotenství, duben 2014 mimoděložní těhu, odebrán vejcovod březen 2015 další mimoděložní, odebrán druhý vejcovod no žádná sláva ☹ pořád si říkám, že mi není dáno mít dítě, kdyby alespoň jedno, všechny kamarádky kolem mě mají i můj mladší brácha má...tak moc mě to mrzí, ale nemysleli, já jim to všem moc přeju, přeju jim jen samé dobré věci a více děti 😀 ale taky si přeju pro sebe, ať už je i mě dáno to štěstíčko 🙂

katulka0022
11. únor 2016

Ahoj holky. Mám dotaz a prosím o pár rad. 1.2. jsem byla na enbryotransferu měla jsem jen jedno jediné vajíčko které se krásné oplodnilo vraceli mi ho 10ti buněčné. Dělala jsem si testy už od soboty ten byl negativní v neděli krásný duch a v pondělí, úterý a středa už nic nevím co si o tom myslet dělala jsem si GS mamatest myslíte že ten duch byl falešný? Beru Utrogestan 2-2-2 mesicky jsem měla dostat včera a nic ale břicho mě boli to je asi špatně co? Moc děkuji za případně odpovědi

micinaaa
12. únor 2016

@katulka0022 Ahoj, testy po hormonech nemusí být přesné. Vydrž na výsledky z krve a přeji, aby to vyšlo....nebo už něco víš?

katulka0022
12. únor 2016

@micinaaa Nene nic nevím krevní testy budou až v pondělí 15.2 už je to sice za chvilku ale to čekání je šílené.

micinaaa
12. únor 2016

@katulka0022 já jdu ve středu, takže jsme na tom podobně ;)

levande
12. únor 2016

@pesis hrozneee moc ti to preju uvidis vyjde musi kup si nejaky super mnam dortik ja jdu v pondeli s kamoskou do cukrosky a vsechno jim to tam vyzerem.. co se na to muzu vykvajznout.Clovek se hlida vitaminy zdrava strava a pak stejne prd.Ted to vezmu za jiny konec nebudu se tolik hlidat.Manza musi pryc neda se to zrusit.Hoooodne stesticka preju posilam jedno pro stesti

katulka0022
12. únor 2016

@micinaaa budu na tebe moc myslet. A dej pak určité vědět jak jsi dopadla. Na kolikatem IVF jsi byla?

vampiras
12. únor 2016

Ahojky, muzete mi nekdo napsat vlastní názor na danou situaci?

Dne 8.2 mi bylo potvrzeno ranné těhotenství s 54 HCG a 11.2 83 HCG. Prý to není katastrofa,ale že je se zvedá pomalu. Co vy na to?

levande
12. únor 2016

@vampiras kazdy 3 den se zvysuje o dvojnasobek takze to opravdu neni tragedie jsi chvilicku tehotna uvidis bude to v pohode kazde telo reaguje jinak hlavni je ze se zvysuje

micinaaa
12. únor 2016

@katulka0022 Děkuji, taky dej vědět,,,je to moje první a s jediným vajíčkem 😒

katulka0022
12. únor 2016

@micinaaa fakt moje druhé ale první transfer a taky s jedním vajíčkem