Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

tehulka1167
30. bře 2016

@pesis Radši mín,ale za to at jsou kvalitní 😉

pesis
30. bře 2016

@tehulka1167 Přesně tak 🙂 já měla poprvé 5 vajíček, vlastně 6 ale to jedno nebylo pořádně dozrálé. Doktor se chce pokusit o víc, no tak uvidím o kolik víc jich bude 🙂 Hlavně ať jsou kvalitní 🙂

pesis
11. dub 2016

Ahoj holky, jak se máte a jak se Vám daří? 🙂 jinak já mám dotaz a je mi jasné, že budete říkat, proč jsem se nezeptala a tak, ale nějak jsem prostě zapomněla 😎 Už týden stimuluju a dneska jsem byla na kontrole a v protokolu mi pan doktor napsal různé hodnoty a jak pokračovat a do kolonky endomet. napsal 9...chci se Vás zeptat jestli to znamená počet vajíček. Děkuju vám za odpovědi 🙂

pavlina1976
11. dub 2016

@pesis To znamená výšku sliznice (endometria) a to je pěkné číslo, takže budou mít embryjka připravenou pěknou peřinku do který se určitě zavrtají 🙂.

tehulka1167
11. dub 2016

@pesis Je to jak píše Pevlínka 🙂

pesis
11. dub 2016

@pavlina1976 Moc děkuji za pěknou a potěšující odpověď 🙂

lenuska115
11. dub 2016

Ahoj holky,před 7 dny jsem byla na vložení embrijka s prodlouženou kultivací. Dnes jsem začala slabé krvácet a bolí mě podbřišek jako při menstruaci.Myslíte že je to špatné. Test mám negativní, ale co tady ctu, tak je ještě brzy.tohle je naše první Ivf.moc se bojím. Na krev jdu až 20.4

lenuska115
11. dub 2016

Ahoj holky,před 7 dny jsem byla na vložení embrijka s prodlouženou kultivací. Dnes jsem začala slabé krvácet a bolí mě podbřišek jako při menstruaci.Myslíte že je to špatné. Test mám negativní, ale co tady ctu, tak je ještě brzy.tohle je naše první Ivf.moc se bojím. Na krev jdu až 20.4

tehulka1167
11. dub 2016

@lenuska115 vypadá to,že se prcek zabydlel 🙂

lenuska115
11. dub 2016

@tehulka1167 😀snad to tak bude,vždycky když přišlo krvácení a nebo nějaké bolesti vždycky jsem o to přišla. Děkuji za pozitivní odpověď,moc mě to potěšilo. Snad test hCG bude pozitivní.

lenuska115
12. dub 2016

Tak už se mi asi menstruace rozjela. Je to 8 den po ET a viděla jsem i malé srazeninky. Je ještě nějaká šance? Kdy můžu podstoupit další KET?máme ještě dvě v mrazáku.

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 ještě neplaš, každopádně udělej test ten 12- 14 den. Ono se tohlo může stát,že krváácíš a budeě těhu. Pokud bude negativní tak můžeš jít hned v cyklu případně další cyklus.

lenuska115
12. dub 2016

@tehulka1167 já jsem tam právě volala,mám čekat do toho 20.4 a nic nevysazovat.mě to strašně vylekalo,děkuji za podporu.budeme čekat. Pak dám vědět. Díky mooc

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 Já to taky znám, a všechno to kolem umělýho oplodnění a opakovaný neúspěch. Ale já se nevzdám,ani náhodou. 🙂 Ještě,že my ženský jsme silný jedinci 🙂 být to na chlapech tak nevím,nevím...

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 my jsme v diskuzi Je tu někdo po embryotransferu. Taky tam je jedna co to měla jako ty a byla těhu... u ní to bohužel nedopadlo,měla biochemický těhu, já už ho měla dvakrát. 😠 Kdyžtak se přidej k nám tam 🙂

lenuska115
12. dub 2016

@tehulka1167 já se taky nevzdám. Chápu je to těžký, pořád dokola.já už nemam vejcovody,dvakrát mimo a jeden potrat,proto zkoušíme Ivf. Vše mě hned vyleká. Neztrácíme naději, jsi moc hodná a určitě se kvam přidám. A ty už máš Mimi?

lenuska115
12. dub 2016

@tehulka1167 to je mi líto,a povedlo se ti to pak?

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 Já mám dvě holky. Jedné je 19 a druhé 13 let. V roce 2012 jsem přišla o vejcovody. Do té doby jsem otěhotněla 4 a to,aniž bych chtěla,absolutně na první pokus. No ty dvě těhu byly ukončený. Protože s chlapem co tě podvadí a fyzicky napadá jsem fakt další děti mít nechtěla. Jsem už tři roky rozvedená a poprvé v životě můžu říct, že mám toho nejlepšího chlapa na světě. Chceme mimčo,ale zatím dvě biochemická a dva pokusy nula. Ted půjdu do pátýho pokusu. Všichni doktoči se schodli,že za neuspěch může moje práce. Dělam v restavraci, tedy zakouřený prostředí. Takže od 2 IVF jsem doma od konce unora. Zatím budu doma,pokud chci dítě tak se tam vrátit nemůžu. Něco mám v reprodukční imunologii, protilátky na embryo atd. ale není to dramatický. Beru Medrol od unora a píchám stále injekce na ředění krve. Jinak mám hypo funkci štítný žlázy,už ted v normě. Tak už by se to mohlo povezt ted a já tomu věřím vnitřně. Vůbec nevím z jakýho důvodu,ale od začátku jsem věděla teda měla pocit, že 2 IVF nevýjde a naopak jsem přesvědčená,že ted Ket výjde. Vůbec nevím co mě k tomu vede,ale tak to cítím. 🙂

lenuska115
12. dub 2016

@tehulka1167 určitě to vyjde,jsem obtom přesvědčena. Já taky pracují v restauraci a tvrdili mi že to na to nema vliv.pokaždé když jsem v práci, tak mám strach ze něco zlého přijde a taky jo.myslím si že to na to vliv má,dělám 14 hodinové směny a jedno jídlo denně,což není v pořádku,ale to určitě znáš. Naštěstí se tu nekouří, ale já jsem kuřačka, hodně jsem to omezila tak na 4 denně, myslis že to má vliv?budu ti držet pesticky aby to vyšlo!!!!

nikolet92
12. dub 2016

@lenuska115
Ahojky ja jdu na test 18.4 a taky je to moje první IVF .. DNES je to 9 den a test jsem si udělala včera a byl negativní tak myslím ale pořád pozitivně a doufám že bude vše ok 🙂 přeji hodně štěstí a ozvěte se jestli vám to klaplo

lenuska115
12. dub 2016

@nikolet92 určitě, dam to sem vědět.a kam jezdis na kliniku.já pronatal Kolín. Bohužel já do toho už dva dny Krvacim a docela dost.😰

lenuska115
12. dub 2016

@nikolet92 určitě ti to dopadne dobře, test si udělej až 14 den.holky tady píšou že je to brzy,určitě ti vyjdou//.držím palce.

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 No já tam byla taky třeba 15 hodin,ale hlavně celej den a každý den zahuleno,já taky kouřím,ale tohle bylo i na mě moc. Vadí mi zahuleno,ale práci jsem potřebovala. A všichni doktoři to viděli jako TEN problém i to,že kouřím sama. Taky se to snažím omezit 😠 někdy to jde a někdy ne.

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 Já Pronatal Praha 😀

lenuska115
12. dub 2016

@tehulka1167 no tak já to nechám osudu,musíme to zvládnout. Já jsem teprve po jednom,před tebou smekam,já bych to asi nevydržela. Už takhle je to na mě moc.jen jsem se chtěla ještě zeptat,kdybych šla na ten KET co se znovu podstupuje?

tehulka1167
12. dub 2016

@lenuska115 Pokud nemáš problém s ovulaví,ani se sliznicí tak nic. Já mám všechno tak jak má být tak jdu vždycky 12 DC na UTZ hned dostanu Pregnyl a za 6 dní jedeme pro prcka. 🙂 To je všechno.

lenuska115
12. dub 2016

@tehulka1167 tak to je rychlé, dekuju za info.

nikolet92
13. dub 2016

@lenuska115 ja bydlím v Německu a první jsme uvažovali o českých Budějovicích protože je to o hodně moc levnější ale přítel chtěl do Rakouska no tak jsme v Rakousku ale stojí to neskutečně moc peněz ! Tak taky doufám že to vyjde .. na další IVF už bych šla v Česku 🙂
Tak děkuji za palečky a taky budu na vás myslet

tehulka1167
13. dub 2016

@nikolet92 Máte mrazáčky ještě?

nikolet92
13. dub 2016

@tehulka1167 ne nemam mě se udělalo jen 5 vajíček a 2 stoho byly ok tak mi ty dvě vsadili takže už nemám..
Mám ještě takovou prosbičku ... začala jsem teď trošku spinit a mám z toho strach může to znamenat neco špatného ? Sice jen málo ale je to běží hnědo a světle červené .. mám špatný pocit z toho