Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

micinaaa
13. únor 2016

@katulka0022 tak držím pěsti, dej vědět 🙂

katulka0022
13. únor 2016

@micinaaa určité dam zkoušela jsi si test?

micinaaa
13. únor 2016

@katulka0022 to víš,že jsem to nevydržela,ale je negativní

katulka0022
13. únor 2016

@micinaaa nebudeme ještě házet flintu do žita já jsem si je dělala MPC brzo a od středy jsem ho nedelala nechávam si to na zítra tak ti písnu jak jsem na tom.

katulka0022
13. únor 2016

@micinaaa moc tam mělo být ten tel si píše co chce

micinaaa
13. únor 2016

@katulka0022 v poho já jsi to přeložila 😉 jasný,uvidíme na výsledky z krve.Taky dám vědět 😊

pesis
13. únor 2016

@levande moc Ti děkuji za srdíčko pro štěstí 🙂 ani jsem nevěděla, že se tu něco takového dá poslat 🙂 máš pravdu, taky jsem se hlídala co jím, odpočívala a vitamínovala jsem a stejně nic ☹ jinak sladkým se to dá samozřejmě taky řešit, ale u mě už raději ne, pomalinku už přibírám (ale né do giga rozměrů, prostě normálka) co jsem doma na nemocenské (2,5 měsíce) a cítím se pořád taková plná 😀 tak jsme to vyřešili s přítelem tak, , že jsme si koupili herní konzoli xbox (s kamerou, která snímá tvé pohyby, takže pěkně pohybové hry) a řeknu Ti, že je to paráda, perfektně se u toho člověk odreaguje a nemyslí na blbosti a nepříjemnostii, fakt supr 😀 už se necítím taková vyčerpaná, bez nálady a napjatá...jsem taková více uvolněná a více v pohodě 🙂 fakt doporučuji 😉 Taky Ti ráda pošlu pro štěstí srdíčko (až zjistím jak se to dělá 😀 ), protože ty ho taky potřebuješ 🙂 Přeji Ti, ať vše dopadne tak jak si přeješ 😉

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF - ET nepodařilo se, pak KET - biochemické těhotenství, u tohoto KET jsem se úpplně vyprdla na testování, protože u minulého jk jsem měla to biohemické mi ani jeden tst neukázal pozitivní výsledek a to sjem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát. Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teˇeuforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....

micinaaa
14. únor 2016

@sistr Ahoj,tak aspoň nějaké pozitivní zprávy.Držím pěsti,aby vše vycházelo dobře 😉psychika je mrcha 😕

katulka0022
14. únor 2016

@sistr ahoj taky držím pěsti. Mě čekání zítra krevní testy a asi toho moc nenaspim.

micinaaa
14. únor 2016

@katulka0022 hodně štěstí a dej vědět 😉

micinaaa
15. únor 2016

@katulka0022 Ahojky,tak co..už něco víme?😉

katulka0022
15. únor 2016

@micinaaa ahojky víme negativní :( 23. konzultace tak uvidíme co vymyslí dalšího je to hrozné. Ale tak trochu jsem z tím počítala včera jsem začala špinit tak mi to bylo jasný. No nic hlavu vzhůru a zkoušet dál jednou to vyjít musí ale už by to byl třetí pokus :( Moc mi jich nezbývá a nebo vyzkoušet ten Nativ ten se do pokusu nepočítá hradí si všichni sami. Ale Micinaaa tobě držím pěstičky ať je alespoň u vás vše v pořádku.

micinaaa
15. únor 2016

@katulka0022 tak to mě mrzí,ale jak píšeš,nesmíme to vzdávat.Ono to vyjde,jen si musíme počkat.Dám vědět jak u mě.Tak se drž a zatím pa pa

katulka0022
15. únor 2016

@micinaaa Děkuju snažím se co ti budu vyprávět není to jednoduchý :( Budu na tebe myslet tak pak hned písni :D

micinaaa
16. únor 2016

@katulka0022 Ahojky,tak na tom budu asi stejně.Dnes jsem začala špinit,zítra testy..ale myslím,že je jasno 😢

katulka0022
16. únor 2016

@micinaaa nehazej flintu do žita může se stát že i přes to může být zahnízděny dokud se to nerozjede neznamená to nic.

micinaaa
16. únor 2016

@katulka0022 je,kéž bys měla pravdu a jak to zvládáš ty?

katulka0022
16. únor 2016

@micinaaa snazim se držet co ti na to mám říct je to těžké. Ale hold musíme zkoušet dal. Jednou to vyjit musí. Hlavně zůstaň v klidu až do testů zbytečně nestresuj to ti v ničem nepomůže. Drz se a zítra čekám dobre zprávy.

micinaaa
16. únor 2016

@katulka0022 jsi zlatá..kdybych zjistila dobré zprávy,tak si dám asi panáka 😃😃 napíšu a ty se drž..posílám jedno povzbuzení 😉

levande
16. únor 2016

Tak holky včerejší výsledek krevního testu HCG 90, dr mi rekla že se jedná nejspíš o biochemické těhu že bych měla mít HCG tak kolem 500 a zítra mám jít znova na krev pokud nebudu mít dvojnásobek tak se domluvíme jak dál nejspíš vysadim utrogestan asi že?Momentálně nešpiním nekrvácím jen mě bolí podbrišek občas mě tam píchne jinak nic.Přitom test jsem dělala den před tím a byl krásně pozitivní tak jsem byla unesená 🙂 že se to nakonec povede a dnes zas studená sprcha ☹ .Já ty doktory už nenávidim 😀 ☹ Jsem hotová bulim jak želva... ☹ Jsem dnes 16 den po ET.Včera jsem to měla dostat.Nejraději bych to vysadila všechno už ted a s manželem se večer tulila at to prostě dostanu a můžeme jít na KET ☹

levande
16. únor 2016

Holky ještě jedna otázka berete prednison?

pesis
16. únor 2016

Holky buďte silné...nevýjde nám to teď, tak musí příště 🙂 musíme dát hlavu vzhůru a překonat to naše zklamání, není možné aby se nám nezadařilo...já sice své hodnoty neznám, jedu až v pátek, ale u mě to taky nevypadá, že se zadařilo, sice nešpiním, ani nekrvácím, ale jsem o míň dní než vy a TT mám úplně čístý, takže v tom nevidím žádnou naději....jsem zvědavá na kdy se domluvíme na mé druhé IVF ☹ moc se netěším, ale miminko chci, tak to musím zvládnout ikdyž tak psychika je fakt potvora 😖 😒

tehulka1167
16. únor 2016

@levande
Já beru Medrol. Když jsem brala Prednison,byl to horor. Ted úplná pohoda. Měla jsem dvě biochemická těhu.

levande
16. únor 2016

@tehulka1167 a jaky horor co ti bylo ja z toho prednisonu mam taky hruzu

tehulka1167
16. únor 2016

Vůbec jsem ho nesnela,síleně mě bolelo za očima,špatně jsem viděla. Bolesti žaludku atd. Fakt hrůza. Tak jsem si vydupala Medrol a úplně úžasný 🙂

tehulka1167
16. únor 2016

@levande Ale neboj HCG se ti může zvyšovat pomaleji a přesto to může být dobré těhu. Takových holek tu bylo dost co to tak měly. 🙂

levande
16. únor 2016

@tehulka1167 aha tak to je sileny a kolik jsi ho brala a jak dlouho?Me to taky nedela moc dobre

levande
16. únor 2016

@tehulka1167 pokud zitra nebudu mit dvojnasobek tak to nejspis zanikne to mi rekla ze to vyleze akorat z toho obalu a konec proste se nezabydli ☹ no uvidim zitra ale vubec tomu neverim

tehulka1167
16. únor 2016

@levande No brala jsem jen půl tablety takže 2,5 mg. Ted Medrol beru 1 tabletu 4 mg. A rovná se to 5mg Prednisonu. Je silnější. Strašně jsem se bála,že mi taky bude zle,ale musím zatukat naštěstí není. A Prednison jsem vydržela brát asi týden. Medrol beru od 1 února. Najdi si diskuzi Medrol,Prednison či Metypred co jsem zakládala. Zajímavý čtení od holek.