Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

terezkadol
23. únor 2016

@cllowie to chápu, to čekání je na tom to nejhroší 😠

vampiras
23. únor 2016

@levande popravde ani nevím kolikátý den jsem byla :( dneska jsem o miminko bohužel přišla tak je to už jedno :( 😢 😢 😢 ráno jedu do špitálu k Mudr

levande
24. únor 2016

@vampiras Tak to je mi lito ale hlavu vzhuru a pokracujeme ono se to povede 🙂.Me to nejspis ceka zitra krev jsem mela 276 jen takze mi to za tri dny stouplo o prd mela jsem predtim 174.Zitra ulttazvuk a uvidi se.Prosim te a to musis na tu kytetaz ja jsem se tomu chtela vyhnout,ze se to vycisti samo kdyz to dostanes ☹ nechce se mi pripadne na dalsi zakrok.Po jake dobe se muze potom opakovat ket rikala ti to dr?Musis pockat po dalsi ms?Tes se na dalsi urcite to vyjde uvidis a budeme se tady pak vsechny spolecne radovat 🙂

pesis
24. únor 2016

Ahoj holky, tak já to mám už za sebou...krev negativní, od včerejška silné špinění, ve dvě ráno jsem snad myslela, že mi bolestí praskne břicho....4.3. jedu na kontrolu a domluvit se na další IVF...tak snad v tomto novém roce mě moje letošní embryjka nezklamou a budou silnější a zadaří se 🙂

levande
24. únor 2016

@pesis Tak budu drzet palecky at ti to vyjde ty jo 4 teho to je zachvilku to bude rychlovka 🙂

pesis
24. únor 2016

@levande moc děkuji 🙂 právě, že jak jsem byla teď 5.2. na tom KETu, tak jsem se ptala paní doktorky jak dlouhá musí být pauza do dalšího IVF a ona řekla 4-5 měsíců, ať si tělo odpočne a počítala mi to od prosince, v listopadu jsem si píchala injekce a pak byla na ET...no a že to vychází na březen 🙂 a dnes mi to potvrdila i sestřička když jsem jí volala, tak jsem byla moc potěšena, že nebudu muset dlouho čekat 🙂 hlavně, ať to pojišťovně dlouho netrvá se schvalováním na další cyklus pro IVF 😀

cllowie
24. únor 2016

@pesis Tak to je mi fakt líto. Já jdu nakonec na krev již zítra. Dnes jsem si zase zkoušela dělat test a je opět bílý, takže už moc šancí tomu nedávám. Bohužel už nemáme žádná embrya. Nevíš kdy se muže dělat další odběr vajíček? Jestli se může hned pokračovat a nebo tam musí být časoví rozestup? Pokud bude krev negativní hned bych v pátek zavolala do CARu, přeci jen by mě to zajímalo už teď.

cllowie
24. únor 2016

@pesis Teď teprve koukám co si psala LEVANDE. 4 - 5 měsíců musí být rozestup mezi odběry vajíček? Nebo je to myšleno jako pauza od posledního KETu?

pesis
24. únor 2016

@cllowie Koukám, že jsi na tom podobně jako já, taky jsem měla pořád bílý test, ale pořád jsem doufala a nakonec to dopadlo "negativně" já už také nemám žádné embrya. Odběr vajíček znamená další cyklus IVF, že by jsi měla zase začít stimulovat, (píchat si injekce do bříška), ale záleží kdy sis naposled injekce píchala, já v listopadu...paní doktorka mi řekla pauzu v rozmemí 4-5měsíců, ale sestřeička mi řekla, že stačí 3 měsíce a počítali to obě od prosince, tedy následujícího měsíce...určitě se na to zeptej, já se taky ptala když jsem jela na KET a ještě dneska když jsem volala kvůli zrušení kontroly.

cllowie
24. únor 2016

@pesis Tak to je v pohodě. Protože jsem byla na odběru v roce 2012. To je tedy dost dlouhá doba. Tak tedy doufám, že až zavolám do CARu, že to nedopadlo objednají mě a budeme hned stimulovat. Už si to přesně nepamatuju. Kdy si šla na první ET do začátku stimulace? Jak dlouhou to trvalo?

tehulka1167
24. únor 2016

@cllowie 3 mesice od IVF. Na ket muzes kazdy měsíc a na ivf jednou za tři mesice. Driv to neudělají

cllowie
24. únor 2016

@tehulka1167 Byla jsem na IVF v roce 2012. Tak snad mi doktorka potvrdí, že můžeme začít stimulovat.

tehulka1167
24. únor 2016

@cllowie Já dnes začala stimulovat na 2 IVF. 🙂

pesis
24. únor 2016

@cllowie Tak to je dlouhá doba 🙂 Jeeej na ET jsem šla asi třetí týden po stimulaci, no docela rychlovka, ono hodně záleží za jak dlouho začnou zrát vajíčka, píchala jsem si ráno 100jednotek a večer 150 jednotek puregonu a po tydnu mi to zvýšili na 150 ráno i večer a pak to byla rychlovka 🙂 No byla jsem překvapená, uvidím jak dlouho to potrvá teď 🙂

cllowie
25. únor 2016

@pesis Kdy začneš stimulovat?

cllowie
25. únor 2016

@tehulka1167 Jak dlouho budeš stimulovat. Já už chci taky.

terezkadol
25. únor 2016

Čauky tak dnes na prvním ultrazvuku už byje srdíčko, podle utz odpovidame 7+0tt ale vypočteno podle doktorky jsme už 7+4tt. Teď už nás čeká jen hromada vyšetření 🙂
Hodně štěstíčka Vám všem… 🙂

tehulka1167
25. únor 2016

@cllowie 7den cyklu jdu na uzt pak se prida cetritide. No obvykle stimuluji 12 dni. V pondělí jdu na utz právě.

tehulka1167
25. únor 2016

@cllowie 14 den opu

pesis
25. únor 2016

@cllowie To ještě nevím, vše se dozvím v pátek 4.3.

pesis
25. únor 2016

@terezkadol No to je kráááása 🙂 držím všechny palce co mám ať ti všechna vyšetření vycházejí co nejlíííp 😉 🙂

sistr
25. únor 2016

Já po KETu 7tt, bohužel mi na poslední kontrole našli hematom 25x9 mm, tak se bojím aby se vstřebal. Srdíčko už máme (viz ta spodní čára) a emrbyo je velké 7 mm. Termín porodu je říjen 2016. Držm palce všem!!

pesis
26. únor 2016

@sistr Juuu, další těhulka mezi námi 🙂 gratuluju 😉 s tím hematomem budu držet palce ať se vstřebá co nejdřív a nechá miminku prostor jen pro něj 🙂

cllowie
26. únor 2016

@tehulka1167 Co to je cetritide? To je nějak lék, to sem nikdy neměla.

cllowie
26. únor 2016

@pesis Tak držím palce ať je vše v pořádku a jde to podle plánu 🙂 .

pesis
26. únor 2016

@cllowie Děkuju Ti 🙂 až budu něco vědět zase pisnu 🙂 tobě přeji ať začneš taky co nejdříve se stimulací 😉 🙂

tehulka1167
26. únor 2016

@cllowie Cetrotide,je na blokování ovulace. Zkrátka,aby se mi drív nedostavila oulka tak tyhle injekce to zablokují 🙂

terezkadol
26. únor 2016

@pesis \děkuju 🙂 Teď jsem zas na čekačce až do 14. 3. :-/no nemužu se dočka až toho škubánka zas uvidím 🙂

terezkadol
26. únor 2016

@sistr hezké gratuluji 🙂 a hodně zdravíčka

ruzicka77
27. únor 2016

Ahoj holky, dnes mam10. Den po transferu a uz tam ma tu druhou carku slabou. Muzu byt tehotna? Nebo je jeste brzy? Poradte prossim!!!! Katka