Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

levande
16. únor 2016

@tehulka1167 jojo najdu dekuju 🙂

pesis
16. únor 2016

Holky mě to nedá...můžu se zeptat který den po KET jste měli alespoň ducha na těhotenském testu?

levande
17. únor 2016

@pesis ja ho mela uz 8 den ale nesilil asi tak jak mel kazdopadne testovat stale stejnym testem ja testovala skoro pokazde jinym trubka.P

levande
17. únor 2016

Pristi pokus ale uz netestuju nechci se trapit a nebo delat nadeje takhle dopredu pockam na krev

pesis
17. únor 2016

@levande už 8den? tý jo, tak u mě je to jasný, že nic ☹ včera jsem byla 12den po KET...já po ET zase vůbec netestovala, ani mě to nenapadlo a teď mi to nedalo a zkusila jsem, no tak aspoň vím na čem jsem 😒

levande
17. únor 2016

@pesis kdy mas jit na krev?Klidne muzes mit krasne pozitivni test az 16 den vubec se nestresuj jaky jsi mela vlozeny embrouse?Ja mela prodlouzenou kultivaci a uz pekne ve stadiu hetchovani a podivej jak to dopadlo jeste dnes ta krev ale doktorka mi nadeje vubec nedavala.

pesis
17. únor 2016

@levande Tento pátek....jsem začátečník a nevím co to znamená to ve stádiu hetchování 🙂 ale předpokládám, že je to úplně superní embryošek 🙂 ale poprvé jsem měla taky super embryjko a nezadařilo se ☹ a tohle embrjkyo bylo v takovém stavu, že moc nedoufáme, spíš by to bylo milé překvapení...vložili mi zmrzlinku po 5ti denní kultivaci, bylo 6ti buněčné což se nám zdálo málo a "polorozpadlé" a bylo mi řečeno, že prý nějaká šance je, tak jsem to riskla. Mrazili nám dvě krásné emryjka po 5ti denní kultivaci a zbylo nám toto 😒 byli jsme dost zklamaní, ale co naděláme ☹

levande
17. únor 2016

@pesis no tak uvidis v patek netestuj vydrz do patku 🙂 ja se totalni vysledek dozvim az zitra utrogestan uz brat nemam takze dr je presvedcena ze nic a ja taky cim driv to dostanu tim lip ☹

pesis
17. únor 2016

@levande to mě moc mrzí ☹ myslela jsem na tebe... já pořád doufala v opak, že se ti to ještě třeba teď navýší, ale doktorka asi ví líp, my jen doufáme...a jestli jde o mě, tak já se těhotně vůbec necítím, takže tomu nedávám naděje.
A hlavu vzhůru 😉

levande
17. únor 2016

@pesis já zítra písnu kolik jsem tu hodnotu přesně měla ale pochybuji ze bude vyssi to by se musel stát zázrak budu tam volat v jedenáct ale zkratka podle dr je šance minimální.Budu na tebe myslet v ten pátek snad ti výsledek řeknou ještě ten den.U nás se volá druhy den az o výsledek.Budeš ještě testovat?

pesis
17. únor 2016

@levande Zázrak se klidně stát může 😉 ale raději bych počítala s tou bolestnější zprávou..o to víc je pak člověk šťastnější 🙂 děkuji, to jsi moc hodná, já mám jen obavy jestli mi v ten pátek vůbec budou brát krev, jsem totiž objednaná až na 14tou hodinu, což se mi zdá pozdě na odběr krve. Tam kde chodím já tak taky až na druhý den, ale po tom ETu měli podezření na mimoděložní těhotenství, tak jsem si volala ještě ten den v 11hodin. Nevím jestli budu testovat, to víš, že mě to láká 😀 Možná v pátek zkusím 😝 A zítra budu na tebe myslet a držet palce 😉 tohle je taková situace, že ani nevím pořádně co napsat, ale ať to dopadne jakkoli, tak nevěš hlavu...musíme jít dál 😉

levande
18. únor 2016

Tak podávám info volala jsem dr jsem to nevydržela a naaaaajednou tam výsledky měli??????Já HCG 135 mám brát utrouš a zítra znova na krev test je dělaný ted z druhé moči.Sestra řikala že to ze začátku stoupá pomalu ale tohle je ooooopravdu pomalu takže já se budu trápit ještě do zítřka.Jestli se chytne tak to bude fakt zázrak s takovým nízkým HCG to bude asi Copperfield.Prooooč zrovna jááááááá 😖 to musím zas takhle 😒 Proč nám to nemůže vyjít bud prostě jo a nebo ne tohle" něco mezi "je naprosto otřesnýýý.

levande
18. únor 2016

Takže to shrnu pro případné srovnání dnes 18 dní po ET HCG 135...vloženo 5denní embryo.Test dělaný 18 den po ET ( Lady Max 10j)čárka se ukázala okamžitě.

pesis
18. únor 2016

@levande Juuu tak přece jen zázrak se stane 🙂 Tak to by bylo krásné 😉 kéž bych i já takovou čárečku našla....nevydržela jsem a dnes jsem testovala a test opět čistý ☹ ale z tebe mám opravdu radost...takže je jasné jaké bude jeho nové jméno pokud zabojuje 😀

levande
18. únor 2016

Kdy jdes k dr zitra?Tak uvidis jak dopadnes drzim palecky.Ja jsem spis vic vytocena protoze nechapu proc tam mam chodit zas zitra to nemuze pockat do pondelka ten vikend bych uz prezila takhle mi to treba stoupne zas jen o trosku a co zas potom to tam budu jezdit jako 4x do tydne no nevim je to divny.Jmeno mame Amy a Josef po manzelovi ale to uz mame dlouho 🙂

pesis
18. únor 2016

@levande Jo jo, zítra, ale jak jsem ti včera večer psala nevím zda mi budou brát krev když jedu až na 14tou hodinu, to se mi zdá na oděr pozdě 😒 jinak děkuji 🙂
No je to zvláštní, že musíš zase zítra, ale asi tě chce mít paní dr po dozorem 🙂 Jména pěkné, hlavně ta Amy je zajímavá 🙂

levande
18. únor 2016

Vzit ti to muzou i ve dve to je jedno kdyztak pak pisni co ti rekli.Amy je zvlastni vid me se to libi da se to i hezky zjemnovat.Pepca je jasnej pres to vlak nejede.Melibysme ak Vasika,Honzika Pepiska 🙂 holcicka by se pak odlisovala 🙂

pesis
18. únor 2016

@levande Aha, já si právě myslela, že se hcg bere spíše ráno...určitě dám vědět 🙂 No tak ti kluci jsou většinou jasní, co si budem povídat 😀 my taky až se nám jednou zadaří, tak budeme mít Michala po něm 🙂 A jak jste na to jméno přišli? Je takový neobvyklé, ale fakt zajímavé 😉

levande
18. únor 2016

@pesis No kluci jsou jasni.Normalne v kalendari to mame tu Amy.Manzel na to prisel ja jsem ji uplne prehlidla.Ja jsem na krev sla v jedenact ale vlastne to je taky asi podle svozu kdy to odvezou tady jezdi v pul devate a pul jedne ty jo tak nevim jestli ti to vezmou

pesis
18. únor 2016

@levande no uvidím zítra, snad musí vědět kdy koho správně objednat, ne? 😀 ale trošku by mě i naštvali, ale já si stejně myslím, že když řeknu, že mám negativní testy a koukne na ultrazvuk, že sami na hcg nebudou nějak spěchat a vemou mi to až v pondělí třeba...fakt?? no tak to se hnedka musím kouknout, já si tohoto jména totiž vůbec nevšimla 🙂 ale je fakt zajímavé, pěkně máte vybráno 😉

terezkadol
20. únor 2016

Ahoj holky, tak jak to s Vami vypada? @pesis @levande těhu potvrzeno?

vampiras
20. únor 2016

@terezkadol jak se ti daří? 😎

terezkadol
21. únor 2016

@vampiras Ahoj, daří se mi fajn,když nepočítám ty neustálé nevolnosti hned co vylezu ráno z postele a bolesti v podbřišku a velká únava... 🙂 břicho mám nafouklé jak kdyby už rostlo a prsa bolí jak čert...
Jak jsi na tom ty?

terezkadol
21. únor 2016

@terezkadol 25.2. Jdeme na první ultrazvuk, už budou vidět i srdicka 🙂

terezkadol
21. únor 2016
terezkadol
21. únor 2016

@terezkadol jak to dopadlo s tím HCG ?

terezkadol
21. únor 2016

@vampiras já blbec to adresuju sobě promiň :D

pesis
21. únor 2016

@terezkadol Ahoj, já zatím nic nevím ☹ byla jsem v pátek na kontrole, ale nic pořádně neviděl, tak mi vzali krev a výsledek se dozvím až ve středu, to mám další kontrolu...v pátek jsem byla 15den po KETu a dělala jsem si TT ale byl negativní, zatím nešpiním ani nekrvácím, doktor mi říkal, že se to může ukázat později, tak uvidíme jestli z toho něco bude 🙂 jo a gratuluji ke dvojčátkům, to je úžasné, přeji ať obě srdíčka krásně tlučou 😉 🙂

terezkadol
21. únor 2016

@pesis a cítíš na sobě něco? Tak snad to vyjde 🙂 a já nevím jestli budou dvojčátka :D to se právě dozvím ve čtvrtek 🙂 HCG bylo vysoké a jen mám takový pocit že jich tam bude víc, ale to může být i mílka ... Uvidíme 🙂