Kdy se přechází po otěhotnění z CARu ke gynekologovi?

terezkax
28. lis 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy se přechází po úspěšném otěhotnění z CARu zpět ke gynekologovi. Nepředpokládám, že bych byla v péči CARu během celého těhotenství

kvakuska
28. lis 2012

Většinou po potvrzení srdeční akce plodu, takže někdy kolem 7-8 týdne 😎

vanule
28. lis 2012

mě si nechali po celou dobu v CARu, ke svému gynekologovi jsem se dostala až po šestinedělí

mufinka26
28. lis 2012

po potvrzení srdeční akce, sem byla předána ke svému gynekologovi 🙂

littlemousecz
28. lis 2012

u mě hned po potvrzení srdeční akce

janka12
28. lis 2012

Mne poslali k me gynekolozce uz dokonce pred srdickem. tedy po prvnim ultrazvuku, ktery potvrdil vacek na spravnem miste. srdicko bylo potvrzeno az u me doktorky.

karotky
28. lis 2012

Mě vrátili zpět až pro prokázané srdeční činnosti.Do té doby mě strašili revizí a byl to celkem nápor na nervy. 😝
Ale asi záleží,o jaké CAR jde,protože my jsme docházeli do Sausu a @janka12 asi jinam 😉

michamicha
28. lis 2012

u prvního těhu jsem byla v CARu do 11tt, protože jsem měnila gynekologa a nový mě vzal až ve 12tt 🙂 teď předpokládám, že mě předají po potvrzení srdeční akce, uvidím za týden 🙂

betysek
28. lis 2012

po potvrzení srdeční akce v 8tt

anina32
29. lis 2012

Mě si nechali v Caru až do 13. týdne, teprve potom mě poslali se zprávou k mému gynekologovi, když ted čtu ostatní, tak to bylo docela pozdě, ještě že už mám po porodu, jinak bych se nervovala že bylo něco špatně a proto si mě tam nechávali 😵 😵