Kdy testovat po intrauterinní inseminaci?

vysocanka
10. říj 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy Vám doporučili testovat po IUI? Dále bych chtěla udělat takovej mini průzkum, na kolikátý pokus se u Vás IUI zdařilo, jaký jste měli průběh atd. Já mám za sebou dvě a první bylo docela nepříjemné, po zákroku krvácení, výtok atd. a po druhé v pohodě. Vůbec nic. Budu ráda za každou zanechanou zprávičku. Mějte se 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

suvik
14. říj 2008

ahojky, chodím, Ty taky? 🙂

hanka01
14. říj 2008

jojo taky nevštěvuji Art a zatím spokojenost. Kolikátý den jsi po IUI? Já jsem tak stráááášně nerpělivá... 😒

suvik
14. říj 2008

taky jsem spokojená

po IUI jsem 10.-tý den, ale vzhledem k tomu, že mi od včera není ok, připadá mi, že dorazí mrcha, nevidím to moc optisticky 🤐 😨

to bylo Tvoje první IUI? Kdo ho dělal?Bereš Duphaston? Čím jsi stimulovala?

hanka01
14. říj 2008

Tý jo 10 den zkus testnout něco by tam už možná bylo vidět.. Já jsem stimulovala Clostybegytem a měla jsem ho 2x denně a výsledek byl 6 folíků, v pondělí mi píchli Pregnyl a v úterý mi Mudr. Špička udělal IUI a moje první. Suvíku taky tě pořád bolí táák břicho? Jo a beru Duphaston a jsem po něm pěkně rozežraná.... Co ty taky tvoje první IUI? Tipuji, že stimulace asi stejná viď? Jak dlouho se snažíte? my 3 rokem... ☹

suvik
14. říj 2008

Hmm, jsme na tom dost podobně. Snaha 2,5 roku, řešení problému u praktického gynekologa, jeho změna, pokusy s užíváním Duphastonu, krevní odběry na hormonální profily, laparoskopie, spousta cíleného tulení, čajíky, vitamíny, ovu testy.......pak ART, tam nám poradil dr Michálek prvně zkusit IUI, tak jsme to prubli

Takže já Clostilbegyt na stimulaci 3.-7.DC, pak 13dc UTZ,urodil se jeden jediný folík 😒 , možná to bylo málo, 14DC IUI, dělal dr Špičk., Dneska jsem Duphaston dobrala 1-0-1, dali mi ho krabicku-na 10dní.

suvik
14. říj 2008

žravost mám taky a ještě ke všemu jsem nevrlá, nervozní, náladová.....

hanka01
14. říj 2008

Tak to jsem na tom úúplně, ale úúplně stejně.... plánuješ v dalším cyklu, kdyby to neklaplo další pokus? Mně bylo tak blbě, že si dám určitě pauzu... máš děti? Já mám 6 letou školačku, byla počata hned po dvou měsících snažení no a druhé takovýhle problém... taky mám za sebou vše možné i nemožné a je to prd platný ☹

suvik
14. říj 2008

Právě že nemám 😖 . Čekám na prvního mimíska.

Blbě Ti bylo po IUI nebo kdy? Bolelo Tě IUI?

Přemýšlím o to, že pokud to nevyjde a v Artu nebudou proti, tak na IUI pujdu hned další cyklus. Clo na stimulaci mám.

suvik
14. říj 2008

teď jsem si všimla, že si mi psala, abych si udělala testík. Jenže já se vlastně bojím ........Moc bych si přála // a tak se bojím té /

hanka01
14. říj 2008

Suvíku úplně ti rozumím.. taky se budu bát testovat, ale naděje umírá poslední 😉 Třeba ta podrážděnost , žravost jsou těhu příznaky....IUI mě nebolelo, ale potom asi když byla ovulace, tak jsem myslela, že mi praskne břicho.. cítím ovulku každý měsíc a to je jeden folikul, teď jich bylo šest, tak to bylo strašné !!!

hanka01
14. říj 2008

Tak já se loučím. Manža dorazil. Pa a hezký večer... 🙂 Kdyby jsi náhodou zítra testla dej vědět jo? Budu držet palečky...

vysocanka
autor
23. říj 2008

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla cyklus mám obvykle tak 28 dní. Nyní jdu za 3 týdny po domluve se Sanusem na laparoskopii. Máte to některý za sebou?

vysocanka
autor
23. říj 2008

samozřejřejmě jsem myslela některá 😎 🙂

l26
23. říj 2008

čusík Páji,já to mám za sebou tu laparku 😀

l26
23. říj 2008

nic to není a za týden jsi doma,alespoň já šla za týden 😉 ,neboj,dobře to dopadne 😉
JÁ NA TEBE BUDU MYSLET 🙂 😉

vysocanka
autor
23. říj 2008

no tak to je super že aspon někdo, jinak je tu pěkně mrtvo teda
🙂 😖

l26
23. říj 2008

tady je to pěkně pochcíplý 😝

aliccia1
23. říj 2008

😉 Ahoj, ja jsem otehotnela hned pri prvnim IUI. Testovala jsem 10. den- a byli tam krasne //. Preju hodne stesti, a // 😉

vysocanka
autor
23. říj 2008

no to se někdo má 🙂
a jak jste se předtím dlouho o miminko snažili než jsi šla na IUI stimulovala jsi něčím?

aliccia1
23. říj 2008

Ahoj, predtim nez jsme se lecily, jsme se s manzou snazily samy asi 2 roky, pak nasledovaly ruzna vysetreni, nakonec jsem se asi rok lecila, a stimulovala jsem Clostilbegytem. Iui se uspesne povedlo hned na poprve, a porod probehl taky docela v poradku, az na mou Tehotenskou cukrovku 😖 Nyni se snazime pomoci Ivf o druhe mimi uz vice jak rok, a stale se nam nedari. Mam ted za sebou uz 3 IUI, 1xIVF, 3xKET, a stale nic.Rikala jsem si ze kdyz se nam to prvni povedlo hned napoprve, tak to ted pujde taky, ale smula. Nejak to nejde ☹

cekatelka
23. říj 2008

ahoj,je tu někdo?

cekatelka
23. říj 2008

vysocanko,z tebe cítím závist 🙂

cekatelka
23. říj 2008

aliccia1,nezoufej,že se ti to nepovedlo,ještě šance určitě jsou,ale už máš jedno dítě,jsou tací,kteří nemají ani jedno,že Vysocanko?
neboj,aliccia,výjde to 🙂

cekatelka
23. říj 2008

závistivým lidem se nebude dařit.
PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO 😉

l26
23. říj 2008

čekatelka: nejsi tak trošku drzá 😠
kdo jsi,že dáváš kázání?

l26
23. říj 2008

a myslím,že to přeháníš 😠

cekatelka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
l26
23. říj 2008

cekatelka,myslím,že by ses měla uklidnit,jestli máš nějaký problém,tak si to vybíjej jinde a ne tady

soraya007
23. říj 2008

l26 tak som si našla čo si písala

cekatelka to ty si neprajná a závistlivá, a také tu nepotrebujeme, 😠

l26
23. říj 2008

ahoj soraya: tak vidíš,i tady perlí 😠 ,
čekatelko: budu taky drsná,ale vysočanku si do "huby" neber !!!!!!!!!!!!! je ti to jasnýýýýýýýýýýýýýýý 😠