Kdy testovat po intrauterinní inseminaci?

vysocanka
10. říj 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy Vám doporučili testovat po IUI? Dále bych chtěla udělat takovej mini průzkum, na kolikátý pokus se u Vás IUI zdařilo, jaký jste měli průběh atd. Já mám za sebou dvě a první bylo docela nepříjemné, po zákroku krvácení, výtok atd. a po druhé v pohodě. Vůbec nic. Budu ráda za každou zanechanou zprávičku. Mějte se 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

vm72
23. říj 2008

Holky,na jakou diskusi ještě chodí? To je děs,co píše za bláboly. 😠

cekatelko- to že vysočanka řekla o někom,kdo otěhotněl po 1.IUI že se má,neznamená že je závistivá!!! Já například mám za sebou 7 IUI a řekla bych to samé.Ano,někdo se má,když mu to napoprvé vyjde,ale absolutně nechápu,co je na tom závistivého? To je přece jenom zkonstatování a určitě to té dotyčné přejeme právě z toho důvodu,že už se nemusí dál stresovat a nervovat s dalšími pokusy.PŘEJEME JÍ TO !!!

l26
23. říj 2008

ahoj vm72: ještě byla na léčba clostylbel... a tuším na snažilky o první mimi
je to děs a hrůza,co tady perlí

vm72
23. říj 2008

No,nemá se tu urážet,tak nebudu...Ale každý si představí k čemu bych ji asi tak přirovnala... 🤐

cekatelka
23. říj 2008

to řekni

vm72
23. říj 2008

To nemusím. 😉

cekatelka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vm72
23. říj 2008

Hele,já se fakt tlemím,co z tebe padá.. 😀 😀 😀 😎

l26
23. říj 2008

čekatelka: by mě zajímalo,jak vypadáš,když doopravdy prudíš 😀 😀 ,no musí to být děs a hrůza,ale my tě vlastně litujem,že holky 😉

vm72
23. říj 2008

Ne,přece ona lituje nás,že??? 😀 😀 😀

l26
23. říj 2008

já to myslím vm72 tak,že je mi jí líto,že to nemá v hlavince uspořádané,měla by sis čekatelko založit svou diskuzi s názvem PRUDÍM A JE MI FAJN 🙂

vm72
23. říj 2008

Říkala aˇj jíme diazepamy,tak to asi měla být z její strany lítost. 😀
Je to nějaká chudinka zakomplexovaná.Už i admin ty její urážky maže a to o něčem svědčí. 😉

milin
23. říj 2008

Ahoj holky,
mam za sebou dve IUI prvni v patek a druhou v nedeli.Na KO jdu 29.10. Zobkala jsem Clostik.
Chtela bych vedet jak dlouho jste meli bolesti po Pregnylu?
Ja bych chtela rict, ze se bojim testovat, ze budu pak vic zklamana, ale to rikam ted a na KO jdu az pristi tyden. 🙂

l26
23. říj 2008

dvě iui za sebou?to slyším prvně

milin
23. říj 2008

jj u nas v centru jsem byla v patek a v nedeli na KO a udelali my jeste jednu.Takze mam dve 🙂 Ale pregnyl jsem vzdy dostala ten den 🙂
A mela jsi nejake bolesti po Pregnylu?

l26
23. říj 2008

měla jsem nafouknutý břicho

l26
23. říj 2008

krom toho,že mě teda bolel zadek 😀

l26
23. říj 2008

Páji,jsi tu?

milin
23. říj 2008

jj dekuji, Nu ja prave do ted mam bolesti a kdyz jsme chteli sexik tak to pri tom strasne bolelo.
Takze zadny snazilkovani. ☹ Myslite ze je to mozny?

l26
23. říj 2008

tak až takhle jsem se s tím nesetkala,tak nemůžu radit,ale to,že mě bolelo břicho,to bolelo,tak uvidíš

milin
23. říj 2008

Diky, preji ti hodne stesti ve snazilkovani a brzke tehulkovani 🙂 😉

vysocanka
autor
23. říj 2008

Ahoj holky, jelikož jsem tuto diskuzi založila a nemyslela jsem to zle, když jsem napsala, že se někdo má, když se mu zadaří první IUI, nechápu jistou osobu, která mi přijde dosti vulgární a nepřeju si aby nás tu takovéto osoby obtěžovali svou přítomností. Proto děkuji adminovi, že smazal její příspěvky. Zde jsou holky, které si přejí štěstí jedna druhé a navzájem se podporují a ne nějaké zakomplexované čekatelky. Mrzí mě že i takové lidi mezi námi. Jak se říká, lidé jsou různí... tisíc lidí, tisíc chutí.Bohužel ale my se nedáme a budeme držet při sobě a nenecháme se znechutit snažílkování zdar a dalším pokusům IUI taky. 🙂 😎

l26
23. říj 2008

Páji,neboj,jsme s tebou a nenecháme žádnou potvoru tady šířit takovýhle věty,je sama zamindrákovaná a vybíjí si to na ostatních,my se přeci nenecháme vytočit,my jsme bojovnice a nějaká taková p... nás nemůže vytočit
ti,co se snažílkují,ať už úspěšně nebo neúspěšně ví,co si prožily a bojují dál,takže budeme bojovat i proti těm,co šíří takovýhle zprávy.
jak již řeklá Pája,snažilkování a úspěšným pokusům ZDAR 😉

vzkaz pro čekatelku: máš-li problém,řeš ho!!!!!!!!!!!!!!

anducha
20. lis 2008

holky, jsem 11den po IUI, test negativní. Prsa hodně nalitá, dělá to utrogestan?? díky🙂

dckami
10. pro 2008

ahojky,
hlásím,že jsem byla v pátek na 5.IUI, tak uvidíme, zda se nám zadaří čertík nebo čertice. V každám případě pokud se to tentokrát nepovede, jdeme v lednu na IVF. 🙂

chanel
10. pro 2008

dckami: držím pěstičky,aby se konečně zadařilo!!! já už stimuluji na 2IUI a jsem na tom stejně jako Ty,když se nepovede, tak leden IVF.

dckami
10. pro 2008

Já jsem měla IUI bez stimulace, jela jsem pouze na kontolu a dr. mi udělal utz, byl tam jeden folík, tak jsem si ve středu nechal píchnout pregnyl a v pátek jsem to zkusili.... třeba z toho bude krásný ježíšek 😵 . Už by bylo na čase......

chanel
10. pro 2008

aha, no tak to si myslím,že tentokrát je šance daleko větší!!!!!To já jsem měla všechno a pomohli mi a stejně nic. ☹ Takže za týden mě to čeká znovu,třeba se stane zázrak a i já se budu těšit.

dckami
10. pro 2008

já tomu moc nevěřím, šance při IUI jsou 10-15%, což není mnoho 😒 . Ale zázraky se dějí, tak proč by se nemohl stát i u nás. Manžel má vynikající spg, takže problém je někde u mě, ale kde??? To se neví, laparka nic nezjistila a už se snažíme 2,5 roku. Tak doufám, že při IVF se to podaří 😵

dckami
22. pro 2008

ahoj kočky,
tak nám se ani 5.IUI nepovedla 😢 . Včera jsem to dostala, tak si dnes zavolám do Pronatalu a v lednu pojedeme na IVF.
Aby mi manža spravil náladu, vrazili jsme včera do Německa na vánoční trhy - to byla nádhera. 😵

ivomal
22. pro 2008

To mě moc mrzí Dckami, moc bych nám všem přála // pod stromeček, ale s novým rokem nás čekají nové naděje, tak se snad konečně dočkáme.