Kdy testovat po intrauterinní inseminaci?

vysocanka
10. říj 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy Vám doporučili testovat po IUI? Dále bych chtěla udělat takovej mini průzkum, na kolikátý pokus se u Vás IUI zdařilo, jaký jste měli průběh atd. Já mám za sebou dvě a první bylo docela nepříjemné, po zákroku krvácení, výtok atd. a po druhé v pohodě. Vůbec nic. Budu ráda za každou zanechanou zprávičku. Mějte se 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

dckami
22. pro 2008

kéž bys měla pravdu a všechny jsme se dočkaly v novém roce vytouženého miminka. 😵

tatamama
16. črc 2014

@vysocanka
@vysocanka ahojky ja jsem podstoupila dve IVF bouzel neuspesne a ted 14 jsem podstoupila IUI tak doufam zda se zadari mam vytok a chodim často curat ale je to asi dosti brzo na nejake priznaky

vysocanka
autor
16. črc 2014

drzim moc palecky!!!
@tatamama

tatamama
17. črc 2014

@vysocanka dekuji moc

megara
16. srp 2014

Ahoj dámy,
můžu se přidat ? V pátek 15.8. jsem byla na své první IUI, před IUI mi doktorka udělala kontrolu a zjistila že folík ještě nepraskl, a potom provedla IUI. S miláčkem jsme IUI ještě pojistili tak snad se zadaří. Mám za sebou 2x IVF a nic, a mám trošku strach hned použít zamražené sněhulky, páč máme jen 2 ze druhého pokusu, z prvního nebyli žádní 😒 a tak zkoušíme něco méně náročného 🙂

atevi7
18. čer 2017

Mam za sebou 3.IUI ale cítím, že z toho nic nebude. Zítra budu 11dpo tak zkusím testnout. Už se snažíme skoro 2 roky...snad se nekdy dockame ☺všem přeju dve //