Kdy udělat test po IUI a nebo IVF?

jana123123
15. čer 2014

dekuji za rady

jana123123
autor
15. čer 2014

jsem po iui a zakrok jsem mela 6.6.2014 a pak a nevim presne kdy si ho udelat muzete mi poradit dik

akmitaf
16. čer 2014

mě bylo řečeno, že 14 dnů od zákroku

pistalinda35
16. čer 2014

@jana123123 po IUI je to 14dni, po IVF 10.... Ja ho desaty den mela negativni.. Krev vsak byla pozitivni.... Na dve carky testu jsem si musela pockat 16 dnu po IVF 😉

jana123123
autor
16. čer 2014

aha tak ze kdys jsem od 6.6. po zakroku tak to by us mohlo ukazat neco ne

jana123123
autor
16. čer 2014

@pistalinda35 aha tak ze kdys jsem od 6.6. po zakroku tak to by us mohlo ukazat neco ne

kackaku
16. čer 2014

Test si klidně udělej, ale bacha, jestli sis píchala injekci s HCG..test může být pozitivní ještě 12 dní po aplikaci 😉 Proto raději testuj až 13-14 dní po IUI (tedy 14-16 dní po Pregnylu/Ovitrelle).

pistalinda35
16. čer 2014

@jana123123 jdi na krev 😉

tatamama
17. čer 2014

Ahojky holky mám dotaz na ivf jsem byla 9.6 embryo bylo 5 dní v inkubatoru dneska je to 9 den a test negativní jsem trojí zoufalá zítra 18 by měla přijít menstruace můžete mi někdo poradit kdyžtak pište na mejla ikodesova@ seznam.cz a nevim jestly to jsou příznaky chodím často citát bolí mě podbrisek a mám pořád hlad dekuji za rady

jana123123
autor
17. čer 2014

@tatamama no ja mam dostat ms 19.6. no a taky se bojim no ume to je uplne stejne priznaky jak ty delala jsem si test a negativ tak us nevim co a jak dal

jana123123
autor
17. čer 2014

@kackaku dekuji moc za radu no pichalala mi setricka jedenu iniekci a myslim ze se to jmenovalo ovitrelle ale nevim to presne

tatamama
17. čer 2014

@jana123123 taky se bojím a pořád doufám tak držím palecky

jana123123
autor
18. čer 2014

@tatamama no tak si dostala ms ?ja ji mam dostat zitra to ti reknu ze to jsou nervy jo dekuji i tobe drizim palecky

akmitaf
18. čer 2014

Holky já tu taky šílím - test negativní a navíc už mě ani není po ránu zle a přestal mě pobolívat podbříšek. Myslím, že to zítra dostanu. Moc na vás myslím, Snad to alespoň některé výjde - držím palečky

jana123123
autor
19. čer 2014

@akmitaf aha tak mozna tu mrchu nedostanes nezdoufej uvidis ze to bude dobre

tatamama
3. črc 2014

@jana123123 a hojky tak to jak to vse zvladas 😕

tatamama
7. črc 2014

@jana123123 ahojky tak jsem dnes byla v pronatalu a nabidl mi doktor IUI hradi to cele pojistovna zaplatim jen 30kc v patek jdu na ultrazvuk tak jsem zvedava ale trosku se bojim uz se nechci sklamat a co ty?

jana123123
autor
7. črc 2014

@tatamama ahoj no ja se taky bojim jdu do privniho ivf nevis kolik to stoji 🙂 dik moc a myslim na tebe a neboj se dopadne to tak jak to ma dopadnout zelezi jen na tvy psichyce a vuli no je to tesky musime se vic zamestnat abysme nato tolik nemysli a jinak ti drzim palecky moc a dej vedet tak pa

tatamama
8. črc 2014

ahojky no vys ono je to ruzne zalezi jaky mate problém tak ti nasadi davky leku a to je ruzna cena u miho prvního IVF jsem za leky platila 7 500kc to me prestimulovaly ☹ a u druhého IVF jsem platila 5 500kc zalezi jaky davky dostanes . pak mas 500kc katedr jestli budes chtit prodlouženou kultivaci myslim 2 500kc a leky všude je to jinak tak to ti drzim palecky dam ti vedet a ty me taky urcite 🙂

tatamama
21. črc 2014

@jana123123 ahojky tak to asi nevyslo ani to IUI byla jsem na zakroku 14 a dnes je 21 a nic na sobe nepocituji jen chodim cateji curat nic jiného tak je to asi zase v haji achjoooo ☹

tatamama
21. črc 2014

@jana123123 ahojky jani tak je to asi v haji IUI jsem podstoupila 14 a dnes je 21 a nic na sobe nepozoruji jen chodim trosku vice curat achjooo

jana123123
autor
27. črc 2014

@tatamama ahoj nedelej si stoho nic me zas nevyjde ivf prote podle doktoru jsem mlada nato tak jsem se na vse vykasla a us tam nechodim do ktorovi us asi dva mesice 🙂

tatamama
28. črc 2014

@jana123123 coze 😠 a kolik ti je a co ti maj do toho kecat je to normalni

fidac
28. črc 2014

@tatamama tak zkus ještě vydržet, já jsem měla // až někdy 18 den po IUI... 😉 😉 😉

lenkas26
29. črc 2014

ahoj holky můžu se přippojit k diskuzi?jsme 9.den po IVF ale na testu se furt nic neukazuje tak už jsme z toho docela nesvá

tatamama
29. črc 2014

@fidac skusim vydzet dekuji

tatamama
29. črc 2014

@fidac ahojky a kolikaty IUI jsi podstoupila a mela jsi nejake příznaky a brala jsi nejake leky ja beru ultrogestan . je mi divne když jsem podtoupila IVF tak jsem presne na den kdy jsem to mela dostat tak jsem zacala spinit a ted nic akorad chodim casteji curat myslis ze to muze byt z toho ultrogestanu . premyslim ze bych ve čtvrtek skusila testnou 😕 ale nevym jestli nemam ještě vydrzet co myslis

fidac
29. črc 2014

@tatamama Ahoj, IUI jsme měli už 3....1 IUI se nám vyvedlo, ale nevěděla jsem, že mám genet. poruchu srážlivosti krve, tak jsem potratila, 2 IUI nám už konečně vyšlo a máme 2 letého chlapečka...příznaky si už nepamatuju, akorát těsně před testováním jsem měla hodně citlivé bradavky a ty mám i teď...beru Duphaston 😉 u 1 pokusu jsem měla pozit. test až 18 DPO a u 2 už 13 DPO a pěkně silný, takže je to individuální...a taky jsem zašpinila, ale někdy to prý dělá, že se mimi buď zahnizďuje anebo umí prasknout nějaká malá cévka...zkus ještě chviličku vydržet a udělat test anebo si zajít na krev...to bude asi trochu jistější... 🙂

tatamama
29. črc 2014

@fidac dobře skusim si zajit asi na krev dekuji moc dam ti pak vedet

fidac
29. črc 2014

@tatamama o.k. 🙂

tatamama
31. črc 2014

@fidac ahojky tak jsem dneska sla k doktorovi aby mi odebral krev a neodebral sla jsem do pronatalu tam kde mi delaly IUI rekla jsem mu ze jsem to ještě nedostala ze chodim casteji curat a jsem unavena ale test mam negativni a hnetka řekl ze mam zanet mocovych cest nebo nejakou infekci ja nemam zadne problemi s curanim jako třeba paleni ci vytok atd mam si ještě v pondělí udelat tes a když bude negativni tak mam zajit k prakticky aby mi předepsala antibiotika vůbec to nechapu ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru