Když si nevezmu Clostilbegyt, pozná se to?

ivekr
25. kvě 2012

Dobrý den,
jsem snažilka přes 2 roky a dnes, po druhém IUI, MS přišla ☹. Gynekolog mi napsal znovu clostilbegyt (ale už po osmé) Všude čtu, max 6x za život...jenže on to neřeší. Když se ho na něco zeptám, tak začne, ať to neřeším, ať se tím nestresuju a dám si panáka. Tak mě napadlo (stejně mě ty prášky nezabírají - výsledek žádný) že bych si ho teď nevzala (beru 3.-8.den) a 13 den jdu na ULT a zase IUI (dotřetice) a když ani to nevýjde, tak laparoskopie. Mám cukání si clostilbegyt nevzít a ani mu to neříct. myslíte si, že je to blbost? mám to ještě jednou vydržet? Ach jo ☹
Děkuji za odpovědi.

elvira
25. kvě 2012

Upřímně - mám pocit, že ke svému gynekologovi nechováš velkou důvěru... A tak to nemá být. Měl by Tě vyslechnout, vysvětlit, poradit a ne odbýt, ať si dáš panáka... to můžeš místo návštěvy doktora chodit do hospody...
Nepřemýšlelas o výměně doktora?
Já jsem po clostilbegytu měla jedno pořádné vajíčko, víc ne, ale to jsem měla i před jeho braním.
Na druhou stranu - když už jsi mu to odkývala, tak bych to tento měsíc dobrala a až potom bych se postavila na zadní...
Tak ať se daří...

dlabinecka
25. kvě 2012

Ahoj, nevim, co máš za problém, ale jen napíšu svou zkušenost, měla jsem PCO, clostylbegit jsem brala dva cykly, ani jednou nezabral, doktor řekl, že se na to vyprdenm, udělal mi laparoskopii a do měsíce jsem byla těhotná. Dnes ten zázraky slaví druhé narozeniny 🙂