Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

parecek
17. dub 2009

beruško budu ti držet pěsti 🙂

katrin111
17. dub 2009

aha....snad mas rozi pravdu.poptam se na to doktorky

rozi.nka
17. dub 2009

katrin koukám že se ti velrybka překlubala v miminko 🙂

parecek
17. dub 2009

já už si tak mlaďoučká nepřipadám ☹

beruska81
17. dub 2009

děvčátka já taky mizím, skončil večerníček tak musím plnit maminkovské povinnosti, vyčistit zuby, přečíst pohádku...
mějte se pá 😉

katrin111
17. dub 2009

jj rozi taky uz mam pekne miminko......papa beruš,ale jo parecku jeste jsi mlada........a pracujes nekde????

parecek
17. dub 2009

katrin to víš že pracuju. Dělám zapisovatelku u soudu v Brně

katrin111
17. dub 2009

ty brdo,tak to mas krasnou praci.............. 🙂

rozi.nka
17. dub 2009

holky já mám dneska žravou, od rána nedělám nic jiného než jím. ke kájovi jsem si koupila chipsiky a už je mám skoro snězené 😔 to je děs, co s tím mám udělat? 😕 😀

katrin111
17. dub 2009

to nevim rozi,jen papkej........ja ted zas ujizdim na polivkach.doma mam navarene 3 druhy 😀 😀 😀 😀

parecek
17. dub 2009

rozi ty můžeš, ty živíš dva 🙂

katrin111
17. dub 2009

KACZIIIIIIII A ASMEEENKOOOOOO KDE JSTE BABY?????DOUFAM ZE ZITRA JDETE OBEDVE!!!!!!!!!!!!!!

rozi.nka
17. dub 2009

katrin já jedu na bramborové kaši ze sáčku, pouze Maggi a rybích prstech... to bych mohla každý den. a okurkový salát přímo miluju!!!!!!!! no polívky mám taky ráda 🙂
parecku jo, za dva ale hubnout už to budu sama 😠 😀

parecek
17. dub 2009

Mimčo si vezme kus sebou, neboj 😀

katrin111
17. dub 2009

VCERA JASEM MELA OBROVSKOU CHUT NA BABOVKU ALE BYLA JSEM LINA JI UPECT.....TY BRDO TO SHAZOVANI BUDE DES.............

rozi.nka
17. dub 2009

kaczka je na odpolední myslím 😉
kus jo? doufám, že nebude mít 5kg, kdo by to tlačil 😀

katrin111
17. dub 2009

snad se vecer pripoji ale to ja uz tady nebudu budu koukat na kaju a pak budu tuha........snad se nejak domluvi s romcou ta je vyspana tak tady vecer asi bude..............

parecek
17. dub 2009

Holky co říkáte v práci těm nejblížším kolegyním, když jdete na neschopenku? Já pořád přemýšlím, jestli jim říct pravdu nebo si vymýšlet nějaký zdravotní potíže

katrin111
17. dub 2009

parecku ja nic ja jsem nezamestnana..ale asi bych si neco vymyslela,bo lidi jsou k...yvysmevacne a nechapou nase trapeni a pak jak to nahodou nevyjde tak maj z toho radost..........taky nikdo nevedel ze jezdivame do caru jen nejblizsi........

katrin111
17. dub 2009

ani ted jeste polno lidi nevi ze jsem tehu...radsi to jeste moc nerikam............

rozi.nka
17. dub 2009

záleží jaké to jsou kolegyně, třeba já jsem šefce hned jak mi vyšel test řekla co a jak. pracuju ve zverimexu a tam jsou třeba i 20kg pytle a to bych nemohla tahat. vyšla mi vstříc naprosto perfektně a nechce abych nosila ani 5kg podestýlky 😉

katrin111
17. dub 2009

jj rozi tak to jo..........protoze tahat take tihy je sebevrazda......ja ani tezke nakupy netaham,nechavam to na chlapovi...........

rozi.nka
17. dub 2009

a známým jsme to taky říkali dost opatrně 🙂 nikdy nevíš co se stane 😒

parecek
17. dub 2009

moje vedoucí to věděla, ale teď po novým roce jsem změnila kancelář a tam to neví nikdo. Musím jim říct dopředu, že na ni půjdu kvůli zastupování. A nevím ani co si vymyslet.

katrin111
17. dub 2009

ASMEENKO KDE TE MAME????????????????

katrin111
17. dub 2009

PRESNE TAK ROZI....... ja nevim rekni ze mas nejake zdravotni potize ale ze o nich nechces mluvit,ze se ti o tom mluvi spatne............

rozi.nka
17. dub 2009

pokud to nechceš rozebírat tak jim řekni zdravotní důvody a basta, je to tvoje soukromí a nejsi povinna se zpovídat 😉

parecek
17. dub 2009

jinak to ví jen nejbližší rodina a nejlepší kamarádka

parecek
17. dub 2009

asi máte pravdu, asi to tak bude nejlepší

katrin111
17. dub 2009

jj cim min lidi to vi tim lepe.............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru