Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
19. dub 2009

ja dneska mela na obed bramborovy salat co poslala tchyne a je mi silene divne,blbe a hnusne...

uz to nechci videt az na vanoce 😖

asmeena
19. dub 2009

kaczi: pozor na tchýni, co ti tam přimíchala 😀 😀 😀

kacza.b
19. dub 2009

nejak moje telo posledni dobou nema rado majolky atd.

asi chce zacit zit zdrave a ja mu to porad kazim 😀

asmeena
19. dub 2009

ale ono to občas trošku toho nezdravého chce. Já jsem dnes šíleně unuděná, nic se mi nechce, do toho žehlení jsem se ještě nepustila a pořád vymýšlím něco jiného - takže pořád jenom žeru, brambůrky,chleba, čokoláda atd...

asmeena
19. dub 2009

Kdy Rona přidá těch pár foteček, už jsem zvědavá.

asmeena
19. dub 2009

Jdu koukat na Jak se staví dům - se inspiruji, taky bych chtěla jednou domeček.

beruska81
19. dub 2009

ahoj holky, tak už jsme doma, vodáků plno, všichni chtěli trampské cigáro a my jsme se mohli zbláznit. Manža koupil domů pečené koleno, tak jsme ho teď snědli, byla to mňamka.
Jdu kukat s malým na arabelu 🙂

asmeena
19. dub 2009

beruš: taky bych si dala trampské cigáro nebo pečenou klobásu. Ty mi ale děláš chutě.

asmeena
19. dub 2009

Holky pro dnešek se loučím, musím ten noťas zavřít, jinak se do toho žehlení nedonutím. Mějte se pěkně a zítra úspěšné vkročení do nového pracovního týdne.

evcaa
19. dub 2009

ahoj hokky vidim ze jeste romanka nedodala foto jsem zvedava jak kelisova 😀 😀 😀 😀 😀 jinak jdu ted zehlit milacek jde hrat nejakou hru a ja fakt musim pozehlit ty daneckovi veci vecer jeste nakouknu zitra jdu na 6 30 k diabetologovi ale jeste predtim mi zase budou brat krev na lacno a pak po jidle 😒 😒 😒

beruska81
19. dub 2009

evi já jsem taky zvědavá na fotečky, ale rona si asi ještě užívá zbytek víkendu.
Prosím tě, ty jsi taky stimulovala fostimonem, že?Můžu se tě zeptat kolik ampulí sis denně píchala a kolik dní?Kolik jsi měla vajíček?Promiň, že jsem tak zvědavá 🙂
Evi držím palce ať cukrovka dopadne dobře, znám to jaké to je, já jsem diabetik a chodím na takové kontroly co 3 měsíce 😖
Asmeen, já sice cigáro moc nemusím, ale dneska jsem fakt měla chuť, ale najednou se vylodilo tolik vodáků, že nezbyl ani kousek ☹

evcaa
19. dub 2009

3 ampule denne po dobu 7 dni tj vyfasovala jsem 21 ampulek a vajicek jsem mela 11 z toho 3 embryjka po jednom dni a po dvou uz jen Daneček 😀 😀 a nevadi ze se ptas je ok jdu zehlit zatim pa vecer kouknu

rozi.nka
19. dub 2009

tady je dneska mrtvo a fotky nikde ☹

beruska81
19. dub 2009

evi díky, já to mám taky tak, 3 ampule denně, v úterý to bude 7 dní, to jedu na kontrolu, pak bych měla píchat prý ještě tak 3 dny. Takže Evi Daneček je taky takový malý zázrak. 🙂

rozi.nka
19. dub 2009

beru já jsem píchala fostimon u IUI, měla jsem vaječníky jak kropenatá slípka 😖 úplné tenisáky pod kůží
dodnes si nechci představit kolik by jich bylo kdyby se oplodnily 😕

beruska81
19. dub 2009

no právě, že já necítím skoro nic, až mě to znervozňuje, ale třeba to příjde 🙂
kropenatá slípka je dobrá 😀

rozi.nka
19. dub 2009

já jsem ho ale píchala déle než tři dny se mi zdá, to mi ho naordinoval kája ještě v GC, asi byl pomatený 😀
nemohla jsem ani cvičit aby se mi nepřetočily vaječníky 😕 a stejně to bylo k ničemu 😝

beruska81
19. dub 2009

já ho píchám už pátý den, 3 ampulky v jedné dávce, doktorka říkala, že se píchá většínou 10 dní, uvidím v úterý co mi řeknou, jen mě štve, že jedeme už na devět a tím pádem nepojedem do mekáče, protože do 11 jsou snídaně a na ty mám špatné vzpomínky z USA kdy jsem byla těhu a manža si pořád kupoval snídaně, jen ten pach mě doháněl k šílenství(zvracení) 😒

beruska81
19. dub 2009

no nic jdu na výměnu, pak ještě kuknu 😉

rozi.nka
19. dub 2009

ahá mě spletlo 3 ampule denně, jsem asi ožralá že už ani neumím číst 😀
jj, taky mě štvou ty snídaně, je to normální diskriminace 😀

hnedoocka23
19. dub 2009

ahoj holky... katrin a kaczi:na miminku jsme pracovali poctivě předevčírem,včera a dneska taky 😉 ovulka byla v pátek večer,bolelo mě fest břicho...
kaczi,s tím jídlem máš úplnou pravdu,hodně si zakládají at to vypadá co nejlíp a je toho co nejvíce...a ty jejich specialitky,ani nemluvím...to my se tady u nás můžeme schovat!!!
na IuI jsme nakonec nejeli,Kája tam byl až po 10hod..a já stejně přišla pozdě z práce domů,nebyla bych vůbec vyspaná,tak jsme si řekli s manžou,že ted to zkusíme po našem 🙂 akorát si musím ještě zajet do fertimedu pro clostil jenom,na příště,kdyby zase nic 😉

hnedoocka23
19. dub 2009

asmeen,jo jsou to poláci... 🙂
jinač jsem se dpbře vyspala,až ted jsem vstala...půjdu s úejsanem ven,okoupu se a zalehnu opět zase...

rozi.nka
19. dub 2009

jdu koukat na výměnu, tak páá všem 🙂

hnedoocka23
19. dub 2009

pápá rozinko 🙂 já se taky loučím holky,mějte se krásně...

rona2
autor
19. dub 2009

Tak jsem dodala fotečka,je jich malinko,ale aspoň nějaké.Trvalo mi to hodně dlouho než se mi podařilo je dát do počítače,nějak mě to neposlouchalo a kopírovaly se mi tam jiné.

kacza.b
20. dub 2009

krasne ranko kelisky,preji vam uspesny den 🙂

tak ja uz mam udelanou svacinku,okurkovy salat s jablecnym octem a pulku hermelinu k tomu. jsem zvedava jak dlouho mi to vydrzi 😅 a na obed mam smakouna s dusenou zeleninkou...to bude rychlovka.

fotecek moc neni a hlavne ja na nich nejsem 😀 ale po pravde jsem rada,s tim mojim nefotogenickym ksichtem 😔

ale ten salatek byl uzasny 🙂

evicko drzim palecky at to dobre dopadne a cukr je v poradku.

asmeena
20. dub 2009

Dobré ráno holky, no to je pravda, na fotečkách není Kacza ani Rona, takže co nejdříve musíme udělat další srazík a dohonit to. 😉

asmeena
20. dub 2009

Evi: ať ti to dnes dobře dopadne v dietologické poradně. A moc netrp hlady.

beruska81
20. dub 2009

dobré ránko fotečky jsou pěkné, ale je jich opravdu málo, ale jde vidět, že jste si to užívali, Evi držím palce ať je všechno ok, spasi jde taky dneska na kontrolu né, tak pak dej vědět jak jsi dopadla 🙂

katrin111
20. dub 2009

dobre ranko kelisky..dneska je mim desne spatne porad na bliti............ale nasilim blit nechci a to mam kupu veci v planu ale asi to nedam..fotecky pekne ale jeste lepsi bylo to jidlo 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru