Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
23. dub 2009

Stav se ke mě já mám dvě balení. 😉

hnedoocka23
23. dub 2009

třeba ne rono,ale na to ted nemyslím..nějak je,nějak bude..a jestli to vyjde,budu jen ráda 🙂

beru tě za slovo 🙂 a ty ho nepotřebuješ?

j.cien
23. dub 2009

HOlky Rono ,OCko a vy uz na IUI kaslete uplne???

rona2
autor
23. dub 2009

Já jeden mám a druhý mi dala Katrin na srazíku.
Cien teď si dám nějakou dobu pauzu od IUI a od Kájika. 🙂

hnedoocka23
23. dub 2009

no,já ted cien jedno vynechala...nebyla jsem vyspaná a nemohla jsem vylézt z lůžka,navíc jsme jeli do Polska..tak tam jsme pracovali na miminku...uvidíme..ale ted na další půjdu...

rona2
autor
23. dub 2009

Já se taky pomalu loučím nakouknu večer,jedu teď za holkama do práce na drb. 😉

hnedoocka23
23. dub 2009

pápá děvuchy 😀

rona2
autor
23. dub 2009

Páááááá. 😉

j.cien
23. dub 2009

Cusek baby 😉 papa

evcaa
23. dub 2009

ahoj holky moje milovane dekuji vam moc za pochvalu kocarku jste slunicka 😉 😉

vidim ze tu asi nikdo nebude ale i tak vam napisu ze n srazik asi nedorazim za prve je to z ruky z havirova a za druhe budu uz v na konci tehu a nedosla bych ani k te skale natoz na ni a taky ta bobova draha by neklapla takze bych tam byla na obtiz spise 🙂

evcaa
23. dub 2009

no nic jdu se divat na telku stejne tady nikdo neni a nejak me boli zada a danecek me okopkava ma asi malo mistecka an premety jdu mu to usnadnit jinak ja uz se dnes neukazu takze vsem preji klidnou pohodovou dobrou noc a sladke sny paaaa zitra

asmeena
23. dub 2009

Ahoj holky, dnes jsem nějaká unavená, tak jak jsem přišla z práce, tak jsme s manžou usnuli a probudila jsem se před chvílí a koukám na ulici.

spasi: zítra hodně štěstíčka, držím pěstičky ať je pořádná úrodička. A mekáč je přímo na náměstí, jak je u Fertimedu to parkoviště, tak u něho je přechod na semafor a tam přejdeš a půjdeš lehce do prava a pořád po stejném chodníku, bude se stáčet do leva a pořád nahoru, nahoru rovně a dojdeš přímo na náměstí, dáš se doprava a půjdeš rovně a hned naproti prioru je mekáč. 😉 Já jsem si tam před ET kupovala dvě jahodové taštičky a pak mi po ET moc bodly. 🙂

Já kat nevím jestli se taky srazíku zúčastním, ráda bych jela, ale nemám se tam jak dostat a nevím jestli to nebude manžovi blbé, když pojedu tak daleko. 😖 Ale vypadá to tam krásně.

asmeena
23. dub 2009

Katrin: tak to věřím, že jsi musela mít nervy kvůli miminku, ale hlavní je, že dnes víš, že to je v pořádku.

beruska81
23. dub 2009

spasi já ti taky držím na zítřek moc pěstičky, ať je dobrá úrodička kvalitních vajíček 🙂

asmeena
23. dub 2009

Jo a dnes jsem se objednala na imunologické vyšetření do Brna, takže jedeme 10. 6.

kat77
23. dub 2009

Ahojky holkyyy...
Asmeenko, pokud pojeda Rona, tak by jste se mohly svést společně, ne?🙂

kat77
23. dub 2009

My máme v pondělí jít na genetiku do POlanky, máte to někdo za sebou?

beruska81
23. dub 2009

holky jdu na růžovku, pá, zítra dám vědět jak jsem dopadla, ale asi až večer,mějte se 🙂

kat77
23. dub 2009

Tak držím pěstičky berus, taky se jdu koukat 🙂

spasinka
23. dub 2009

Holky, díky moc za podporu, jsem ráda, že vás mám 🙂
Roman dneska dovezl novou telku, tak už mám Ordinaci jak v kině 😎 Teď jsem vyplňovala papíry ohledně OPU, ještě nás musím zabali. Zůstáváme zítra u přátel, bydlí blízko Olmíku, tak už se strašně moc těšííííím. Ale napíšu Cience sms, jak jsem dopadla, ať vám to tu písne 🙂
Papa v sobotu a hlavně POZITIVNÍ MYŠLENÍ 😀

asmeena
23. dub 2009

spasi: pá a dej vědět

kat: ještě uvidím co bude o tom víkendu. Většinou jezdíváme do Jeseníku. Zatím nic neslibuji. A genetiku ve Ferťasu máme za sebou. Výsledek byl do měsíce, ale musela jsem je pořád urgovat. Hodně holkám udělali vyšetření (odebírají jenom krev) a výsledky nemají ani po několika měsících. Někde se jim poztrácely.

bobinka1
23. dub 2009

ahoj holky,já asi na sraz taky nepůjdu,přítel dělá celý týden v Praze a jezdí jen na víkendy a to bychom chtěli být spolu,tak se na mě nezlobte,máme to teď trochu komplikované ☹ Luci tak čtu,že se vracíš do práce,je to tam děs 😉

kat77
23. dub 2009

Spasinko Tobě taky držím pěstičky samozřejmě 😉 Myslím na Vás holky ...

rona2
autor
23. dub 2009

Kat genetiku máme za sebou,ale po půl roce nevíme výsledek,někde se stratil.

rona2
autor
23. dub 2009

Spasi tfuj tfuj tfuj ať je pořádná úroda a všechny embryjka na 100% 😉

katrin111
23. dub 2009

SPASI A BERUS ZITRA HOOOOODNE STESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!

rona2
autor
23. dub 2009

Katrin ty ještě nespíš?

katrin111
23. dub 2009

holky taky se sraziku nezucastnim je to hodne z ruky a ted nedam nejakou turu............

rona2
autor
23. dub 2009

Pokud se nezůčastní nikdo z Ostravy tak sama nepojedu a zajedu tam s rodinkou a srazík domluvíme někde blíže. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru