Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
27. dub 2009

no já jsem taky malému vzala tatranku z velikonoc, ale sladké moc nemůžu, jsem cukrovkář, to by doktor zase nadával 😒

spasinka
27. dub 2009

Holky, já mám po tom pregnylu taky děsné chutě 🙂 Ale od příštího týne zase začínám se cvičením.
Jsem zvědavá na Asmenku, zítra jde poprvé na spin 😉

rozi.nka
27. dub 2009

já papkám tyčinky sýrové 🙂
holky poraďte mi co mám vařit, do obchodu jdeme až odpo a doma je pusto a prázdno 😖 😀

spasinka
27. dub 2009

Rozi, polívku ze sáčku nebo polívku za 5 minut 12 😉

katrin111
27. dub 2009

spasi to je jaka polivka za 5 12??????????manzovi dam obed jeste ze vcerejska ja si asi uvarim pytlikovou polivku...dneska na to vareni prdim..................rozi ja nevim...nic me nenapada.............

rozi.nka
27. dub 2009

s polívkou ze sáčku mě vyžene 😕
vidím to na rajskou, a tak se mi nechce 😝 🙄

spasinka
27. dub 2009

Katrin: v hrnci rozpustím máslo (asi tak 2-3 lžičky), pak sypnu hrubou krupici a udělám z toho takovou jíšku, může být malinko tmavší. To pak zaliju vodou (pro nás 2 satčí 1/2 - 3/4 litru) a přivedu k varu. PAk tam rozpustím jednu kostku masoxu, ropzkvedlám jedno vajíčko, zas malino povařím a je to 🙂 Je to strašně jednoduché a Roman ji má moc rád 🙂

rona2
autor
27. dub 2009

Já nevařím nic,sama sobě se mi nechce.Asi si udělam jen čínskou a pojedu do pryč.

rona2
autor
27. dub 2009

Spasi to je dobrý recept,rtakové mám nejraději.Rychlovka a je to. 😉

spasinka
27. dub 2009

množství máslaa krupice záleží, holky, na vás, podle toho jak máte rádi mastné a husté polívky 😉

katrin111
27. dub 2009

aha spasi.to mi neco rika ale nekdy to taky udelam..............kam jedes rony???na drby???na femigrady psala katy.m tak jsem ji tam taky pisla..............

rona2
autor
27. dub 2009

a co ,jak se má po tom všem?

rona2
autor
27. dub 2009

Musím si jít do spravky pro boty,pak nakoupit,nemám tablety do myčky a ještě musím do cestovky kvůli té rekondici a pak se stavím na drb k mamce.

katrin111
27. dub 2009

chudak..spatne........ale musi zit dal............tam mrkni...........je mi ji tak lito.............holky loucim se jdu pro samika,paaaaaaaa

beruska81
27. dub 2009

jo katrin taky jsem to četla, je to hrozné, co jiného napsat ☹

rona2
autor
27. dub 2009

Už jsem tam nakoukla.Holky taky se loučím.Vycházky začly tak fičím.Páááá.

capenka
27. dub 2009

holky když se jde na ten 1pohovor k Sobkovi hned vám vezmou krev a spermiogram????

spasinka
27. dub 2009

Capenko, nám brali obojí

katrin111
27. dub 2009

capenko nam taky brali hned oboji.na nektere strance jsem ti popsala jak to chodi u sobka...tak to zkus pohledat

michina
27. dub 2009

Ahoj holky!!
Tak jsem si konečně nějak našla čas se k vám podívat. Moc děkuju za všechny palečky, které jste mi držely, bylo to uspešné 😉
Nestíhám vás dočítat, tak jen v kostce:
těhotenství nakonec nebylo v děložním rohu, ale ve zbytku vejcovodu, co tam zůstane po dostranění vejcovodu. Což samozřejmě nevěděli, když jsem šla na operaci. Naštětstí se rozhodli, že se na mě kouknou nejdříve laparoskopicky a pak, když bude potřeba, udělají teprve velký řez. Hrozilo mi velké krvácení, které u operací na dělozním rohu muže být a tím pádem odejmutí celé dělohy, takže si dokažete představit ty stresy před operací. Od pátku jsem ležela ve špitaále, nikdo nic nevidel, to teprve až v neděli a operace byla až v utery, takže stresu habadej. Nicméně jsem se probudila po narkoze se třemi dírkami a třetí den už byla doma. V podstatě nakonec nejmensí výkon ze všech mých tří laparoskopií, operatér říkal, že se mužem snažit klidně hned (kdyby to tak šlo, že?? 😀 )

Takže já jsem už dneska v práci!!! Hurá!!! Ani nevíte, jak jsem se sem těšila, manžel tvrdil, že už mam socialni deficit!! Vcera ze me umiral, kdyz jsme jeli autem na vylet - ja porad: "hele, tam je kun, je a tam to krásne kvete, jeééé a to je cyklistu... " a furt neco. 😀 😀
Kdybych chtěla, klidne by me jeste nechali doma, ale ja uz zarucene nechtela!

spasinka
27. dub 2009

Michi, ahooooooj!!!!!!
Jsem ráda, že jsi zpátky, moc jsme na Tebe všechny myslely!!

katrin111
27. dub 2009

jeeeeeeeeee ahoj michinko...to je dobre ze uz jsi zase mezi nama..........a sršiš optimizmem tak to ma byt!!!!!!!!!!!!!!jsi statecna keliska 😉 😉 😉 😉

spasinka
27. dub 2009
beruska81
27. dub 2009

michi ahoj, to je super, že jsi tak dobře optimisticky naladěná, je fajn, že jsi tady zpátky 🙂

katrin111
27. dub 2009

holky jdu si uvarit sackovou polivku................maly uz lita venku a ja peru druhou pracku..............pak se velice tesim na tu kupu zehleni..........

katrin111
27. dub 2009

holky kde zase steeeeeeeee????????????????? 😠

beruska81
27. dub 2009

katrin já tu jsem, manžel už je doma a pustil si na dvd nějaký debilní film, takže já sedím na pc.To máš fajn, že už je Samík tak velký, že chodí sám ven. Volala jsem k naším a malý už zase řádí jak tajfun,jako by včerejšek ani nebyl, ještě že tak, ale říkala jsem jim, ať na něho dávají dobrý pozor. 🙂

katrin111
27. dub 2009

jj to jsem rada.u baraku je vic kluku nez holek takze je to dobre...........uz vi kam muze a kam nesmi.........ale jeste mam strach.........to je dobre ze maty uz radi,aspon vis ze je mu dobre..........ja taky jak vidim ze samik polehava a nechce jist,jinak on je labuznik... tak vim ze na nej neco leze.tak radsi a t je rostak a papka ale je zdravy!!!!!!!!!

katrin111
27. dub 2009

ty jsi vlastne jeste na materske ze???a co obidek???dobry?????pochutnala sis???

beruska81
27. dub 2009

jdu skouknout nějaký díl druhé šance, v telce nemám šanci to vidět, koukáme na ano,šéfe, tak si to teď vynahradím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru