Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
28. dub 2009

krasne ranko kelišky.....mame venku nadherne!!!!!!!!!!!ja tady snidam orechove kolacky pak se vrhnu na ten testovinkovy salatek..........myslim na jeho pripravu 😀 bobek beruska se uz nekde poti ve fertimedu...jen at ji to dobre dopadne!!!!!!!!

spasinka
28. dub 2009

Dobré ránko 😎
Katrin, máš pravdu, je nádherně, akorát že teda sedím v práci. Naštěstí tu dneska zatím nikdo není 🙂 Ořechové koláčky, mňamky 🙂
Na Berušku taky myslím od rána a věřím, že to bude dobré 🙂
Asmenko, permanentky vyjdou levněji a kdyžý pak po čase uvidíš výsledky, nebudeš litovat 😉

spasinka
28. dub 2009

kam se zase všichni poděli??? 😕

rona2
autor
28. dub 2009

Hezké a slunné ranko,já jsem zrovna vstala,nějak se mi nechtělo dneska s pelechu.
čekám druhý den na mrchu a stále nic,břicho bolí,že mi asi praskne.

spasinka
28. dub 2009

Rony, třeba se zavrtává mimísek 😉

katrin111
28. dub 2009

uz jsem tadyyyyyy!!!!!!!!!!!salatek mam hotovy tak si uz tady pochutnavam.jeste jsem ale zapomela na nej nastrouhat syr tak to potom,ted se mi nechce..ahoj rony............kez by mrcha nedorazila.ja taky jak jsem nastupila do nove prace tak jsem nato zjistila ze cekam samika 😉

rona2
autor
28. dub 2009

No to by bylo teď zajímavé,ale co.Ale bylo by to přirozeně a bez doktorů. 😀

katrin111
28. dub 2009

jj to by bylo super..........jj tak jak podle karet!!!!!!!!!!!!!

rona2
autor
28. dub 2009

Já to ale určo dostanu,ale bude to asi síla mám břuch jak bych tam měla buh ví co.Nafoukla jsem nějaká. 🙂

katrin111
28. dub 2009

pak bychctela videt tu reakci kajovou jak by koukal ze s manzelovyma spermijkama to krasne slo......... 😉

katrin111
28. dub 2009

jinak mas mrchu na den presne??????????

rona2
autor
28. dub 2009

Já na to myslím,Katrin.A hlavně,že mě tak nějak varovala,že práci nemám měnit,že budu stratná na penízkách,ale myslím,že mě nějaká stovka nezabije.Stejně je matešská jen půl roku a pak už jen ten rodičovský příspěvek a to bych spadla už dost.

katrin111
28. dub 2009

holky ja mam 3000 prispevek,tak vam timto preju konecne prolomit ty tvrde ledy a do konce tohoto roku at jsme vsechny tehulky.................

rona2
autor
28. dub 2009

Právě,že mívám mrchu vždycky dřív i třeba o pět dnů,no uvidíme,ale naděje si nedělám.

katrin111
28. dub 2009

kasli na prachy nejdulezitejsi je mimco...............nejak bylo nejak bude................ale jsem ted napnuta jak kšandy!!!!!!!!!!!!!

rona2
autor
28. dub 2009

Ala asi by Kajoch čuměl,že to jde.Já jim stejně nevěřím a to už jsem tady psala.

katrin111
28. dub 2009

tyyy joooooooo tak to jsem zvedava...jejda kez by to vyslo.kaja by spadl na prdel 😀

katrin111
28. dub 2009

ja taky ne,teda spis tem jejim statistikam a procentum................

rona2
autor
28. dub 2009

Na prachy kašlu,jsou důležitější věci.

katrin111
28. dub 2009

spasi kde jsi utekla???????????

katrin111
28. dub 2009

presne tak!!!!!!!!!!!!!!!ja jsem zvedava z ceho mi vypocitaji materskou kdyz jsem uz vic nez rok na UP a predtim jsem byla na materske............

rona2
autor
28. dub 2009

To by mě taky zajímalo jak se to počítá a nebo nedostaneš hned ten rodičovský? To je myslím 7400kč.

katrin111
28. dub 2009

asi jo nevim.nejak v kvetnu jdu na pracak tak se tam nato poptam...........snad poradi pač tam jsou neochotne lopaty...........stejne si to dam na 4 roky,ty 3 je malo..........

rona2
autor
28. dub 2009

Na 4 to budeš mít měsíčně málo né? Já nevím jak to tam je přesně,je v tom akorát tak zmatek.
Já jsem šla včera kolem sociálky v Ostravě a kolik tam bylo lidi tak to byla síla,jsem si říkala,kdybych tam tak musela jít něco vyřídit,tak bych si to hodila.Já tam nechodím,protože nám všechno vzaly i přídavky na malého. 😠

evcaa
28. dub 2009

Ahoj holky roni ze by?????? 😕

rona2
autor
28. dub 2009

Ahoj Evi,no moc tomu nevěřím asi by mě to překvapilo.

evcaa
28. dub 2009

na dva to je 11 000
na tri 7600 a na 4 3600

evcaa
28. dub 2009

to by bylo uuuuzasneeee keeez by budu na tebe myslet

rona2
autor
28. dub 2009

A naše mamča už to má zjíštěné,tak to má být. 😉

katrin111
28. dub 2009

nam taky vzaly veskere penize i prispevek na samika takze ja nemam ani floka.vse tahne manzilek............ja nevim po dobu 2.let bych mela brat celych 7600kc a zbyvajici 2.roky polovinu,takze 3800kc ale aspon neco....pak budu pul roku pobirat almuznu z pracaku a pak zas nic.prace u nas je problem..same hypermakrety nebo vecerky a to fakt nechci...............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru