Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
28. dub 2009

kaczka z odstupného zaplácne IVF a pak už jí to bude jedno jestli má práci nebo né, protože bude na mateřské

rozi.nka
28. dub 2009

kočky jdu si ducnout k telce, za chvíli bude růžovka 😉
přeju vám krásnou dobrou noc 😎

asmeena
28. dub 2009

dobrou holky, jdu se dát taky do klidu

kacza.b
28. dub 2009

jo,ale az v roce 2010 😀

kacza.b
28. dub 2009

dobrou holky a krasne sny

beruska81
28. dub 2009

očko jo manža měl sportovní, kolem dancingu pořád jezdili s kámošama po zadních jak idioti, tak jsem mu to zatrhla a je klid, občas když je příležitost, tak se sveze na chvíli,ale jen výjmečně.
No tak to musíte mít krásnou motorečku, to je super, úplně jiná jízda pohodička, né ti magoři co jezdí jak hovada 😠
já taky jdu na růžovku a pak spát, jsem fakt dost unavená

parecek
28. dub 2009

Ahojky, je tady někdo?

asmeena
28. dub 2009

zase mě ten kůň smolí, vyhazuje mě to na první stránku

asmeena
28. dub 2009

jdu do hajan

parecek
28. dub 2009

holky máte někdo zkušenosti se Synerylem? Dneska ráno jsem si poprvé stříkla do nosu a během dne se mi spustila rýma. Nevíte jestli si k tomu můžu kapat Nasivin nebo podobný kapky? Samozřejmě ani zaráz ani chvíli po sobě, ale jestli to nevadí i s větším odstupem????

asmeena
28. dub 2009

pare: tak to ti neporadím, protože ten jsem neměla, ale měla ho Spasinka a cien.

parecek
28. dub 2009

asmeena díky. Tady asi všichni koukají na ordinaci, tak já zítra zavolám přímo dr. a zeptám se.

hnedoocka23
28. dub 2009

Hnedoocka23,

pozerala som si Tvoj album. Aj ja mám endometriózu a dosť ma prekvapilo, že u Teba po dg. endometriózy skúšajú niekoľko mesiacov IUI, keďže táto metóda je pri endometrióze mierne povedané vysoko neúspešná a za tých niekoľko mesiacov sa Ti môže endometrióza v tele obnoviť /ak Ti povypaľovali ložiská/. Je teória, že pri endometrióze sa vďaka látkam vylučovaným z ložísk nemôže počať, spontánne tehotenstvá sú zriedkavé, lebo tieto látky chemicky bránia vzniku embria. Preto sa pri endometrióze spravidla po vypálení ložísk vyskúša jeden mesiac otehotnieť a ak to nevyjde, prechádza sa na hormonálnu liečbu endometriózy.

Takže moja rada je: moc nestrácajte čas s IUI a vrhnite sa na IVF.

TOHLE MI NAPSALA JEDNA HOČINA DO IP..TAK TED NEVÍM HOLKY...ASI JINÁ ŠANCE FAKT NENÍ... ☹

hnedoocka23
28. dub 2009

co když má pravdu...sakra musím se poradit s manželem...

rona2
autor
28. dub 2009

Teda tady se dneska drbalo,konečně jsem vás dočetla a musela jsem si dělat poznámky ať můžu odpovídat.
Asmenko manže začal brát nějaké vitamíny a je tam hlavně vápník,bolel ho kyčelní kloub(asi ho už při té váze neudrží) 😀 a v tom ještě nějaké vitamínky tak si říkám,že třeba se to tam pohnulo a spermouše jsou hbitější.
Katrin test mám fakt nějaký blbý,byl i dost levný,ale jiný nebyl tak jsem vzala ten,ale myslím,že mrcha dorazí asi by to bylo i pro mě překvapení.
Očko teď si dávám pauzu s IUI a ani do té laparky se nehrnu,Kájik to stejně pořád oddaluje a já jsem si už připadala jak magor se na to pořád upomínat a navíc jsem jen laik. 😀 A jinak s tou prácí bys to měla fajn,tak ti tam pak pošlu bráchu,zrovna v sobotu si koupil mašinu.Mamina je na nervy a já si myslím,že takové stroje nejsou pro takové cvoky jak je brácha.Motorku koupil a teď musí čekat až bude mít 21 let a ještě ani nemá řidičák na tak silnou motorku,ten si teďka vyřizuje,ale ti mladí chcou být in.
Tak se mějte a dobrou noc.

rona2
autor
28. dub 2009

Očko řeš takové věci s doktorem a na toto neber ohled,je to individuální a u každé jiné.

rona2
autor
28. dub 2009

Takové rady tě akorát rozhodí a budeš s toho na nic.

asmeena
29. dub 2009

Ahoj holky,

očko: u každého to je jiné, opravdu by ses měla spíš poradit s lékařem. Vidíš, že i rozinka a karin s PCO jsou těhulky, nebo Pajda - to jsou taky případy kdy tvrdili, že normálně se nedá a vidíš, jsou to krásné těhulenky.

asmeena
29. dub 2009

Hlavně se zbytečně nestresuj, to spíš k otěhotnění škodí.

rona2
autor
29. dub 2009

Krásné ranko kelišky. 😉

rona2
autor
29. dub 2009

Zkoušela jsem další testík a zase nic.Tak nevím kde se ta má mrška toulá.

beruska81
29. dub 2009

dobré ránko 🙂
rono třeba máš blbý test, který to ještě neukáže,držím palečky 😉
Očko já si myslím, že je vždycky nejlepší to probrat s doktorem 🙂 Každý to může mít úplně jinak

katrin111
29. dub 2009

krasne ranko kelisky,rony jenze jsi zase testla tim vcerejsim ze????tomu never 😉 jinak jste tu toho vcera jeste dost napsaly....ocko tezko rict........taky asi zalezi v jakem stadiu ta endoška je a pokud mas vejcovody pruchozi tak............ja nevim...........

beruska81
29. dub 2009

dneska si zase přijedou naši pro malého tak musím upéct nějaký zákusek, ať je mám čím pohostit.
Holky za 1/4 hodky volám do ferťasu jestli se něco děje nebo né, mám hrozný strach ☹

katrin111
29. dub 2009

berus tak co,uz jsi volala do olmiku???????jsem zvedava adrzim pesticky

rona2
autor
29. dub 2009

JJ testovala jsem tím blbým a už netestuju! Kašlu na to,břicho zase pobolívá tak to mrcha dorazí.
Beruš neboj,uvidíš,že to vyšlo. 😉

beruska81
29. dub 2009

holky jdu dělat ten zákusek nebo se zblázním, takové nervy jsem neměla ani u maturity, musím něco dělat, zatím pá, pak pisnu

rona2
autor
29. dub 2009

Jsme napnuté jak kšandy tak pak hned piš. 😉

katrin111
29. dub 2009

mas tam volat vdevet ne??taky jsem napnuta..................jj rony tak kasli nato,pokud dneska nedorazi kup kvalitni a testni zitra...............

rona2
autor
29. dub 2009

Který den cyklu jsi poprvé testovala?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru