Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
29. dub 2009

jsi sikovna spasi.tak neco piste babky.spasi cos mela dobreho na obed a berus ty samo taky 😀 😀 😀 😀 ja salatek ale porad mam hlad............. 😀

katrin111
29. dub 2009

kazdou chvili prijde manza z prace................samik lita venku a ja mam kupu zehleni ale pochybuju ze se dneska k tomu prinutim..........

katrin111
29. dub 2009

holky co nepisete??????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katrin111
29. dub 2009

porad nic?????????a to uz jsem sjela i jine diskuze....................

katrin111
29. dub 2009

asi chcete at stranu 166 popisu sama ze??????????? 😀 😀 😀 😀

katrin111
29. dub 2009

SPASI BERUS HALOOOOOOOOOOOOOO

spasinka
29. dub 2009

jsem tuuuuuu!!! 😀

katrin111
29. dub 2009

anebo pisete romany ze vam to tak trva??????????????? 😀

katrin111
29. dub 2009

sláááááááva!!!!!!!!!!!!!!!

spasinka
29. dub 2009

Hlásím, že na oběd jsem měla zelené fazolky na smetaně s bramborami a volským okem a frankfurtskou polívku a dala jsem si k tomu všemu 2 deci. Kofoly 😀

spasinka
29. dub 2009

a vůbec mě to tady v práci už zase nebaví 😒

katrin111
29. dub 2009

jeeee spasi moc dobry obed,to bych si nechala libit................mas vlastne obedy v praci ze????na neco je ta prace dobra 😀

spasinka
29. dub 2009

Chodíme tady kousek do jedné hospody na meníčka. Vždycky je výběr ze dvou jídel, jedno je za 65,- a druhé za 80,-. Ale dostáváme od šéfů stravenky, tak se to dá, kdybych to měla platit každý den, tak si asi nosím chleba 🙂

evcaa
29. dub 2009

Ahoj holky jdu vas pozdravit dnes jsem byla v poradne a dr delal velky utz tak maly ma cca 1830g hlavinka mu meri 8,2cm brisko 28 cm a stehenni kost 5,5 tusim nevm to uplne presne nemam tady pred sebou ten papir a vstavat se mi nechce 😀 😀 😀

jinak beru mam z tebe obrovskou radost vidim ze se chyta druhy zazrak uvidis bude to tak mjako u me jen jeden bojovnicek a krasne tehu

roni carka bude az na mamatestu 😉 😉

dnes mi dr rekl ze Danielek nebude zadny strizlik ale nejak mu tam nesedeli tydny ja mam v kalendari ze jsem dnes 3+0 a on me napsa ze jsem 30+3 😕 😕 😕 😕 neviiiiim

evcaa
29. dub 2009

jdu se natahnout jsem utahana paaa 😉

spasinka
29. dub 2009

Evi, tak super, že prcek prosperuje 😉 Jen tak dál, ale to už uteče 🙂

katrin111
29. dub 2009

tak to mas super spasi..my taky obcas s manzou zajdeme do jedne prima restaurace na menicka..........to si vzdy pochtnam 🙂 ahoj evi tak to je krasa maly roste jak z vody.............presnejsi to je spis z utz nez podle menzes

katrin111
29. dub 2009

zase nikdo?????????????asi to taky vzdam!!!!!!!!!!!!!!!!

spasinka
29. dub 2009

Katrin, nakukuji 🙂 Ale za hodinku už jedu domůůůůůů, huráááá a pak s Cien na kafčooooo, 3x hurááááá 🙂

spasinka
29. dub 2009

ale máme skorou celou stránku, holky nás uškrtí 😀

j.cien
29. dub 2009

😀 Spasi taky se tesim 😀

rona2
autor
29. dub 2009

Holky mrcha dorazila a asi díky tomu spoždění je mi blbě jak hrom. 😠

katrin111
29. dub 2009

se mate spasi ze mate sejšn..............rony tak to je v prdeli....................ach jo............a ja tak doufala ☹

rona2
autor
29. dub 2009

Já nedoufala,ale sedím a nadávám jak je mi hnusně,bolí mě břicho jako hrom a ani tableta nepomohla,no děs.

spasinka
29. dub 2009

Chjo, Rony, taky už jsem se těšila ☹
Hezky si hajni a odpočívej, když je Ti blbě

rona2
autor
29. dub 2009

Jste moje zlatíčka. 😉
Lehla bych si hned,ale za hoďku musím pro malého do výtvarky a pak musíme psát úkoly,takže na ležení nemůžu ani pomyslet.

rona2
autor
29. dub 2009

Jééé ještě jsem nepogratulovala berušce,tak to hned napravuji a držím dále pěsti ať to pokračuje tak jak má. 😉

j.cien
29. dub 2009

ROno to je skoda....ach jo!!! 😠

beruska81
29. dub 2009

rono škoda, ☹
díky za přání, já si pomalu balím věci,Marek mi zítra zajede do meka pro něco dobrého až budem v Olmíku, beru i noťas kdyby tam byl internet tak vám napíšu.
Zjistila jsem, že nemám žádnou košilku, tak doufám, že mi mamka něco přiveze.
Malý leží v pokojíku, je unavený, dneska se bavili tím, že ho Marek vozil na štangli na kole, měla jsem hrůzu ať nespadne,ale oni z toho měli srandu 😉

rona2
autor
29. dub 2009

Tak až to půjde tak hned písni jako správné kelišky musíme všechno vědět,ale ty už ty ledy prolomíš,věřím tomu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru