Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
30. dub 2009

jj berus to mas pravdu.................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co delate???manza cuci na telku???????muj byl na pivku po sichte tak se najedl a sel spat.....smrad piva v celem pokoji....to zas bude noc 😝 😝 😝

sido
30. dub 2009
sido
30. dub 2009

ahojte kočky tak jsem tady skoro měsíc nebyla máme teď doma nějaké problémy tak se mi nic nechtělo. Doplnila jsem udáje v tabulce. Trochu jsem vás dočítala a vidím že je to tady plné nováčků 😉

capenka
30. dub 2009

chci se zeptat brali jste po transféru potom nějaké léky na zahnízdění atd ,JÁ mám tušení že Sobek to bere všechno na lehkou váhu u mě a tak mám strach

asmeena
30. dub 2009

ahoj holky, hlásím se z Jeseníku, konečně jsem se dostala i na net.

beruš: super zprávička, tak teď už jen vydržet tu šílenou dobu do výsledku z krve a pak si užívat těhulkování.

capenko: já jsem dostala u 1.IVF estrofem na podporu růstu děložní sliznice (měla jsem 0,6), protože jsem ji měla hodně nízkou a utrogestan. Jinak nic. U 2.IVF jsem už estrofem neměla a přitom jsem sliznici měla jen o 1mm větší (0,7mm což mi přijde taky na uhnízdění málo) brala jsem jen ten utrogestan.

rona2
autor
30. dub 2009

Vítám mezi náma novou Katrin. 😉

kacza.b
1. kvě 2009

krasne ranko kelisky,majove ranko 😉

kat77
1. kvě 2009

Krásný den přeji všem keliškám.... a vítám novou katrin 11 🙂

Holky mám dotaz...dnes mi volala kamarádka, která byla minulý týden ve čtvrtek na první IUI a dnes se testla, říkala, že po těch 3 minutách tam nic nebylo, ale pak si šla ještě lehnout a jak vstala, tak tam byl slabý náznak, myslíte, že to může brát v potaz? e to přece zatím jen 8 den po.

capenka
1. kvě 2009

ahoj holky berusko 81 napiš jak je a co ti napsal po transféru ,

kacza.b
1. kvě 2009

kat77 muze to byt i pregnyl,ten dela nekdy falesne carky na testiku,ale taky to muze byt i dobra zpravicka a tehu 😉 ja bych pockala tak dva az tri dny a testla znova jestli bude silit. drzim kamatadce palecky at jsou tam!!!

je to prece jen brzo,katrin se objevili az nejak 13 den a slabonce a pak silila.

kacza.b
1. kvě 2009

berusko uz jsi urcite doma,tak hezky pupickuj at se mimišek hezky zahnizdi!!! hodne stesti!!!

kacza.b
1. kvě 2009

ocko jak to ze zase dorazila 😠 a driv nez mela.

ale jsi zdrava a mas porad nadeji,ze to pujde i prirozene....tak ze je maj ,lasky cas tak milujme se a mnozme se 😀

kat77
1. kvě 2009

Kaczko děkuji, také jsem téhož názoru...

Berus myslím na tebe a mimiska 😉

kat77
1. kvě 2009

Tak kdepak to dnes vázne holky?

Co ta naše beruska....?...

rona2
autor
1. kvě 2009

Hezký májový den kelišky,doufám,že už jste byly políbené pod rozkvetlou třešní,no já zatím né tak asi uschnu. 🙂
Kat já si myslím,že je ještě brzo na testování,když byla minulý čtvrtek a že to ovlivňuje ještě pregnyl.Ale bylo by to fajn vědět,že IUI zase někomu vyšlo. 😉

hnedoocka23
1. kvě 2009

ahoj holky,přeji všem krásný den...a doufám že vás někdo políbí pod třešní,at neuschnete 😀 😎

hnedoocka23
1. kvě 2009

ahoj vítám katrin 11,pěkně se to tady rozrůstá,je to fajn..
holky,v práci masakr...zhubla jsem tak 2 kila za ty dva dny..nejedla jsem,nebyl čas a furt lítala..byli ty hokeje,pak jsem měla na salonku akci..no hrůza..ale penízky krásné,to jo 😉

od té doby,co jsem byla na laparce a odstranili mi co tam nemělo být,mám úplně bezbolestnou mestruaci..paráda..ani o ní pomalu nevím 😀 beru to zase sporotvně...a už se těším na pondělek na pohovor s Kájíkem 🙂
pokud bude pěkně pojedeme na motorce...
jsem pěkně nachcípaná,mám rýmu,kašel a mluvím jak nějaká ožralice..jak kdybych měla vychlastaný hlas,no paráda...

berusko:máš krásného bojovníčka v sobě,věřím,že to dopadne dobře..držím moc moc palečky at se pořádně zakousne a zavrtá 🙂

evcaa
1. kvě 2009

Ahoj holky jdu se na vas jen juknout s Danikem dnes jseme delali jeirko menili jsme sldu pac nam stara popraskala no ja sice moc mnepomohla ale aspon jsem zapinala a vypinala cerpalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pak tu byli tchanovci a potom jsme jeli do aaa auto podivat se na auticko budem si kupovat nove protoze do naseho facanka (favorita) se s Danikem kocarkem a izzinkou nevlezem 😀 😀 😀 😀 😀 ale nic tam nemeli jooooo a zapomela jsem vam rict ze teda nam jeste tresen kvete a byla jsem pod ni polibena takze neuschnu 😉 😉 😉 a zitra se asi neobjevim protoze budeme delat vajecinku na ohni i s rodicema obouma dnes tu byl i svara tak me hned osahal brichono jo budouci kmotr tak ma narok 😉 😉 tak jo broucci ja se s vama loucim jdu pect buchtu bez mouky a zehlit papapapa 😵 😵 😵 😵 😵

evcaa
1. kvě 2009

jjjjjj a jeste tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj fuj tfuj tfuj fuj tfuj tfuj fuj tfuj tfuj ltfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berusko a bojovnicku nas

hnedoocka23
1. kvě 2009

ahoj holky,taky neuschnu,jeli jsme na motorce se projet a hledali mimo jiné,třešen..a našli nakonec..ak jsem byla polůbená 😀

hnedoocka23
1. kvě 2009

kde vězíte?

j.cien
1. kvě 2009

Hojte Kelisky,
to uz vsechny chrapete nebo se jeste libate pod tresinkama ??? 😀
Ja jsem taky polibena dnes na spravnem miste 😀 tak snad neuschnu a neshniju 😀

Berus super,ze uz mas bojovnicka u sebe 😉 moc drzim palce a verim,ze ledy Kelisek se konecne prolomi!!!!

katrin111
2. kvě 2009

dobreranko kelisky,vcera jsem se tady vubec nedostala......cele dopoledne jsem varila odpoledne jsme sli ven a prisli az vecer........manza me pod tresni polibil 🙂 🙂 🙂 🙂 dneska je tam nejak zatazeno tak snad nebude prset!!!!!!!!!!!!

kacza.b
2. kvě 2009

krasne ranko kelisky,tak ja byla taky polibena pod tresni a pak jeste pod jabloni,protoze tresen uz moc nekvetla 😵

vcera tady byl klidek,ani se moc nepsalo. asi kazdy uzival majoveho dne a libani. my jsme slavili narozeniny a dneska v tom pokracujem....

hnedoocka23
2. kvě 2009

ahoj holky... 🙂 přeji hezkou neděli,já tedkom dovařila a jdu uklízet..večer jdeme slavit narozky,kolegyně z práce slaví,ta budeme opékat..ale asi se pořádně navleču,venku je dneska nic moc teda..tak pápá 🙂

verca777
2. kvě 2009

zdravím vas holky,tak jak?? no nazdarek sido,,že se tež ozveš,,,beruš držím palečky,,a zdravím nove příchozi a přeji všem hodně štetstí....hele sem byla včera taky políbena ale pod kaštanem 😀 😀 😀 třešen nebyla v okruho 50 km...tak snad taky neuschnu,,, 😀 😀

katrin111
2. kvě 2009

OČKO DNESKA JE ALE SOBOTA,NEDELE BUDE AZ ZITRA!!!!!!!!!!!!

rona2
autor
2. kvě 2009

Ahoj Kelišky,včera jsem neměla šanci se tady dostat,dopoledne jsem vařila a pekla od 15 hod.jsem měla předváděčku Tupperware a pak návštěva zůstala a večer jsme se rozhodly,že půjdem na Stodolní,no mazec,vzala jsem si nové boty na vysokém podpadku a domu jsem šla skoro po čtyřech jak mě bolely nohy,protože jsme s kámoškou pořád tančily.
A já uschnu,manža mě nepolíbil,sice by to bylo jen pod jabloní,ale aspoň něco.No a dneska jsem byla zas v práci.

katrin111
2. kvě 2009

ahoj romi ty ses mela vcera..............zato ja se dneska docela nudim............... 😒

rona2
autor
2. kvě 2009

Já jsem teď ležela,udělalo se mi z ničeho nic špatně od žaludku,tak snad budu mít klid.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru