Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
3. dub 2009

ahoj holky taky vas jdu pozdravit....rano jsem byla v tescu pak jsem domyla posledni okno a mamka mi prisla povesit zaclony tak uz to konecne mam..........ted bych potrebovala povysavat a vytrit ale seru uz dneska na to,svet se nezbori 😀

hnedoocka23
3. dub 2009

mějte se krásně ovečky..michince a luciikovi držím vše co mám,hodně štěstíčka...pápá 😵

rona2
autor
3. dub 2009

Taky jsem konečně umyla ty okna a hned je přes ně lépe vidět. 😉
Taky se kloučím jdu nakoupit a trochu se solárkovat.

j.cien
3. dub 2009

Holky vy me deptate s temi okny!!!
Musim na to take hupnout 😉

verca777
3. dub 2009

ahoj,,jo i ja se musim vrhnout na ty okna,,příští tyden ,,a roni bydlim před radnici 🙂

asmeena
3. dub 2009

Ahoj holky, vůbec vás nestíhám dočíst.
Jenom jsem tak letmo zahlédla, že Michi sílí čárečka (tak držím pěstičky, ať je všechno v pořádku).
Lucii: držím pěstičky k dnešnímu KETíku. 😉

Za půl hodinky vyrážím do Polanky, jdu k Holubovi, tak jsem zvědavá jestli bude protivný.

asmeena
3. dub 2009

Já včera umyla okno v kuchyni. 😉 Jinak jsem uklízela celý byt od toho malování.

j.cien
3. dub 2009

Asmee cus 🙂 tebe jsem tu nevidela uz dlouho 🙂
Hodne stesti u Holouba 😀

spasinka
3. dub 2009

Ahoj, holky 🙂
Dneska už je pááátulííínek 🙂
Lucii a Michi držím moc palečky, Michi podle fotek v albíčku to vidím hoooodně nadějně!!!
A s těma oknama mě už taky štvete 😠 😀 😀 😀 Takže zítra musím umýt další, zatím mám jen jedno 😒

evcaa
3. dub 2009

ahoj holky tak me s tema oknama nestvete ale primo se..te pac ja budu okna menit za plastova a prece nebudu mit ty stare zas...ne sv,,,ne ale jak to tak ctu tak me to stve protoze budete mit na velikonoce naklizeno a ja bordel z oken 😀 😀 😀

kacza.b
3. dub 2009

ahojyk kelisky,mam vikend 😉

hnedoocka23
3. dub 2009

ahoj holky,mám chhviliku čas,je tady někdo? 🙂
j mám okna všechny umyté 😀 😀

hnedoocka23
3. dub 2009

a zítra se chystám na balkon konečně...

asmeena
3. dub 2009

tak jsem zpět z Polanky, dnes měl Holub zpoždění, ale jak přišel, tak to šlo rychle.
Řekl mi, že mám přijít ve středu na IUI, ale to mi přišlo pozdě, tak jsem mu řekla, že chci jít v pondělí i ve středu, když už mám poslední dvě IUI, které mi hradí pojišťovna. Tak něco sáhodlouze počítal v kalendáři (asi jak mi porostou folíky) a řekl, že můžu teda přijít i v to pondělí. Ale kdybych nebyla už otřískaná a znalá, tak bych šla až ve středu.
Sestřičku jsem poprosila, aby mě hned objednala na pondělí, že se asi do Olmiku nedovolám a tak volala a prý žádný termín na pondělí k Jaroškovi není volný, tak jedině odpoledne k Holubovi. To jsem ale striktně odmítla a tak mi dala nakonec termín na 7:20. Prý je to ale horší s tím dojížděním z Olomouce, že se jim tam asi nechce tak brzo jezdit. To mají ale blbé, protože já jsem se nedala. Chci prostě ke kájíkovi. Je to naše zlatíčko.

asmeena
3. dub 2009

ahoj očko: to jsi šikulka, já se teď chystám na okna v ložnici. V úterý nám přijedou pokládat koberec, který jsme narychlo včera koupili.
To byl kup století. Vlezli jsme do obchodu, já prošla jednotlivé koberce (jenom rychle) a zaujal mě jen jeden, tak jsme po 5 minutách vybírání řekli, že ho bereme. Zaplatili jsme ho a pak se mi to rozleželo a teprve po zaplacení jsem si ho nechala roztáhnout abych si ho pořádně prohlídla. Ale je moc pěkný. 😀

asmeena
3. dub 2009

Jo a míjela jsem se na parkovišti s Michi - pokud má červeného kombíka škodovku. 😉

asmeena
3. dub 2009

kaczi: ty pracuješ na směny nebo jenom ranní?

hnedoocka23
3. dub 2009

holky,mějte se..musím si ještě umýt vlasy,vyfoukat vyžehlit a pak jdu na prochajdu..zítra snad nakouknu,ale nevím nevím...mám dost práce... jinač bříško už pobolívá mín,tak nevím co to jako má být,asi menstruace dorazí...ale co se dá dělat...ještě mám 5 pokusů a to musí sakra vyjít 😀 pápápápápá

asmeena
3. dub 2009

Očko: užij si to krásné počasí a moc se neupracuj.

asmeena
3. dub 2009

To snad není možné, já na nikoho poslední dobu nemám štěstí. Vy se vždycky rozkecáte dopoledne, když makám nebo večer, když už spím. ☹
Tak já jdu na to další okno. 😉

j.cien
3. dub 2009

Asmee cauky! 😎

j.cien
3. dub 2009

Holky ted jsem vlezla jen ze zvedavosti do nejakeho tematu o dvojcatkach...a najaka chudacek pani ted prisla o dvojcatka ve 24tt !!Mam z toho husi kuzi,je to strasne,ani jsem to nemela cist...
Clovek se tesi na to vymodlene // a stejne to jeste neni zadna zaruka miminka.....

asmeena
3. dub 2009

cien: tak to měla i moje kamarádka, musela v 6 měsíci porodit mrtvá dvojčátka po IVF. Je to šílený záhul na psychiku.

asmeena
3. dub 2009

ale my máme před sebou jenom samá pozitiva a tak se nebudeme zbytečně stresovat.

asmeena
3. dub 2009

mimochodem, mám umyté další okno. Už mi zbývá jen obyvák, ale to jen tak nebude, protože ho máme stále zaskládaný harampádím z ložnice. V úterý nám tam budou pokládat koberec, tak to nemá smysl tam stěhovat a stejně nemám ještě ty skříně ani postýlku, pro to se pojede do Ikey až po položení koberce. 😀

asmeena
3. dub 2009

Honila mě mlsná, a protože omezuji sladké a všechny druhy brambůrků a tyčinek 😀 tak jsem si udělala frapíčko a mám ho skoro stejně dobré jako v Řecku. 😉
Co ty Cien: měla jsi dnes latéčko?

asmeena
3. dub 2009

Holky Porubačky, máme před barákem na vozovně novou kavárničku - prý tam dělají jenom kávu, tak by to chtělo prubnout.

michina
3. dub 2009

Asmeen, byla jsem to ja, jelas aji s chlapem a on ridil, že? Uhybala jsem vam na parkovisti??
Jinak vrchni je skvela, vzala mi rkev bez problemu, rikala, co ybch to platila, že to se tam nejak ztratí.. a kdyz by pak nekdo rikal, tak to potom zaplatim, no... Takze super.

A potkala jsem tam nejakou pani, co sla taky na krev (Holub tam jeste nebyl, takze byl klid), a rikala, že jeji manzel ji nejaka homeopatika a uz ma normalni spermiogram a že pry ty homeopatika dokazali udelaz z nula, nula prd normalni spermio a ten homeopat uz ma takhle minimalne dva uspechy. Tak mi dala telefonni cislo, pokud nekd chcete, poslu vam ho do IP.. 😉

Boze, ja asi v tom krasnem pocasi nevydrzim do pondelka doma.. byla jsem dneska jenom v tricku"!!!!! 😵

michina
3. dub 2009

Jo a jeste sestricka rikala, at to hodime nektery na net, tak jsem rikala, že už se o to postaram.. 😀 Takže predpokladam, že nas cte cely Fertas!!! 😎 😀

kacza.b
3. dub 2009

ahojky michinko a vysledky budou az v pondeli?

a co uz nespinis? a ty jsi i krvacela nebo jen spinila?

moc,moc ti drzim palecky!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru