Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
11. kvě 2009

no po laparce?tak dlouho?nebylo ti dobře?jedeme do Chorvatska a na podzim lítame do Egypta,ale letos nám to asi nevyjde,tak aspoň to Chorvatsko kvúli malé,je pořád nemocná

hnedoocka23
11. kvě 2009

jé,my pojedeme asi last minute v srpnu,pokud teda nebudu těhu...jestli jo,tak jen někde k nám nebo na Slovensko...
já dělám servírku,tak jsem raději byla doma ten měsíc...ale jinač v poho,až na bolesti zad...z toho v zduchu...

hnedoocka23
11. kvě 2009

bobi loučím se,jdu do hajan... 😉 jsem unavená a zítra mám docela dost práce doma,tak nemůžu dlouho spát 😠 pápá měj se..

bobinka1
11. kvě 2009

utíkej dobrou noc 😉

larri
12. kvě 2009

Dobre ranko holky,
ocko,takze budeme stimulovat skoro stejne.Ja bych mela dostat mrsku na prelomu kveten,cerven a pak zacnu.Kdyz jsem sla na 1.ivf,tak jsem to dostala o 11dni drive.
U nas jde z diskuse hodne holek v cervnu.Nevim jak je to u vas,ale u Apoli o prazdninach nedelaji ivf.

Tak ted je nas hodne,tak jenom doufam,ze se bude hodne plakat,ale radosti.Smutku tady bylo dost za tu dobu co tady chodim.
Mejte se hezky,ja se jdu chystat do prace.

katrin111
12. kvě 2009

hezke chladne ranko holky.................marti mas pravdu ze to tady hooodne vazne........spasi se neukazala uz par dni,rona je na dovolene...............me vecer nesel internet tak jsem se tady ani nedostala...............pocasi na nic takze o nicem..........

katrin111
12. kvě 2009

baby kde zase vsechny jste?????odpoledne se tady urco nedostanu tak muzu aspon ted 😠

katrin111
12. kvě 2009

no nic ja to vzdavam a jdu neco delat 😠 😠 😠

verca777
12. kvě 2009

dobre rano,všem...a marto ja to četla 😠 😀 😀 😀

katrin111
12. kvě 2009

jeeeeeeee konecne dobra duše....ahoj verco....jak se mas????????? 🙂

verca777
12. kvě 2009

🙂 ahoj katrin,ale jo mam se,,a kdyby bylo líp tak to nerozchodima a co ty??v pořadku,,mam odpoledni,a koukma tadya nějak to vazne tady

verca777
12. kvě 2009

a kdepak je rona na dovolene,počkej zatím se tady nějak moc nic neděje,sem četla že asi beruška,nic..a holky se chystají na ivf až v zaří,jen očka a verlis ted?? a co cienka?

verca777
12. kvě 2009

🙄 🙄

katrin111
12. kvě 2009

ja se mam tak vselijak...................jjm posledni dobou to tady vazne.neni tolik casu jako v zime.................jj ocka tedka a verlis nemam vubec prehled...................marta asi taky po prazdninach.......ja fakt nevim mam v tom gulas...............rona je na rekondicce jeste z byvale prace s kolegynema....tak ma veget.............

verca777
12. kvě 2009

ja myslela bobinku,,ja už v tom mam zmatek,,,no je hezky tk se nikomu nechce sedět na onikovi a skončili nam nemocenske,,tak jse v praci,,v srppnu se objednavam zase do polanky,,a zase nanovo kolotoč,,

katrin111
12. kvě 2009

aha nevim vim ze tady vcera bobi byla....................jj to mas pravdu....................jj ted pujdes do toho podruhe ze?????????

verca777
12. kvě 2009

hm,podruhe,,ale nějak se mi do toho nechce,sem říkala že to mame zaplacenou dovolenou ,,je to mazec ty penize,,sakra nemaš nazbytek něco 😀 😀 😀 asi ne že 😠

katrin111
12. kvě 2009

je to silene s tema prachama.a nejhorsi na tom je,ze vysledek nemas zaruceny.............nemam...............ted sami mame co delat 😒 je doslova financni krize 😀 😀 😀

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 no krizi sem měla i před tou celosvětovou krizi,,jsem ten jak to říka marta traged 😀 😀 sakra ja sem v krizi pořad ,chodime do prace a to platíš to tamto ,,no vdyt to znaš

katrin111
12. kvě 2009

jj ani mi nemluv...................uz mam z toho vseho takou hlavu 😀 😀 😀 😀 je to fakt na hovno..........

verca777
12. kvě 2009

ja kdybych to měla všecho řešit,,co se tyče peněz,tak byhc to asi nerozchodila,tak že nějak bylo nějak bude..hlavně zdraví 😀 😀 😀 říka se to ne 😀 jo a prace ještě že je..

katrin111
12. kvě 2009

to jo,zdravi ne nejdulezitejsi....................uz at mam tu materskou bo z jednoho prijmu zit to je za trest 😠

katrin111
12. kvě 2009

je a ne jsem to spletla

verca777
12. kvě 2009

😀 😀 to je v poho ja sem porozuměla,, 😀 no na mateřskou si ještě počkaš ne,je to až od 7 nebo ktereho měsíce,?

katrin111
12. kvě 2009

jeste to musim pozjistovat.......pry 6 az 8 tydnu pred terminem porodu................za 2 tydny jdu na pracak tak to tam pozjistuju........doufam ze to bude moje posledni navsteva stejne jsem tam ted na nic.................

verca777
12. kvě 2009

to si ,ale stejně za tebe bude platit nebo plati ti ti stat pojištěni ne zdravotni atd..sem si uavřilaa kafe a zvoni mi budik,ted sem měla vstavat,, 😀 😀 a v jedenact do prace 😖

katrin111
12. kvě 2009

jj plati mi aspon socialni a zdravotni......jinak nic od nich neberu...................teda sis mohla pospat a ty uz tady konikujes 😀 😀 😀 ale koukam ze ani marta a ani spasi a nikdo ani nenapise par radek............

verca777
12. kvě 2009

no víš co vstaval jsem v sedm,posnidala ,a dala se do pořadku hlavně ty vlasy,bo 😀 😀 to naše

katrin111
12. kvě 2009

tez to kolem desate zabalim....musim naskrabat bramborky na obed a pak jeste zajit koupit gumu samik potrebuje do skolky...............ale normalni gumu ne prcgumu 😀 😀 😀 😀

verca777
12. kvě 2009

BO 😀 to než dam do pořadku tak je poledne,uvařila si brokolici,,d oprace at sem tam něco zobnu,,ale jak tak se divam tak mi moc do prace nezbyde,,marta a spol pracuji,,,a vlastně jak je na tom marta,,ji to kajoš stopl,kvuli tomu že ji to špatně vypočítal ne??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru