Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
12. kvě 2009

když jsme byli v polance minulý týden za Kájou,tak jsem teda požádala o ivfko...to jsme pak řešili jen v autě..jinač od té doby nic..nemáme ani jeden strach,ale prostě to už neřešíme..
budu tam ale dvě noci v olmíku,to mě štve.. 😠 k vůli předčasné ovulce,aby se to podchytilo,né jak minule...ale budu mít notas,tak zase taková nuda tam nebude... 😀

katrin111
12. kvě 2009

to jo.tam si aspon odpocines....budes konikovat...............

katrin111
12. kvě 2009

no a minule jak jsi mela tu predcasnou ovulku tak ti punkci nedelali????

hnedoocka23
12. kvě 2009

jojo,byli jsme spolu ve stejný termín na laparce,akorát že ona šla hned v druhém cyklu na ivfko a já šla do iui..našli ji taky endošku jak mi...a tak se ji zadařilo,protože ji vše odstranili...je to super...mi dávají jen 5% při iui,což je málo...

katrin111
12. kvě 2009

aha tak to ma krasne ze se jim zadarilo.............ocko me davali 10%sanci u iui a vidis............. 😉

hnedoocka23
12. kvě 2009

jo dělali,a měla jsem jen 3 vajíčka z 10 folíků...spadli mi hodnoty ze soboty na neděli až o víc jak polovinu,uškodila mi cesta,ty otřesy...tak ted to podchytíme a budu od poslední inekce ležet v Olmíku

hnedoocka23
12. kvě 2009

jasně,zázraky se dějí,ale já na ně moc nevěřím a s endoškou mi to nejde dohromady...

hnedoocka23
12. kvě 2009

aspon budu koníkovat 🙂

hnedoocka23
12. kvě 2009

a co ta naše beruška??

katrin111
12. kvě 2009

aha tak to jo...........taky nejak neverim na zazraky se svyma PCO

hnedoocka23
12. kvě 2009

katrinko,jdu si udělat kafe i manžovi a jdeme sednout na balkon,svítí sluníčko...večer nakouknu-.

katrin111
12. kvě 2009

tezko rict tedka tady nechodi..............

katrin111
12. kvě 2009

tak jo mej se paaaaaaaaaa

hnedoocka23
12. kvě 2009

snad má jen dobré zprávy pro nás..už tady bylo dost neštěstí... 😔

hnedoocka23
12. kvě 2009

ty taky,pá...

j.cien
12. kvě 2009

Ocko prosim te,jak jsi domluvena s Kajikem pred IVF?
Jdes jeste na hormonalni profil na krev a ten stejny mesic/cyklus/jeste hned IVF???

j.cien
12. kvě 2009

Kelisky BABIZNY !!! za chvili to balim a nikde nikdo! 😠 a vecer zas budete cumet na Pusáče 😀 a zas nic nebude!!!

hnedoocka23
12. kvě 2009

jak doberu antikoncepci,mám přijet zda je to schválené...potom mi odeberou krev obou dvoum na hiv atd...dá mi injekce a od 3dc budu píchat a ještě 3dc půjdu na horm.profil..

hnedoocka23
12. kvě 2009

tak jak minule to budu mít 😉

asmeena
12. kvě 2009

ahoj holky, vy jste se dnes teda rozjely.

cien: ty ještě děláš v nějaké pekárně? Jak to stíháš? (teda jestli jsem to dobře pochopila?)

Očko: jdeš na to dobře pozitivně, hlavní je tomu věřit

swet: super úrodička. Tak teď ať se jich co nejvíce oplodní a jsou to velmi kvalitní embryjka.

asmeena
12. kvě 2009

Jsem nějaká unavená, jdu se umýt a číst knížku. Dobrou.

hnedoocka23
12. kvě 2009

holky,je tady někdo?

sido
12. kvě 2009

ahoj holky píšu po delší odmlce tak co je nového 🙂 já začínám třetí cyklus před IVI a v pondělí jedu do Polanky

očko nevíš jak dlouho trvá než ti pojišťovna schválí to ivf?

sido
12. kvě 2009

posledně jsme se bavili s Jarošem že už asi požádáme tak jsem zvědavá 😉

hnedoocka23
12. kvě 2009

ahoj sido,prý 2-3 týdny tedkom..předtím jsem čekala 5týdnů....
a jak se máš?

hnedoocka23
12. kvě 2009

máš tedkom hodně práce,že nenakukuješ? 😉

sido
12. kvě 2009

mám se už líp byly nějaké problémy ale vypadá to že se to srovná prostě všechno chce čas 😉 no já ještě nejsem uplně rozhodnuta na to ivf příští týden zkusíme po třetí ivi a zbydou nám ještě dva pokusy co hradí pojišťovna tak nevím jestli to posunem ještě o měsíc jenomže potom jsou prázdniny a dovolené tak fakt nevím 😝 a co ty pochpila jsem že už stimuluješ kdy jdeš na OPU ?

hnedoocka23
12. kvě 2009

no červenec polanka nefunguje,to víš??
jasně na všechny problémy je lék čas....
já ještě nestimuluji,jen ted beru antikoncepci na zklidnění vaječníku a at mám víc folíků...a se stimulkou začínám začátkem června,takže za chvilku..punkce by měla být v polovině asi...

hnedoocka23
12. kvě 2009

ty máš laparku za sebou?

sido
12. kvě 2009

já byla na laparce loni v lednu tak doufám že ji nebudu muset podstoupit znova 😠 a celý červenec je v polance zavřeno? a jak to vypadá s tím že začnou o prázdninách dělat ivf i v polance?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru