Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
20. kvě 2009

ty brďo verco, to je zajímavé a hned se pak podaří po odstranění...přejí to všem ať už konečně přiletí čápi...u nás jich poslední dobou vidívám dost a lákám je ať letí k nám 😀

kat77
20. kvě 2009

No nic holky musím s pejskem ven a pak máme babinec...tak přeji hezlý zbytek dne, pápá

verca777
20. kvě 2009

a ja byla na chalupě minuly tyden u našich a sedim venku ,,kavičkuju a ted se tak divam k lesu a čumim a letěl přímo nademnou čap.......a řvu na něho knám knám,,,,,,a manžel s myma rodičma vyletěl co se děje venku,,,,a pak sem chytla zachvaty smíchu a oni nevěděli v kterem filmu hrajou 😀 😀 😀

katrin111
20. kvě 2009

uzij si to katy paaaaaaaaaaa

kacza.b
20. kvě 2009

verco to jsem si myslela ja i doktor ze kdyz uz nemam vejcovody tak IVF vyjde a vidis...nic. proste se mi emryjka nevyvijeji! jsem rada ze mi schvalili tu darkyni,je to dalsi sance a prijatelnejsi nez adopce.

ale nikdo mi to nezaruci,ze to tentokrat vyjde...musim se jen modlit.

verca777
20. kvě 2009

no jo ,kačko,,,nevim co na to říct,,ale kurva to už musí vyjit a kdy se chystate??

kacza.b
20. kvě 2009

verco az tak pristi rok.

jen me desi ty roky co mi pribyvaji 😔

v loni se narodili dvojcatka,takovy manzelum ona neco pres 40 a on snad kolem 50 a je to uspech fertimedu,bydli kousek od nas. tak to beru jako takove povzbuzeni ze snad i my se dockame...

j.cien
20. kvě 2009

Holky ja tu nechci spinit Fertas! 😲 Jen proste vidim,ze ZADNA TEHULE krome Evicky a ta uz bude rodit 😉 se jim proste IVF nedari!!!
Ale treba vsechny ty tehule jen nechodi na konika a tak o nich nevime 😀

verca777
20. kvě 2009

😀 😀 😀 taky si to říkam že tady nechodí
a to je teda hezke kačko,oni nemohli ,,že šla tak popzdě ?? ja se zase tady zasekla

kacza.b
20. kvě 2009

ja si pisu s jednou co byla se mnou a ta tehule je! a v loni to taky Anicce vyslo a v lednu se ji narodil chlapecek...takze uspesnost maji,ale asi fakt nechodi na konika....

verca777
20. kvě 2009

víš co mi není jasne jak ini ví kde do tebe mají strčit a vložit embrijka,,to mi hlava nebere,,to oni poslepu ??? ve fakultce to vidiš na ultrazvuku a tam sakra ne,,proste něco zavedou a daji,,,ale kuwa jak ví že jsou v děloze??

j.cien
20. kvě 2009

Holky tak ze by konik prinasel smulu? 😉 😲 😀 😕 🤐 😵

kacza.b
20. kvě 2009

verco ja nevim ja je neznam osobne,ale par krat jsem je potkala ve fertasu a Tom mi rika ze jsou s bohumina. a pak koukam na vitani obcanku a cucim ze maji dvojcatka. pak jsem byla na gynde a oni tam oprisli za holubem na kontrolu po 6 nedeli a sestricka mi rikala ze aspon vidim ze uspech existuje.

verca777
20. kvě 2009

odpovíte mi některa z vas na tu otazku ohledně toho vložení??

kacza.b
20. kvě 2009

tak se zrovna bavim s Tomem a on FN odmita.....no mam to jednoduche...nemam. ze pry do polanky to mam 15 min....

verca777
20. kvě 2009

jo muj chlopek je uplně stejny,,,,,,,,v tomhle

j.cien
20. kvě 2009

Verco tak to nevim proc to nedelaji s UZV kontrolou...ale na jinych diskuzich holky pisou,ze vidi na UZV primo jak tam ten katetr zavadeji...ale pri IUI to zavadi taky jakoby na slepo a az pak mi delal UZV a videl tam tu tekutinu,to sperma...

j.cien
20. kvě 2009

Verco anatomicky kdyz se na to podivas,tak JINAM nez DO DELOHY to ani zavest nejde!!
Tak je asi jedno,jestli to zavadeji vidis nebo nevidis,kazdopadne je to do delohy ! 😀

katrin111
20. kvě 2009

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

katrin111
20. kvě 2009

KELIŠKYYYYYYYYYYYYYY

kacza.b
20. kvě 2009

ja jsem tady 😉

kacza.b
20. kvě 2009

ja jsem tady a tady uz nikdoooo 😀

tak dobrou noc kelisky a krasne sny.

katrin111
20. kvě 2009

KACI JA TADY JSEM ALE JEN NA OKO,CHYSTAM CHLAPOVI VECERI BO PRIJDE ZA CHVILI Z PRACE A CUCIM NA SAMIKA JESTE JE VENKU ALE UZ HO PUJDU VOLAT,TA ROZI TEDA NAPINA.............

j.cien
20. kvě 2009

Holky pisu konecne uz ze sveho notasu!Hura!

Az na to,ze tu nikdo neni,ze? 🙂

ladus77
20. kvě 2009

Ahoj holky, obcas si vas tu ctu, ale nemam moc casu prispivat. Chci vas trochu potesit, taky znam jednu, ktera je tehotna po prvnim IVF ve Fertimedu, ma se to narodit za dva mesice. Takze spis to bude tak, ze ty uspesne uz treba pisou jinam. Navic si obcas procitam diskuzi FN Olomouc a tam se teda taky vubec nedari. Je to tu nejake depresivni 😒 My se zatim nesnazime, beru ted Prednison, nas z Fertasu na imunologii poslali, chtela jsem za to bojovat jak lev 😉 ale nebylo treba, Vodicka mi to napsal uplne v pohode. No, takze cekame na vysledky a uvidime, treba na tom IVF taky v lete nebo na podzim skoncime, protoze uz mi dochazi trpelivost. Jednou se vsechny dockame, musime verit 🙂 🙂 🙂

j.cien
20. kvě 2009

ahoj Ladus,jen jestli ta uspesne tehotna po 1IVFneni nase Evca 😀 😀 😀
A kez bys mela pravdu,kez bychom se vsechny jednou dockaly! 🙂

j.cien
21. kvě 2009

Dobre ranko Kelisky!

Tak ja to tady zaviram i otviram 😠 😀
Krasny den vsem!Spasi uzij si dovcu,dnes uz jedete?

asmeena
21. kvě 2009

Ahoj holky, jdu vás dočítat, dokud mi v práci neodpojí internet, což bude v 8:00 😠

kat77
21. kvě 2009

Ahoj holky...opět tu máme překrásné ráno a hezký den před námi...

Holky, já tady z Oder znám 2 holky, co otěhotněly po prvním IVF. Jedna v OV a druhá v OL.

sido
21. kvě 2009

ahoj holky tak jsem se včera nestačila divit zase jsem platila těch 60,- a teď k tomu po mě chtějí 200,- za každý ultrazvuk je to normální? 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru