Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
25. kvě 2009

capenko,tak to je na houby..mi to pojištovna schválila za 10dní...

capenka
25. kvě 2009

však to zchytali,pak jsem volala po čvrté a řekli ,že už to má vrchní na stole ,beru to antikoncepci a občas špiním což mě sejří ,koukám že máš dlouhý protokol ,já taky budu mít ,ježiš ale mám pořád strach že bude 17 DCinjekcí a já začnu špinit ,hrozí to nebo né

hnedoocka23
25. kvě 2009

capenko,já taky špinila u antikoncepce,ale je to prý normální...no myslím,že někdo špinil i u stimulky,tak nevím..ale asi špatné to není...

hnedoocka23
25. kvě 2009

jdu kukat na telku..holky,přeji hezký večer..dobrou noc..snad jste si užili dnešní den,protože to vypadá,že v tomto týdnu byl a bude nejhezčí... 😠 pápá

capenka
25. kvě 2009

nestraš ,jsem pohrazila banduru jak budu špinit zavolám do Fertasu ,a týden byl klid ted zase ,jestli ta Minerva mě nesedne

capenka
25. kvě 2009

jo taky jdu kukčit na Novu dobrou noc a velkým bříškům nazdar 🙂

j.cien
25. kvě 2009

Ahojky,tak jsem vas docetla 😉 a jsem v soku,ze muze dojit i k tomu,ze sestra neposle zadost na poj...!!!?
Tak to je mazec,to bych si mozna mela take zjistit,jestli tu mou vubec poslali 😕 a jelikoz jsem treged,tak beztak neposlali...

Michinko rada te tu vidim,to je fajn,ze mas chut do dalsiho boje 🙂
Hlavni je,ze mas stale duveru v Kajika,to je zaklad uspechu.

Holky mejte se vsechny primove,ja mam malinko depku,jedne zname byval.kolegyni z prace /4O/dnes zemrel manzel...nasla ho v bezvedomi a uz se neprobral..nasli mu nador na mozku...
Ty blaho,dnes jsme tu a nikdo nevi,co bude zitra... 😔

asmeena
26. kvě 2009

Dobré ráno kelišky,

sweet: super zprávička a čárečka je přímo ukázková, tak ať dnes dobře pochodíš na krvi

Zdá se mi to, ale nebo teď každému cpou ten synarel? To jsou po něm opravdu takové úspěchy? To jsem zvědavá co za novinky bude příští rok jak půjdu na další IVF.

rony: pěkné fotečky v albíčku

cien: když ono opravdu není pořád co psát. Akorát včera jsem měla nějaké střevní potíže, tak jsem se musela trošku omezit v jídle, ale večer když jsem baštila dietní zeleninový salát s tatarkou 😀 už to bylo v pohodě. Prolila jsem to colou a černým čajem a pohodička. Uvidíme dneska.
Včera jsem byla taky u holiče a nechala jsem se pořádně přistřihnout a melírek, tak vypadám trošku jako klouček. 😉 Ale hlavně, že se mi nebude potit krk, to už bylo šílené ty dlouhé vlasy.

asmeena
26. kvě 2009

Holky já se mám, teď mi kolegyňka udělala snídani - donesla z domu toasty, tak je ohřála v mikrovlnce, nakrájela zeleninku, to bude dobrotka.
A jiná kolegyňka si včera koupila domácí pekárna a má ji tady v práci a teď se chystají péct. Já nevím co se u nás v práci ještě nebude dělat. 😀 😀 😀

j.cien
26. kvě 2009

Asmee super pracovni prostredicko ! 😀

Krasne ranko vsem Keliskam!Dnes mam seminar v OV ,tak na 10tou poficim do Atomu,uz se tesim na dobre kafco+kolacek 😉

j.cien
26. kvě 2009

Swet preji mega HCG 😉 a dej pak vedet 🙂

rona2
autor
26. kvě 2009

Hezké ranko holky.
Swet tak držím pěsti a ať už tady někdo prolomí ty ledy! 😉

hnedoocka23
26. kvě 2009

ahoj,dobré ránko všem 🙂
rono,pěkné fotečky,takový výlet bych potřebovala 🙂
swethy:moc moc držím palečky..i na nohách 😀 dej vědět...
asmeen:ted jsem si stříkla poprvé synarel a dá se to,sice to není moc chutné,ale co..když to je k něčemu dobré 😉
j.cien..to je strašné,to není žádný věk..a umírají i mladší a mladší..proto si užívat každý den,jakoby byl poslední... 🙂

evcaa
26. kvě 2009

ahoj milacci
preji krasne slunecne ranko a danielek taky
swety preji mega HCG a ocicko ten syarel jde ale me z nej silene stipalo v krku
a roni krasne fotecky to musel byt relax co???
se ted smeju mam polozenou klavesnici na brihu protoze musim mit nohy nahore a Danielovi se t asi nelibi protoze klavesnice nadskakuje jako blazen 😀 😀 😀 😀
odpo prdam foto pupiku

hnedoocka23
26. kvě 2009

ahoj Evičko..tobě se už to krátí holka... 😵 přidej fotečku,těšíme se...ty porodíš a já zjistím,jestli jsem těhu 😀

hnedoocka23
26. kvě 2009

už máš všechno nachystané? 😉

evcaa
26. kvě 2009

j zlaticko mam uz vsechno ted uz jen dokupujeme nejake malickosti ale obleceni kocarek postylka atd uz je jj ocicko to bude fajn i kdyz ja bych chtela rodit drive treba uz klem 20 cervna no uvdime a co ty jak je

hnedoocka23
26. kvě 2009

20.června by měl být asi ET.....
už se těším na fotečky Danečka 🙂
já se mám docela dobře,nijak si nestěžuji... 🙂

hnedoocka23
26. kvě 2009

Evi a ty jsi měla dlouhý protokol?jak dlouho jsi pak píchala injekce?

evcaa
26. kvě 2009

ocicko ja mam tucha ze jsem dostala 21 ampuli fostimono a pichala jsem 3 denne takze tyden injekce

hnedoocka23
26. kvě 2009

no počítám max.11dní 😉
dneska jdu odpo cvičit..poprvé na powerplate a zajdu ještě v pátek..protože u toho píchání zichr přiberu,tak ted chci mít co nejvíce pohybu,dokud můžu 🙂

hnedoocka23
26. kvě 2009

Evi,jdu si uvařit kafčo a jdu se slunit na balkon...pak jdu uklízet..měj se hezky a odpočívej

evcaa
26. kvě 2009

jj papa pak koukni do alba bude tam aktulni pupik paaaa 😉

sweethy
26. kvě 2009

Dobré ráno, odběr krve mám za sebou a za 45 minut si volám na výsledek, uf, už aby to bylo 😎
Očko, já teď píchala 13 dní, ale už mi to fakt přišlo extrémně dlouho.
Jinak já před tímto IVF taky hubla, věděla jsem, že pak budu přibírat, tak ať mám rezervy, tak snad to teď díky zhubnutí nepřiberu dvojnásobně, to bych nerada.

evcaa
26. kvě 2009

sweety drzim pesticky at je to hcg co nejvyssi 😉

sweethy
26. kvě 2009

Děkuj Evi 😉

evcaa
26. kvě 2009

koukam sweety ze chcete roan marita tuhle volbu schvaluji uz ho mam u svagra jsem z nej unesena ma tolika vychytavek no proste je uzasny 😉

katrin111
26. kvě 2009

preji krasne dopoledne holky,dneska tam je nadherne ale moc parak a co teprve za mesic.....to budou vedra...se zblaznim!!!!!!!!!!!!rony krasne fotecky,hura!!!!!konecne tady nekdo ty ledy prolomi!!!!!!!!!!!marti i kamosce umrela minuly tyden mamka na zastavu srdce,jeste ji nebylo ani 50 fakt hruza kolik lidi tento rok umira.................

sweethy
26. kvě 2009

Tak to jsi mě potěšila, já už si ho vybrala před těmi třemi lety, jak jsme se o mimčo začli snažit a když se na něj dívám, tak myslím, že za tu dobu určitě žádný pěknější nikdo nevymyslel a jestli je i praktický, tak to je bonus navíc, už se těším až budem vybírat barvičku kočárku 😵

evcaa
26. kvě 2009

j my mame hnedou vsak mrkni do alba

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru