Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. kvě 2009

neboj...............

kat77
27. kvě 2009

no a copak ty pořád děláš Katrin? co malý?

kacza.b
27. kvě 2009

rozinko super zpravicka ze je matejicek v poradku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kat77
27. kvě 2009

ahoj kaczko...tebe dlouho taky neviděla🙂

katrin111
27. kvě 2009

ty jo chudak holcina.ale snad to budou bojovnici a vse bude ok..................ja?????no dneska jsem byla na pracaku............jinak vzdy rano odvedu samika do skolky pak jdu do obchodu a varim nebo jdu navstivit nejakou kamosku pak jdu ve 12 pro samika......on chodi pred barak a ja jsem v klidu doma..............nebo taky jdu za holkama na kafco pred barak.............ted moc nikam nechodim nechce se mi.................v pondeli jsem byla ve meste na pojistovne.............zitra me cekaji ty odbery pak pujdu asi ke kamosce a pak varit..............dneska budeme doma klvuli toho pocasi a asi budu zehlit

katrin111
27. kvě 2009

kaci mas volno????????????????

kat77
27. kvě 2009

teda Katrinko ty se vůbec taky nenudíš 😀
no teď ti mě napadlo, že brzy pojedu do Karviné s mojí kamarádkou (od bratránka s manželkou a malou) si nechat doplnit klimu v autě, tak bychom se mohly třeba na chvilinku sejít?...

katrin111
27. kvě 2009

nenudim................ 😀 😀 😀 😀 jo muzem..........to neni spatny napad...............zalezi kdy

kacza.b
27. kvě 2009

ahojte holky

mam odpoledni smenu

ja na vas kazdy den koukam,ale moc nepisu.....

katrin111
27. kvě 2009

taky mamn nekdyden kdy jen koukam a nic nepisu,jen rano pozdravim holky............a co jinak kaci?????

hnedoocka23
27. kvě 2009

ahoj holky,rozinko gratuluji k zdravému Matějovi 😵 je to super,samé dobré zprávy... 🙂
dneska kolo asi padá,venku lije a lije..a tak budu asi celý den doma na zadku..

katrin111
27. kvě 2009

jj ocko dneska se tam pocasi pekne zku...lo!!!!!!!!!!!!!je to skoda!!!!!uplne jak na podzim..........

kat77
27. kvě 2009

ahoj ocko🙂
teda konečně jsem aspoň pár z vás tady zastihla

Katrin, ještě nevím kdy, ale musíme to doplnit, už začíná být horko a je třeba se aspoň v autě zchladit 😀

kacza.b
27. kvě 2009

katrin nic noveho 😅

kacza.b
27. kvě 2009

ahojky ocko

uzivej sportu,pak uz s briskem toho moc nenasportujes,jen tak tehu cviceni 😉

hnedoocka23
27. kvě 2009

to jo no...uvidíme,třeba odpo vyrazíme ještě nakonec...

katrin111
27. kvě 2009

jj katy no vsak pak dej vedet a uvidime.....................porad makas kaci ze????????aspon budes mit narok na materskou!!!!!!!!!!!!!!!!

kat77
27. kvě 2009

ocko podle předpovědi to nebude na kolo ještě pár dní☹ , my jedeme v sobotu na chatu na morávku a má být pěkná kosa jen 13 stupňů 😠

kacza.b
27. kvě 2009

kat takze v srpnu jdes na sve prvni IVF? snad uz to pofici v polance. i kdyz ty to mas asi tak na stejno olomouc i polanku ne,neco jako beruska. a IUI uz ti nezbylo???

katrin111
27. kvě 2009

to je sileny skok to pocasi tedka tropicke vedra a tedka tohle........................... 😒

hnedoocka23
27. kvě 2009

dlouho tady nebyla Lucik..stalo se něco,nebo mi něco uteklo??ani Janel nenakoukne a sonick... 😕

katrin111
27. kvě 2009

to mas pravdu lucik asi ted porad pracuje a janel to nedoporucil lekar tady chodit navstevuje pry psychologa

spasinka
27. kvě 2009

Ahoj, holčinky 🙂
Rozi, super zpráva!! Gratuluji k prckovi, jen tak dál 🙂
Cien, jj, kila jdou nahoru, je to děs, ráno už občas něco zabolí, někdy si říkám, že mi není 33 ale aspoň 63 😀
Ale mi fakt pomohlo to cvičení, jsem úplný magor, každý den se prohlížím v koupelně, jaké mám břicho a nohy a jsem spokojená 😀
Katrin, držím pěsti, až je všechno ok stejně jako u Rozinky, hlavně se nestresuj dopředu, ano? Vím, že se to lehce píše....budu na vás myslet!
Zítra jedem na tu jižní Moravu a jak se tak dívám z okna, asi místo kola bude lepší vzít flašku 😀

katrin111
27. kvě 2009

a mozna je to i lepsi cim min cist tim min se stresujes

kacza.b
27. kvě 2009

katrin me je v praci lip nez doma,takze ted nemam rada vikendy. v praci prijdu aspon na jine myslenky...

a narok na materskou...zatim nemam s kym byt na te materske 😔

hnedoocka23
27. kvě 2009

cože?,to jsem nevěděla...ty jo..mi tady tyhle stránky právě pomáhají..

kat77
27. kvě 2009

Kaczko IUI mám ještě dosti, ale proč to pořád zkoušet...už jsme domluveni s Jarošem na druhý pokus IVF v srpnu a slíbil mi, že to bude dělat on...teda jestli už budou funkční, vše záleží prý na Sobkovi, kdy to odstartuje

katrin111
27. kvě 2009

ahoooj spasi,diky moc snad to bude ok................pristi stredu budu mit poradnu a tam se dovim vysledky.............jeee tak si to zitra uzijte se mas aspon se odreagujes

hnedoocka23
27. kvě 2009

ahoj spasi.. 😉 po powerplate jsem dolámaná,bolí celé tělo..nejhorší to prý bude zítra,říkala trenérka..tak se mám na co těšit 😀

katrin111
27. kvě 2009

kaci nesmutni neboj na materskou pujdes a pekne si to uzijes 😵 😵 😵 😵 ocko me nektere diskuse teda stresuji...........ale nase nastesti ne.............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru