Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
3. čer 2009

Kat to volno v cervenci melo byt cely mesic,prave kvuli spusteni provozu kompletniho IVf...proto se ptam,jestli to jeste plati....

kat77
3. čer 2009

no před 14 dny, když jsem mluvila s kajochem, tak mi ten červenec potvrdil, že budou mít dovolenou, proto jsme to naplánovali iVFko na srpen a fakt budu ráda, že to bude dělat on 😉

kat77
3. čer 2009

Jo holky, blbne mi noťas, tak ho zítra odpo dávám kámošovi na kompletní novou instalaci, tak tu asi o víkendu nebudu☹

rona2
autor
3. čer 2009

Ahoj holky tak jsem se sem zase dorvala,byla jsem dnes od rána v práci byl kamion kytek tak jsme na to vlítly všechny,no pakárna,ani né tak to množství kytek jak ti zákazníci,ale jinak v pohodě.
To je fajn,že to v té Polance teda už frčí.Dneska mi volala kámoška a chtěla číslo na Kajocha,že jí doporučil dr.nějaké CAR.Má něco s vaječníkama,tak to začíná řešit,tak tady asi přibude další Kájochová pacoška. 🙂

katrin111
3. čer 2009

ahoj holky..............az teprve tedka jsem se tady dostala.cele dopoledne jsem byla fuc................byla jsem v poradne a...........asi budeme mit chlapecka..................dr.rikala ze tam neco bimba ze by to mohl byt pindik ale taky rikala ze to muze byt pupecni snura.............ze priste budeme chytrejsi....................jinak je vse ok a prcek roste jako z vody...........

asmeena
3. čer 2009

Ahoj holky, taky se dnes hlásím, i když jen na chviličku, protože jsem unavená a to jsem už odpoledne spala.
Cien: možná to tak má opravdu být a to miminko bude sedsakramentsky zasloužené.

Tak v Polance fungují? A kdo tam dělá punkci v po,st,pá, když má dopoledne ordinaci Kája a ten má i tak narváno, že by se ani na sál neutrhl?

Sweet: ty pupíčkuj a užívej si, máš v bříšku bublinky, které půjdou na utz určitě brzy vidět a zase to bude všechno veselejší.

kat: odpočívat, popíjet čajíček ať si co nejdřív fit.

rona2
autor
3. čer 2009

Taky popíjím čajíček ten od báby radlické na otěhotnění a manželovi jsem koupila na plodnost.Tak jsem zvědavá co to s náma udělá,ten můj je pěkně hnusný to kontryhel je mňamka. 😉

hnedoocka23
3. čer 2009

ahoj holky...kdo budě dělat punkci nevím,ale dneska tam bylo strašně hodně lidí..i nových tváří... 😉 je to fajn,ale asi mi to nevyjde a budu muset do Olmíku..ale to je jedno,budu mít notas u sebe,tak budu psát ostošest 🙂
zítra ráno mám volat a uvidí se,kdy začnu píchat..

akorát mám problém,mám píchat 225jednotek denně,ale neměla jsem dostatek ampulí,tak místo 6 mi dala pět a že tu poslední dávku mám píchnout ze zbytku,tak jsem zvědavá 😒

j.cien
3. čer 2009

🙂 Ahojky,
Ocko to bud v klidu,s tim dopichavanim mi rikala Spasinka,ze tam v kazde ampuli je vice jednotek nez 300...takze zbytky urco budou a vyjde ti to na dopichnuti.

Jak se tesis na stimulku,na ET?
Jsi rozhodnuta tam par dnu ored OPU spat?

hnedoocka23
3. čer 2009

ahoj j.cien...snad to zvládnu 🙂 abych pravdu řekla,moc se netěším..ty hormony mě serou,punkce je bolestivá..kdybych tohle všechno mohla přejít a rovnou by byl ET...
s Kájošem jsme dohodnutí,že od injekce pregnylu budu v klídku ležet,bud to v Olmíku nebo Polance 😉

hnedoocka23
3. čer 2009

jsem to popletla,píchat mám od pátku..Kája mi to tam tak divně napsal totiž.. 😉

j.cien
3. čer 2009

Drzim palce Ocko,at ti to tentokrat vyjde!!Treba budes mit lepsi jajca po tom Puregonu 😉

j.cien
3. čer 2009

Jednou denne tech 225?

hnedoocka23
3. čer 2009

jojo,jednou denně 225jednotek..u fostimonu jsem měla 150jednotek 😉

hnedoocka23
3. čer 2009

díky j.cien...snad jo..budu doufat,nic jiného mi nezbývá momentálně.......holky,dobrou noc a zítra zavolám,jak jsem dopadla...

rona2
autor
3. čer 2009

Očko tak držím pěsti aby to vyšlo. 😉
Tak se mějte krásně,dobrou noc a sladké sny,páááá.

verca777
4. čer 2009

dobre rano kelišky,ještě hajate??ja za chvili vyražím do prace,,,marti,,je to v prd---to stim ivf ale uvidiš dočkaš se)) a očko držím pěstičky,at vše proběhne uspěšně a i u nas dalších co nas to zase čeka ....no abych pravdu řekla,,se mi nějak nechce zase d otoho,,ted se objednam na konci měsíce na\ kontrolu a v srpnu do poalnky a zase nanovo,očko ja taky píchala puregon225 jednotek a neboj zbytečky budou na dopíchnutí,,mi se stalo že sem v jedne ampuli dokonce měla na dvě davky,,akurat jen že jak budeš dopíchavat tak kolik bude zbytku tolikrat si píchneš,,tak držím palečky,papa a pěkny den 🙂

larri
4. čer 2009

Ahoj ocko,tak to je dobre,ze se uz deje taky neco u tebe.

Ja byla v utery na utz a byl nadherny.Sliznice krasna,vajecniky jsem mela plne foliku a ani cysta se mi neudelala.Z cysty jsem mela nejvetsi strach.Rikal doktor,ze nadhera ZITRA JDU NA opu.Takze mi stacilo 6dni pichat Merional.
Rikal doktor,ze nektere centra i nekteri doktori MERIONAL NEMAJI RADI A NEPREDEPISUJI HO,ale ze jsou s nim ted dobre vysledky.Kdyz jsem sla za sestrou,tak se mne ptala co a jak a ta mo potvrdila,ze jsem v ten den druha,ktera tak dobre reagovala.Tak jsem zvedava,jak to vsechno ted dopadne.

Holky ja doufam,ze ted uz budou jenom pozitivni vysledky.Mejte se hezky a myslim na vas.Nepisu,ale ctu.

spasinka
4. čer 2009

Ahoj, holky 🙂
Očko, s tím pícháním zbytku se neboj, je to v pohodě! Když jsem to zvládla já, tak Ty levou zadní 😉 Ale abys nemusela ten poslední den píchat tolikrát, kolik máš zbytků, máš lepší si píchnout jeden den 225 j a druhý den dopíchnout hned ten zbytek plus to, co Ti chybí do 225 j. Takže za 1 den budeš mít max. 2 vpichy. Myslím, že je to dobře popsané i v tom návodu u pera.
Larri, držím palečky a přeji spoustu krásných vajíček a z toho pak krásná embryjka!!!!

Jinak holky, taky teď moc nepíšu, ale čtu, čtu, to zas nebojte 😉 ¨Chtěla jsme si dát do září úplnou pauzu od IVF i od přemýšlení o něm a o dětech....někdy je to ale záhul 🙂 A ještě větší záhul je, jak vás tu čtu, co se v tom Ferťasu děje...prostě myšlenka na jiný CAR ve mě sílí den ze dne. Vím, že postupy jsou všude víceméně stejné, jenže už jsem tak nějak ztratila důvěru. Když se neumí chovat a nepřiznají chybu, kdoví, co se tam děje doopravdy a co se v životě se nedozvíme...
Nechcí tady nikoho strašit, to zas nee!!! To jsou jen mé subjektivní pocity.

j.cien
4. čer 2009

Ahojky drahe Kelisky,
mrzi mne,ze veci kolem mne tady opet nastolily depku 😒 ,ale ja jsem sama se sebou mela vcera dlouhy rozhovor 😉 😀 a vysledkem je posledni zachvev dobre nalady a nadeje,ktere ted vlozim do Fertimedu 🙂 a pak asi padnu rovnou na hubu 😀 ,ale zitra do toho jdu a jdu tam zvesela 😀 tak snad me tam hned zase nenaserou 😀 😀 😀

katrin111
4. čer 2009

ahoj keliskyyyyyyyyy

hnedoocka23
4. čer 2009

ahoj holky,akže výsledky dopadly dobře,od zítřka začínám píchat 🙂 ted vás jdu dočíst..

hnedoocka23
4. čer 2009

larri,děkuji a tobě přeji krásnou úrodu a co nejvalitnější vajíčka..drž se 🙂Verčo,taky děkuji... 😉
spasinko:diky za popsání,ted už vím jak na to.. 🙂
holky,všem děkuji

hnedoocka23
4. čer 2009

KELIŠKY TĚHULKY:
rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-OD 26.5.SYNAREL,od 5.6.puregon 225j..kontrola 10.6.Polanka

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

spasinka
4. čer 2009

kdepak zase všechny jste? Dneska je nějaké spavé počasí, nebo jen já jsem tak k.o.? Po práci jdu ke kadeřnici, už se těšíím 🙂 Zítra máme ten sraz z gymplu, tak musím vypadat, no ne? 😀

j.cien
4. čer 2009

jj,SPasi,pocasi postelove a ja traged mam opet odpoledni 😲 ...uzij si kadernici,budes kocka jako hrom 😉 🙂 a az na ne na sraziku vystrcis svoje pevne bricho a tvarovane nozky ,tak puknou zavisti 😀 😀

hnedoocka23
4. čer 2009

já byla na kafe v práci a ted jdu vydrhnout psa,vyčistit mu oči..a pak jen vysát,vytřít..víkend dělám,tak at je tady čisto...
spasinko:užij si kadeřnici a máš už vybraný účes a barvu?nebo co vás napadne na místě..

spasinko a ty jsi brala synarel po celou dobou puregonu?já to tak totiž mám,tak nevím..jestli to má každá jinač..

spasinka
4. čer 2009

Marti, nepřeháněj 😀 Ale jo, některé uvidím fakt po 15ti letech 🙂
Očko, asi teď dám jen přeliv, potřebuji se pomalu zbavit toho melíru, ale většinou to nechávám na ní, je moc šikovná 🙂
A Synarel jsem brala celou dobu. Očko, uklízení mě čeká v sobotu. Miláček bude celý den pryč, tak aspoň na to budu mít klid, už je tam fakt binec 😒

hnedoocka23
4. čer 2009

asi ještě umyji okna v neděli a pak už to prdím,převleču a pak se uvidím,co bude 😉
nakouknu až večer,pápá

asmeena
4. čer 2009

ahoj holky, jdu vás dočítat, doufám, že jste dnes moc nekecaly, i když počasí na to bylo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru