Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
4. čer 2009

cien: musíš do toho jít plná elánu a energie, aby ty dušičky co lítají kolem teba po ET vstoupily do tvého bříška. Nejhorší je ale stejně to čekání. Celou stimulaci se člověk třepe jestli něco nastimuluje, potom před ET jestli se něco nakultivuje a po ET jestli najde ty své vytoužené //. Je to na bednu.
Taky ti přeji, aby to zítra proběhlo v Polance v klidu a Jaroš zase nedělal nějaké zmatky. A hlavně, aby tam byla jiná sestra než Petra

spasi: tak z tebe dnes bude zase pořádná kočka, ty jim na tom srazu teda pěkně vytřeš zrak - si řeknou jestli jsi vůbec s nima chodila do třídy, jestli jsi náhodou nebyla o několik stupňů níž.

larri: držím pěstičky, ať ti to zítra vyjde a máš pořádnou úrodičku.

sido
4. čer 2009

ahoj holky moc tu nepíšu ale čtu vás skoro každý den. koukám že se to rozjelo 😉 další pokusy jsou tady a určitě budou úspěšné.
očko to vypadá že se chceš všechno stihnout než se mimi zavrtají aby jsi mohla v klídečku pupíčkovat 😎 to je chvályhodné
cien stojí to za prd oni to v polance berou jak na běžícím pásu a je to pro ně rutina ale my se chytáme každé příležitosti a chceme aby to bylo co nejdřív a oni si to klidně zapomenou poslat na pojišťovnu by mě zajímalo jak by reagovala ta sestra kdyby byla v tvojí kůži. 😠
já jsem dneska 13. den od IUI a testík je sněhobílý tak čekám na mrchu ktrá ma dorazit o víkendu a schutí do dalšího papání clostíku. zase měsíc čekání ☹ 12. června pořádáme oslavu narozenin tak si aspoň můžu dát vínko když už nic 🙂

sido
4. čer 2009

jo asmeen to máš teda pravdu že to čekání a nejistota je to nejhorší

asmeena
4. čer 2009

sido: tak uvidíš, jestli o víkendu mrcha dorazí, třeba nedorazí. Je to šílené, tak pořád dokola. Já jsem si to odbyla už na začátku roku a všechny IUI už mám pro letošek vybrané. Teď mám rok pauzu, už jsem si od těch hormonů potřebovala odpočinout. A taky to bylo šílené na psychiku, jak pořád hlídáš jestli dorazí mrcha (né že by to teď bylo jiné), a hned nasadit clostil, objednat se (většinou to nikdo ve Ferťasu nebral - to bylo taky na mašlu), potom kontroly, čekání v čekárně, výmluvi v práci proč potřebuju volno - o to všechno jsem teď naštěstí ochuzena. A je mi ohodně lépe.

j.cien
4. čer 2009

HOlky je to desne ,jak pises Asmee...jen furt cmuchat v kalendari,kdy jake leky,kdy kontrola,kdy OVU a kdy mrcha...kdy sex...no fatk je to na bednu!!!

Ale marna slava,sami si IVF doma neudelame 😀 tak nezbyva,nez tu jejich maskaradu absolvovat 😀
Ja mam predstevzeti,ze to zitra zvladnu s nadhledem a s usmevem 😀 tak snad z toho nebude podhled a oduleny ksicht 😀 😀

asmeena
4. čer 2009

Doufám, že zítra budeš cien vycházet z ordinace radostněji a více informovaná než jak tomu bylo minule před stimulací.

sido
4. čer 2009

jj cien taky držím pěsti aby to klaplo 😉 a abych toho neměla málo tak jsem opět dostala kvasinky takže sex nepadá v úvahu a s canestenem musím vydržet do pondělka kdyby náhodou...doufám že se s toho nezblázním 😅

asmeena
4. čer 2009

sido: to je jak zákon schválnosti.

hnedoocka23
4. čer 2009

ahoj asmeen a sido...ve středu tam byla sestra Petra..takže tě j.cien asi moc nepotěším... 😀
článek jsem už četla a je pravdivý,co jsem tak pochytila u známých,každý chlap přibral se svoji těhulkou 😉

j.cien
4. čer 2009

Pekny vecer holky,za chvili zaviram a poficim domu,uz mam zase hlad 😝 a zitra se pak ozvu,jak to slo v Polance....jsem na 8,tak to chci videt,v kolik me Kaja vezme a jestli tam to schvaleni uz bude,jak mi pani vrchni slibila.... 😨

asmeena
4. čer 2009

cien: tak dej zítra vědět.
Já teď dostávám hlad a tak si jdu udělat salát. 😉

spasinka
4. čer 2009

Hezký večer, kočky!
Konečně jsem dorazilaod kadeřnice, mám nový pramínek melíru a mikádo, krček úplně vystříhaný, jsem spokojená 😀 Asmee, teda nevím, nevím, ale díky 🙂 Je pravda, že na srazu, co jsme měli před 9 lety, mě skoro nikdo nepoznal, tak jsem zvědavá na zítřek.
Marti, zítra na Tebe budu myslet, tak pak písni!!
Asmenko, věřím, že se Ti teď ulevlo, mi je teď taky dobře, i když včera přišla do práce bývalá kolegyně a je těhule a vypadá tak krásně 🙂 To je pak taková ta zdravá závist.Ale jinak se opravdu snažím na to nemyslet a užívám si, co se dá.Příští týden jedem na chatu ke kamarádovi z VŠ, scházíme se tam každý rok a je to super, chodím cvičit a tak všelijak podobně 🙂

hnedoocka23
4. čer 2009

hezký večer všem 🙂
tak to musíš být ale kočka spasi 😉 to tě určitě nepoznají a vytřeš jim zrak,potom poreferuj..
cvičení je super,jen škoda,že zítra jdu naposledy na ten power plate a pak se uvidí..
asmeen,jaký salát sis udělala?já zrovna tlačím šopak...

asmeena
5. čer 2009

očko: taky jsem měla něco na způsob šopáku a dala jsem si tam pořádně balkánského sýru a ještě jsem si to zalila francouzským dresingem - ten já ráda.

spasi: když u nás byla v práci nějaká těhule a že jich bylo za poslední 3 roky veliká spousta - dokonce se nám už jedna vrací za 14 dní z mateřské nebo některé už mají i druhé dítě - a já se začala přitom snažit dřív než ony - Tak u mě to teda není asi zdravá závist - mě to dokáže spíš vykolejit a nasr..t. 😀 A život jde dál a já jsem ráda, že pak odejdou na mateřskou a já už nemusím okukovat každý den ty jejich rostoucí pupky. Jsem to ale napsala hnusně, že? Já vím, ale nemyslím to zase až tak zle. 😝

asmeena
5. čer 2009

očko: dnes jdeš naposledy kvůli stimulace cvičit? Já už bych necvičila asi od té doby co bych brala synarel.

hnedoocka23
5. čer 2009

ahoj dobré ráno všem,tak první vpich mám zasebou a dobrý 😉 aorát nemám dezinfenkci,tak to napravím..
asmeen:miluji saláty..no a když jsem byla na UTZ vše bylo v pořádku a to jsem synarel stříkala už 9den...dneska je tedy mé poslední cvičeníčko,tak si ho pěkně užiju..

spasinka
5. čer 2009

Dobré pátulínkové ráno 🙂
Asmenko, já to chápu, taky si někdy pobrečím a taky si říkám, proč zrovna já...někdy jsem zralá na psychiatra. Život je k***a a nenaděláme s tím nic ☹
Očko, gratulace k první injekci 😉 A jako dezinfekce stačí normální ajatin.

rona2
autor
5. čer 2009

Ahoj holky tak jsem vás dočetla a držím všem pěsti co stimulujou a nebo se na to chystají.Je to fakt na palici takové čekání a stresování,ale nebojte určo to všem výjde,ledy se tady pomalu prolamují. 😉

hnedoocka23
5. čer 2009

holky,prozatím nestresuji,spíše budu nervní ve středu,jestli tam mám nějaké folíky..minule jich bylo deset,snad to bude stejné nebo lepší 🙂 ted už vím,co mě čeká u prvního IVF jsem byla vystresovaná pořád a stále jsem to řešila..

rozi.nka
5. čer 2009

Krásné sluníčkové ráno kelišky 🙂
včera jsem se na říjnovkách dočetla, že jedna z nás už porodila chlapečka 😕 narodil se ve 23 týdnu a váží 660g, dokonce zakřičel tak je to veliký šikula 😵 jsem z toho tak nějak pořád vykulená, při představě že bych měla za dva týdny rodit se málem kácím ☹ snad bude v pořádku a pěkně rychle poroste 🙂
Očko držím palce na pořádnou úrodičku 😵

katrin111
5. čer 2009

taky preji vsem krasne poledne......

j.cien
5. čer 2009

Ahojky!
Tak se hlasim z Polanky,vse je opet jinak 😕 Kajosek vedel o tom pruseru se schvalenim a byl dnes na mne jako mydelko,prijemnoucky,jemnoucky a starostlivy....Konecne jsem mela dojem,ze co se tyce me situace,ze je v obraze,ze premysli o medicine a ne jen o prachach za IVF...

Takze jsem dnes spokojena,i kdyz paradoxne mam vlastne spatne zpravy...
Vajecniky OK,bez cyst....ale nezda se mu levy vejcovod....pry by si troufnul rict,ze je nepruchodny nebo nejaky zuzeny...a to pry pro IVF dela paseku,protoze se z tech poskozenych vejcovodu pry uvolnuje tekutina,ktera likviduje emryjka..takze mi chce jeste ted,pred IVF ten vejcovod odstranit...
Udela mi to v Bilovci,nektery ctvrek,bud 18.6nebo 25.6,jeste mi bude volat v pondeli....

Takze tak 🙂

katrin111
5. čer 2009

ahoj marti...........tak aaspon ze to dneska dopadlo dobre,mam radost...asi ctou fakt konika a vidi jak je tady drbeme..........

spasinka
5. čer 2009

Ahoj, Marti.
Tak aspoň něco, ale zajímalo by mě, jak vidí na UZ průchodnost vejcovodů. Asi jo...Každopádně budu držet palečky a pěstičky a všechno a jestli na sále v Bílovci potkáš moji bývalou "skvělou" MUDr. Lipkovou, tak že jí teda za všechno "pěkně děkuju" 😠

bobinka1
5. čer 2009

ahoj holky přeji všem pěkný den,moc tady už nechodím,psychicky se připravuji na další pokus IVF a v podstatě zatím nemám co psát,půjdeme taky v srpnu tak se tady budeme pěkně podporovat,já jsem zatím v Polance spokojená,nemůžu říct ani jedno špatné slovo,ale uvidíme,jak se to bude dál,pokud by mě tam něco nevyhovovalo tak jsem se rozhodla,že odejdu do Olomouce do fakultky,ale ještě uvidím 😉

j.cien
5. čer 2009

Spasi prave ze by mne take zajimalo,jestli je mozne videt na UVZ jak vypada zevnitr vejcovod 😕 ....ale spis mam pocit,ze Kaja otocil po tom kravalu,co jsem tam v pondeli stropila...Ocividne kazda sestra vedela,ze to jsem ja ta zla baba,co vynadala chuderce vrchni sestre...takze byli vsichni jako medicek...

Spasi od dr.L byla rec 😉 rikal Kaja,ze se tam s ni stridaji u zakroku a ja no,ze u ni si teda nenecham delat NIC!!!
A on,ze dr.L je spickova lekarka a ja na to,ze znam jednu pani,ktera skoncila s akutnim brichem u nas ve spitale-po jeji spickove laparce za 3000,- 😲 😲 😲

spasinka
5. čer 2009

Marti, Ty jsi třída 😀
Ale jo, jen ať se snaží Kája tak, ať máš úspěšné 1.IVF, myslím že pro to snese i modré z nebe 😀
A taky teď bude všem jasné, že já jsem ta paní 😀 Taky se třeba začnou snažit 😀

kacza.b
5. čer 2009

ahojky kelisky,tak ja se taky konecne hlasim. nefungoval nam internet 😠

drzim palecky vsem stimulantkam a preji hezkou a kvalitni urodicku 😉

j.cien
5. čer 2009

Spasi 😉 🙂
Jsem vlastne rada,ze mi Kajos tu laparku navrhnul,i kdyz dle meho gyn.jsem v poradku...preje jen je lepsi,kdyz to dela nekdo ,kdo dela i IVF a vidi ty souvislosti,ktere bezny gyndar mozna neresi...
No uvidim,ocekavam,ze mi tam najde nejakou Lochneskou prisernost 😀 😀 jelikoz jsem TRAGED 😀 a k IVF se dohrabu mozna ve 40ti 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru