Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
15. čer 2009

ahojec....už jsem se vrátila 🙂 a ted tlačím šopáček..........

rozi.nka
15. čer 2009

očičko ahoooj 🙂
já jsem si dala řízek na pozdní oběd a ještě mám na něco chuť, jenže se bojím že mi zase bude v noci nedobře. tak nevím co s tím ☹ ale tak bych jedlaaaaa 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

ahoj rozi,to věřím,někdy taky nevím,co první sežrat..tak si dej chipsi 😀
já mám normálně chut na hambáč s hermelínem....ty jo..ale už dlouho jsem nedělala tousty,tak to rychle napravím,zítra koupím k tomu ingredience a uděláme si tousty..mnamka 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

pořád pracuješ??a do jakého měsíce to vidíš?

asmeena
15. čer 2009

ahoj kelišky, moc vás všechny zdravím

rozi: krásná fotečka, nejprve jsem nevěděla jak se na to mám dívat, ale po pár vteřinách jsem toho krasavce viděla. Opravdu se vám povedl

cien: mně teda v Bílovci klistýr nedávali a šla jsem rovnou do prvního patra. Byla jsem oholená, ale jinak mi sestřička donesla ještě žiletku, že se mám jít oholit až k pupku, že tam mám drobné blond 😀 chmíří. Tak jsem zašla na záchod, doholila si to a jak jsem přišla na pokoj, tak už mě tam čekali s vozíkem a hned mě odváželi. Šlo to tam hodně rychle. Akorát mě vezli přes celou chodbu, sklepem až na sál. 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

ahoj asmeen.. 🙂 tak j.cien bude klistýru ušetřena.. co ty,jak v práci?

rozi.nka
15. čer 2009

očko hambáč, tousty... ty mě chceš zabít 😀 no ale dala jsem si marshmelouny 😅
a v práci nevím, zatím to jde akorát ty horka mě ubíjí. no ale penízky je třeba, že 😉
asmee blond chmýří u pupku, moc príma sestra 😀

Matýsek ukazuje že má svaly a čumáček je na pravé straně, je to hezky vidět když sečlověk zadívá, že 😵

asmeena
15. čer 2009

v práci máme mazec. Je nás v kanceláři pět a jedna kolegyňka končí, protože jí neprodloužili smlouvu a tak je teď na nemocenské a druhá kolegyňka chytla od svých dětí neštovice, takže práci kterou normálně má problém zvládnout 5 lidí, musíme teď zvládnout tři. 😖

asmeena
15. čer 2009

rozi: no právě, že jsem se dobře zadívala a opravdu se mu ten bicák už pomalu rýsuje, ještě pár týdnů a bude z něho pořádné chlapisko. 😉

A co naše Evča? Je ještě celá v tom dnešním dusnu a horku?

očko mi taky dělá chutě na hambáč a toasty, ale já si dala okurkový salát a teď baštím popcorn a bílé vínečko.

rozi: zkoušela jsi dělat ty marshmelouny(jsou to ty pěnové růžovo-bílé bonbóny?) nad ohněm? Jsem to myslím viděla někde v Americkém filmu.

hnedoocka23
15. čer 2009

tak to ti to asmeen nezávidím 😒 ale aspon ti to rychleji ueteče,ne?ale večer asi lehneš a spíš... 😀
rozi:tak marshmelouny nemusím 😀 to věřím,ty výkyvy teplot nejsou pro těhulky moc dobré,i já to někdy snáším špatně,co potom v těhu 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

asmeen a ty jak budeš těhu,zůstaneš nějakou tu dobu v práci? 😉

rozi.nka
15. čer 2009

asmee radši nezkoušela, ještě by jsme vyhořeli 😀
jj, bicáky on má a dává to pěkně znát 😎
na Evču jsem si taky před chvílí vzpomněla 😀 ani bych se nedivila kdyby už to měla za sebou, ty horka jsou děs pro mě natož pro ni 😝
a okurkový salát jsem měla k tomu řízku, pěkně vychlazený... hmm mňamka 🙂

hnedoocka23
15. čer 2009

rozi,ty boty nemají chybu..úžasné,kolik prosím tě stojí takové pidi boty? 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

😀 holky,pořád to jídlo a jídlo..ještě že jsem plná z toho salátku 😀

rozi.nka
15. čer 2009

očko já jsem je sehnala na mimibazaru po jednom dítěti za 250,- 😉 jinak asi o dost víc 😒

asmeena
15. čer 2009

rozi: a máš super, že máš tu babi v sekáči, to se dostaneš asi k dost dobrým kouskům, že?

očko: neboj, taky se zachvíli připojíš k těhulkám a budeš se taky trápit v tom horku. 😉

rozi.nka
15. čer 2009

asmee to ani ne, ona bere sama co se jí líbí. já chodím na jiný, je to velký sekáč kde každý kousek dětského stojí 20,- a tam pěkně nakupuju 🙂
a většinou je to značkové zboží, takže už máme doma jedny lewisky za 20,- 😵
zrovna v pátek jdu zase 😵 😵 😵

asmeena
15. čer 2009

a ten velký je na Dubině?

hnedoocka23
15. čer 2009

pěkná cena rozi.........mi se líbí hodně věci z nextu..

asmeena
15. čer 2009

Next má moc krásné věci, loni dovezl brácha velký balík nových hader z Anglie pro kamarádku co si objednala z katalogu, ale angláni to bohužel neposílají do Čech, ale brácha tam loni ještě pracoval, tak jí to mohl přivézt. Doufám, že až budu mít já děti, tak bude mít brácha v Anglii ještě dost kamarádů, kteří by mi to poslali.

rozi.nka
15. čer 2009

ne, ten je všude možně. v zábřehu, v martinově, v bílovci, ve frýdku. je to dovoz z anglie.
teď v pátek bude v zábřehu v kulturním domě 😉
očko i nexťácké věcičky máme 😵 šoupané džíny, ty jsou k sežrání. v kombinaci s adidaskama.... 😀

hnedoocka23
15. čer 2009

tak to by jsi měla fajn asmeen..taky se mi líbí CA,HM a Cherokee...

hnedoocka23
15. čer 2009

jé,to bude ale fešák malý..to ho budou nahánět holky už od narození 🙂

asmeena
15. čer 2009

Jo Cherokee má pěkné věci a loni to hodnotila kamarádka a prý to je podobný nebo snad stejný materiál jako NEXT, že některé věcičky mají podobné. Ale já nevím, do toho ještě nedělám. Taky jsem si včera říkala, že možná do dalšího IVF nepůjdu ani příští rok, potřebuju pauzu a teď když nemusím lítat po doktorech, tak se cítím o mnoho lépe. Uvidíme co ještě výsledky z imunologie a když tak potom vyhledám toho homeopata. Slyšela jsem, že jsou dobří prý nějací Willantovi ze Svitav.

hnedoocka23
15. čer 2009

tak to vůbec nevím,ty jo...stejně si myslí,že zapadneš přirozeně Asmeen... 🙂

hnedoocka23
15. čer 2009

a to,že se cítíš bez Dr skvěle,to chápu..mě to štve,ale co nádělám..zase jsem ráda na druhou stranu,že se něco děje a snad z toho něco vznikne 😀

rozi.nka
15. čer 2009

holky cherokee u nás a v anglili je úplně něco jiného, tam mají stokrát lepší věci než my 😒
asmee jednou to přijde a věřím, že přirozeně 😉
všechno má svůj čas a důvod

asmeena
15. čer 2009

holky moc děkuji, taky si pořád říkám, že když problém nikde nenašli, tak se přirozeně zadaří. Jen se trošku bojím toho imuna.

hnedoocka23
15. čer 2009

když jsi psala asmeen na net té kartářce hanny,ta ti řekla,že jsi zdravá,že spíš to je otázka bydlení a práce,ne?Co když má pravdu....

asmeena
15. čer 2009

no, možná má pravdu, ale práci měnit nechci, protože mě baví a bydlení, to asi těžko - to bych musela vyhrát ve sportce a to bych se hned odstěhovala zpět do Jeseníku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru