Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
25. čer 2009

Krasne odpoledne Kelisky 😉
Od rana zahradnicim a uzivam si konecne toho,ze neprsi 🙂 pracka uz zdima,tak snad mi to venku pekne uschne..
Na obidek mame omacku z hub s knedlikem 😀 dia 😀 haha

Evco ty stale nerodis,ty asi cekas na nedeli, abys mela nedelnatko,ze? 😉 😀

Swet rada te tu vidim,ty nase uspesna IVF tehuleko 🙂
Ocko moc ti preji,at tam mas zitra obe dve// 🙂 🙂

evcaa
25. čer 2009

jj cienko uvidime co bude 😉

hnedoocka23
25. čer 2009

Evičko moc děkuji i tobě J.cien..nevím nevím ☹ moc se necítím

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

hnedoocka23
25. čer 2009

děkujeme 🙂

larri
25. čer 2009

Ocko,nekontroluj se.Uvidis,ze dve // tam budou.Ja kdyz lezela doma,tak mne bolel cely clovek a porad jsem mela pocit,ze dostanu MS.Kdyz jsem chodila bylo to lepsi.

Dneska jsem opet zvracela a udelala si testik a jsou tam porad // 😀 😀

hnedoocka23
25. čer 2009

ty aspon zvracíš larri 😀 já ne 😀 jojo,moc se kontroluji,to je pravda,ale když to jinač nejde no..za chvíli jdu na nákup a pak k ségře,tak zase vypnu no...... 😵
snad se s těma pupkama sejdeme o Vánocích pod tím stromečkem 😵 😵 😵

larri
25. čer 2009

ocko,ja zvracela az o vikendu a to bylo 12 den.Jeste mas cas,pak budes zvracet kazdy den.

Prijde mi to takove smesne,ja posnidam u toho koukam na Konika,pak se jdu vyzvracet,oblecu se a jdu do prace. 😉
Ale vubec mi to nevadi,citim jak mne na zaludek neco tlaci a jde to ven.Treba budu hubnout v tehotenstvi. 😀 😀

Omlouvam se,pokud nekdo papate,ale pro mne je to zazitek. 😉

j.cien
25. čer 2009

Kelisky teda lovit vas na 3.strance! 😠 😠

Larri to je v poho,mne i to zvraceni pripada strasne krasne 😀 😀 😀 jako to tehotenske 😀 😀

Oc ko zitra uz tam budou,pevne verim!!Z tak krasnych embrousku se musi povest miimisci!! 😉

Holky tak mam ted chut jit do IVF,ze bych sla hned 😀 uvidim,co mi Kaja zitra rekne..jdu na ty stehy a domluvit se ,co dal...mesic zase v cudu,co mi da najspise antiko...tak se dopracuji ke stimulce nekdy asi v srpnu...a zacatkem zari mi zase konci to stupidni schvaleni!!!!To zas bude kino 😖 uz to vidim 😀 😀

larri
25. čer 2009

cien,po laparce je nejvetsi sance otehotnet.Myslis na to?

hnedoocka23
25. čer 2009

ahoj,tak už jsem doma 😉 a kde jste vy?
ještě zajdu s čikem na prochajdu a pak už jen léharo 😀

hnedoocka23
25. čer 2009

holky,tak přeji všem krásný večer 🙂
A zítra testuji ráno,tak podám info jestli / nebo // 😵
pápá všem 😎

kasa
25. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem před chvilkou dorazila teprve od rána domů.Byla jsem z práce rovnou u mamči,měli jsme tak takovou malou damskou jízdu,já,mamča,teta,sestřenka se Simonkou,to už je opravdu zlatíčko,je to šílené jak se rychle mění,měsíc jsem ji neviděla a ona tak vyrostla,no a aby nás nebylo málo tak jsme měli na drátě přes skype ještě ségru,už se na ni taky těším,ale ta přijede až v září.Udělali jsme si opravdu krásné odpoledne,pak jsem byla ještě naposledy před prázdninami v břišních tancích,a teď už jenom relax,uvažovala jsem ,že jak půjdu na tu laparku tak se hned zeptám jestli bych mohla pak hned kolem 18.7. na tu inseminaci.Tak uvidíme co mi řeknou.To by mohlo vyjít budu odpočinutá z dovči tak uvidíme.Jinak se mějte krásně,jdu kouknout na ordinaci. 🙂

kasa
25. čer 2009

Ahoj holky je tu ještě někdo?
🙂

kasa
25. čer 2009

Jinak Evi ,ty asi opravdu už to necháváš na tu neděli? 🙂 .Tak každopádně hodně štěstí.

kasa
25. čer 2009

halo ,halo,
🙂

j.cien
25. čer 2009

Dobrou noc Kelisky a Ocko tesim se na rano na tvoje tlustice 😉 🙂

Larri jj,po laparce je sance...ale to je uz moje 3.laparo behem 10 l 😀 et a prd... 😒 ja verim uz jen v IVF 😉
Ja chci taky IVf a tlustice a HNEEEEED 😀 😀 😀 😀

kasa
25. čer 2009

No tak koukám,že už jsem tu asi sama,tak tedy hezkou dobrou noc,Evi tobě a Danečkovi hodně štěstí,a Očko tobě taky zítra držím palečky ,ať tam ty 2 čárečky objevíš,a taky krásný víkend,zítra nebudu doma ,takže se ozvu až v sobotu.pá pá 🙂 Peťka

asmeena
26. čer 2009

Ahoj Kelišky,

očko: hodně štěstíčka a ať jsou na testíku //, držím pěstičky a všechno co mám
cien: tak ať tě Kájoš dneska potěší a užij si vytahování stehů 😉 mně to vytahoval Kájoš a nejprve, že mi to udělá sestřička, že u sebe nemá sterilní nůžky, tak jsem se šla oblíct do kabinky a když jsem byla už oblečená, tak mi řekl, že si nechá nůžky donést od sestry a vytáhne mi to sám, tak jsem ještě rozepla kalhoty vyskočila na kozu a bylo šmik, šmik a hotovo. 😀

hnedoocka23
26. čer 2009

ahoj holky,testovala jsem mamatestem a nechci to sakra zakřiknout,ale jsou tam dvě 😵 😵 😵 neukázalo se to do 3minut,ale do 5 minut..nemusím ten test nijak otáčet,je viditelná 😵 snad bude síílit,zítra budu testovat zase!
a děkuji všem,za držení palečků....

larri
26. čer 2009

ocko,gratuluji potichu a preji at se tam carecky drzi a tloustnou. 😉

hnedoocka23
26. čer 2009

larri díky,dokud to nebudu mít potvrzené z krve,tak asi klidná nebudu..ko mám za 12 dní.hlavně at sílí a sílí

larri
26. čer 2009

bude to dobre neboj.Ja zacinam zase trosicku spinit,muzu ja to mit v klidu? Ale nebudu nad tim premyslet,uvidim co bude na utz v utery.
Mluvila jsem s kamaradkou a ta rikala,ze krvacela pri obou tehotenstvi,ale otehotnela prirozene.A to ji tvrdili,ze ji to v zadnem pripade prirozene nepujde.A to za mesic rodi druhe dite a maly ma dva roky.

Ja mam ted pracovni vikend,tak tady psat nebudu,ale nakouknu vzdycky vecer.

Pa a vsem hezky vikend.

hnedoocka23
26. čer 2009

larri,špinění nemusí znamenat to nejhorší..prý se čístí děloha 🙂 ale vím,že to je nepříjemné...
měj se hezky a at ti to uteče v práci 🙂

sido
26. čer 2009

ahoj očko tak je to tady mooooooc ti přeju ať čárka sílí a sílí 😉 😉 😉

katrin111
26. čer 2009

krasne ranko kelisky a ocko ty mas dneska velky den a potichounku srdecne gratuluji!!!!!!!!!!to je krasa!!!!!!!!!!

katrin111
26. čer 2009

konecne holky pomalu ale jiste tady ledy tajou................... 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

spasinka
26. čer 2009

Ahoj, kelišky! Konečně pááátulííínek a vypadá to na dobré zprávy 🙂 Tak pšššt, ať to nezakřiknem, Očko gratuluji potichoučku 😉

sweethy
26. čer 2009

očko, moc, moc gratuluju, teď už bude čárečka jen sílit 😵 mám radost, tak že by se smůla opravdu konečně prolomila? 😵

hnedoocka23
26. čer 2009

holky,díky moc...snad to bude jen dobrý 🙂 a zbytečně se neraduji

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru