Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
26. čer 2009

ahoj ocicko tak my se s danikem pripojujem ke gratulantum a ja ne k tem tichym my jsme hlasiti a kricime gratulaci z plnych plic broucku je to nadheraaaaa

hnedoocka23
26. čer 2009

ahoj Evíku a děkuji,ale mám strach,snad to nezakřikneme..
a ty pořád celá a bolesti žádné,cítíš se skvěle???

evcaa
26. čer 2009

ano ja se citim absolutne netehotne ostatne jako poslednich par tydnu 😀 😀 😀 😀
bolesti mam jen tehda kdyz se nas kulihrasek snazi dostat ven pres pupik 😀 😀 😀

evcaa
26. čer 2009

nene nic se nezakrikne zakriklo by se to tim kdybys neco tajila pred svetzem tohle je bozi dar a ten se musi davat na odiv 😉 😉 bnamam rada zenske typu nene ja nejsem tehu ja sem pribrala atd nebo ty co taji ze byly na umelem tohle se nedela ja myslim ze se neni za co stydet pokud potrebuji pomoc lekaru tak ji vyuzioji tak samoo bych ji vyuzila pri zanetu slepeho streva

evcaa
26. čer 2009

melo tam byt nemam rada zenske

hnedoocka23
26. čer 2009

Evi,pochopila jsem.... 😉
tak jako na kdy to vidíš???????ten tvůj porod???máš ještě nějakou kontrolu?

katrin111
26. čer 2009

ocko dej to do albicka...........

hnedoocka23
26. čer 2009

katrin,až jich budu mít víc a více viditelné,určitě dám 🙂

katrin111
26. čer 2009

holky jackson zemrel ale to uz asi vite..dneska je tady teda mrtvo 😠

rozi.nka
26. čer 2009

ahoj kelišky 🙂
očko obr gratulace, ale jen tichounká zatím 😉 tak nějak podvědomě jsem tušila, že to klapne 😵
kdo je další na řadě??? 😎
jinak já jsem dnes byla u zubaře, naštěstí je to známá tak byla milá a jen trošku mi vrtla osmičku 🙂 docela jsem měla nepříjemné pocity, no jo v těhu už to není jako předtím 😅 ale dopadlo to dobře 😵
odpoledne jedem na víkend k babi, nijak extra se mi tam nechce no ale zase lepší než sedět doma 😀
a s tím Jacksonem je to docela pecka, nijak jsem ho nezbožňovala ale písničky měl některé super. je to šok, že tak najednou. no ale každý tam jednou musí 😔

kacza.b
26. čer 2009

ocko super 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak at sili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beruska81
26. čer 2009

ahoj holky očko taky se přidávám ke gratulaci, ale jen potichu ať to nezakřiknem,moc ti držím palečky. To počasí je hrozné, včera jsme byli v lese u nás na Kružberku, ale houby žádné, zato jsme nasbírali hodně borůvek tak jsme dneska k obědu měli sladké knedlíky. Zítra jdeme tetě na oslavu, má 55 let, slaví to ve velkém stylu, tak už se těším, aspoň se pobavím, zatancuju.
Přeju pěkný víkend 🙂

hnedoocka23
26. čer 2009

ahoj holky a díky 😉 jsme byli ve městě a na jídelku...ted jsem dočetla časáky a asi půjdu do hajan...jsem jaksi unavená 🙂

hnedoocka23
26. čer 2009

s tím Jacksonem je mi to taky líto,jeho písničky dodneška lidi zvednou ze židlí a rozhýbou a jako na tanečníka na něj nikdo nemá....bude nenahraditelný..ale ten jeho ksichtík úmělý se mi už břídil 😝 už to nebyl on...ale jinač byl fakt skvělý a klip trhiler byl NEJ a bude.. 😵

hnedoocka23
26. čer 2009

thriler jsem chtěla napsat 😀
jdu do hajan a večer ještě k segře,jedou na dovču,tak se půjdu rozloučit 😉 pápá

j.cien
26. čer 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 OCKO PARAAAAAAAAAAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! 🙂 🙂 🙂

Ty blaho ,ledy jsou snad prolomeny,tak Spasii,Verco,Kaczi ,Asmeee -ted jsme na rade 😀 !!!!

Ocicko moc moc gratuluji ke druhe carecce a moc moc ti preji,at zustane uz naporad!!!!!

Holky Kajos mi rekl na rovinu,ze s takovymi vejcovody,ktere jsou pruchodne jen pod tlakem a plus nedoska
...mam sanci na prirozene tehu popr.IUI " v rovine zazraku"
Ale to jsem vedela,takze jdeme do IVF!

Takze od mrchy co prijde anitko na mesic a IVF cca polovina srpna.Bohuzel asi to zrovna nepojede OPUani ET vPolance...ale kaslat na to,ale jsem rada,ze mi Kajos povede stimulaci.
Plantal zas o tom dlouhem protokolu,tak jsem ho upozornila,ze je mi to jedno,ale ze jsem po Synarelu mela 3 velke jaja...tak rekl
,aha,to jste byla vy...takze nasadime kratky protokol....
No...nebudu se v tom hrabat a zkusim mu verit 😉

Ted jsme prijeli,byli jsme v IKEA -super ulovek,zaluziova skrin sleva z 6tis na 2900 😀 takze je nase 😀

hnedoocka23
26. čer 2009

ahoj j.cien,tak to jste teda velmi dobře pořídili 🙂
Ivfko tvoje je tady coby dup a budeš další těhule jak vyšitá 😵
ze spaní nebylo ni,přišel tatka,vrátil se z dovolené z Řecka,tak dovezl oliv.olej a maličkost a ukázal fotky..
ted jedu k té ségře....tak večer holky kuknu 😉 pá

hnedoocka23
26. čer 2009

holky,hezký večer přeji,já jdu k telce a pak do postele 😉 pá 😎

evcaa
26. čer 2009

ahoj hoky tak ja mam uklizino ted se pujdu koupnou a pak znasilnim jirku a uvidime co z toho bude schody mam dnes taky vychozeny x krat tak snad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
26. čer 2009

ja se s vami loiucim paaaa

j.cien
26. čer 2009

Kelisky kde jste?Myslela jsem,jak to tady ozije -po Ocky krasnem prvnim uspechu 😉 ...a vy snad vsechny chrapete 😠 😠

kacza.b
26. čer 2009

krásný večer kelišky tak my jsme se právě vrátili s pivka,byli jsme zapit ty // od očky 😀 ty dvojčatka co jsou ji souzena 😉

holky zitra jdu ke kartářce 😅 tak jsem zvedava jestli se schodnou s tou co jsem byla minule.

chci vědět kdy to bude souzeno me,podle te minule kartarky v roce 2010

evco uz se teším na mrnouse 🙂

kacza.b
26. čer 2009

cien jsem moc rada ze jsi zacala verit v IVF,pozitivni mysleni polovicni uspech 😉

j.cien
26. čer 2009

Ahoj Kaczko 🙂 ja ti mam takovou radost,jakoby ty // snad byly moje 😀 😀

Tak ti drzim palce,at ti to zitra kartarka potupluje 😉 to tehu 2010 😉 vzdyt to je uz za pul roku 😀

kacza.b
26. čer 2009

no ja myslim ze pokud je mi to vse dano a souzeno tak mi to osud da tak jak ma a ze se mi ozvou s tou darkyni prave v roce 2010

kacza.b
26. čer 2009

v pondeli se chystam jeste za holubem at mi rekne svuj nazor na na tu hydrolaparku jestli je tam vubec co zjistit v te deloze 😒 co myslis ty? jsem to tak procitala a je to spis na kouknuti pruchodnosti vejcovodu a tak,ale jestli neco uvidi i v te deloze????

j.cien
26. čer 2009

Kaczko ja myslim,ze na zjiste stavu delohy je nejlepsí hysteroskopie...
to se optikou dostanou primo do delohy,vidi tam vse,muzou vzit vzorek tkane na rozbor...ta hydrolaparka je myslim dost k nicemu...

Kacko a hlavne zmackni dr,at kapne bozskou,jeste ty darcovske vaja jsou lepsi kvality nez ty nase snazilkovske!!
Jestli je tam nejake vysetreni navic,nebo to jśou jen ty ze stimulace na ivf,tam prece ta zena jeste deti nema..to je jakoby ty jsi nastimulovala treba 30 kousku a oni od tebe treba 10 odkoupili...a pritom z tvych vajickek se nakonec mimi zatim nepovedlo...vis jak to myslim...blbe to asi pisu

j.cien
26. čer 2009

Kaczko jsem utahana,jdu uz do pelechu..dobrou noc a krasne sny 🙂
A Ocko rano nam sem hod ty tlustice,at se potesime na vlastni oko! 😀

kacza.b
26. čer 2009

cien ja uz mela hysteroskopii 3× takze uz asi ne....ale zeptam se co maji v karte za vysledky

ja uz jsem ti to psala vsechny vajicka budou lepsí nez moje,moje jsou nekvalitni.a geneticky spatna 😔

no jsem zvedava co mi rekne holub v pondeli si na nej pockam. a nebo zitra brknu do nemocnice jestli nema nahodou sluzbu o vikendu.

a s tim darcovstvim je to tak jak pises,bud dostanes ty co zbydou a nebo nekdo stimuluje pro darcovstvi a pak se vajicka rozdeli mezi nekolik cekatelek.

a mam dokonce i svou darkyni,kolegyne s prace potrebuje penize tak by do toho sla,ale jestli vubec projde testama,je to tam dost prisne.....ale ona nevi ze ja chci darkyni,tak to musim nejak ututlat 😅

hnedoocka23
27. čer 2009

ahoj,hezké ráno a na testu o něco viditelnější // 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru