Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
27. čer 2009

NO KONEČNĚ NĚKDO..co dělate holky při takovém počasí??
děkuji 😉

sido
27. čer 2009

ahoj ocko já vařím manžovi na zítra rajskou protože jdu do práce 😒

sido
27. čer 2009

a co ty už se cítíš tak nějak jináč? 😉

hnedoocka23
27. čer 2009

já mám navařeno,zítra budu dělat zase něco jiného..už nevím co by..odpo jsem spala,ted jsem z toho dojeb...dala bych si kafe,mám na něj strašnou chut,tak si ho asi uvařím..v telce je velký kulový...

verca777
27. čer 2009

ahoj sidoo, sakra se mi to seklo, očko neděla nic,sem poklidila,,a odpočívam...
no sido,,není čas dyt to znaš do prace ale čtu pravidelně co je noveho vždy v rychlosti

hnedoocka23
27. čer 2009

sido vůbec..právě že mě bolí semtam vaječníky při prudkém pohybu..v prsou mě někdy hodně píchne.jinač nic...a trápí mě trochu žáha...a únava,ale to je utroš+kombinace s počasím trapným 😒

hnedoocka23
27. čer 2009

a až to budu mít potvrzené z krve a uvidím na UTZ flíček/flíčky,pak budu asi o dost klidnější...a začnu si to užívat

sido
27. čer 2009

a jak to vypadá s IVF verčo

hnedoocka23
27. čer 2009

verco,co jiného chceš taky dělat v takovém počasí 😒

sido
27. čer 2009

očko a kdy jdeš na KO?

verca777
27. čer 2009

🙂 no znam to s tim ultrošem 6 krat deně,,sem prospala cele dny,ale ponechal mi ho,,i ted ale jen jeden denne,tak to nema na mě žadne učinky,,,sem byla ve čtvrtek na kontrolu u jaroše,a mam to tam uplně v pořadku,což sem rada a musi mse objednat na pohovor vstupni 😀 😀 k sobkovi,tak sem se objednala a koncem srpna hura do polanky co jako tam budu dělat u togho sobka?

sido
27. čer 2009

jo tak to se těš my jsme u něho byli ve čtvrtek 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

kontrolu mám v Olmíku 8.7.za 11dní..a mensky mám dostat 2.7.

verca777
27. čer 2009

sido vidim to tak na říjen ,koncem srpna zažadame pojištovnu a než se veme zase krev a to je tak měsíc ,,,

verca777
27. čer 2009

😀 😀 😀 no povídej přehaněj co říkal ,,,, 😀 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

verco,tak to co nevidět 🙂 druhý pokus bude určo úspěšný!!!!

sido
27. čer 2009

je docela v pohodě ale mluví šeptem tak mu není rozumnět 🙂 uvařili nám kafe a asi patnáct minut čučel do mojí karty a do pc nakonec mi řekl že si myslí že v našem případě je IVF na místě když se nezadařilo na čtyřikrát IUI 😅

hnedoocka23
27. čer 2009

my byli taky u Sobka...mluví tak klidně potichu,vtipkuje..a furt se prá ptejte se..ptejte se... 😀 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

to je všechno sido,co ti řekl??????? 😀 😀

verca777
27. čer 2009

no očko ,,musí byt uspěšny,,a pro všechny,,dyt sem po laparce ani ne rok,spravil mě,a ted sem tam měla i maličky folík,,,ale zase tam kde není vejcovod ,,,ale i tak my mame malo mršek víš,tak snad se to podaří,,,

hnedoocka23
27. čer 2009

musí se to podařit sakra..ted tady bude těhulkovat jdna za druhou 🙂
a sido ty jdeš do IVF kdy?

verca777
27. čer 2009

😀 😀 😀 nenapada mě na co se mam ptat když už am po laparce,po všem po nezdařenem ivf,,,sakra sme tady někdy chytřejší než doktoři už 😀 😀

sido
27. čer 2009

my už jsme zažádali teď tak nám to vychází srpen září uvdínme 😉 docela mě dostal protože už předem mě sestra upozornila že za pohovor s panem docentem se platí 300,- nakonec po mě chtěla 390,- plus 145,- za antiko na příští měsíc 😝

hnedoocka23
27. čer 2009

přesně jojo a to oni nemaj rádi,když jsi chytřejší jak oni..pak tě zdupou at moc nechodíš na internet a nečteš.. 😀

verca777
27. čer 2009

🙄 🙄 🙄 kolik?????????????????????????? to je drahe kafe teda s docentem ja počítala tak 2 kilča,,jedeme si udělat vylet do olmiku až za ním,,,koncem července,protože tam stejně chceme jet tak to spojime s navštěvou 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

ty ceny jejich jsou někdy prapodivné,ani nevím za co platím někdy..ale to kalím,už to chci mít brzy za sebou ty návštěvy tam,furt dokola...

hnedoocka23
27. čer 2009

já platila 300,-+manža šel na spermiogram,za to jsme calovali něco a na odběry krve na HIV+žloutenka.....

sido
27. čer 2009

jelikož mám endošku a ještě PCO tak jsem se vyptávala na to ale on to nebral jako nic závážného zato měl půlhodinový proslov jak bych mohla tu úspěšnost IVF zvětšit tím že zhubnu 😅 jako kdybych to nevěděla že bych potřebovala nějaká ta kila dolů 😠

verca777
27. čer 2009

no ted sem si byla v lekarně pro ultroš a platila se za krabku,,65 kaček a jsou tam dve platíčka,,kolik se jinak doplaci?? ale to je jedno,stejně to ditko chceme tady každa tak dame vše co mame,,,,

hnedoocka23
27. čer 2009

zdražli i ICSI z 6000,- na 8000,-

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru