Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
2. črc 2009

larri,jestli je ještě nějaká šance,protože to je celé prapodivné,tak držím moooooooooocccc palečky 🙂 🙂 🙂 🙂 zázraky se dějí!!!!!!! 😵

hnedoocka23
2. črc 2009

kat díky,snad jo...až přijede manža tak se testnu zase...... 😉

j.cien
2. črc 2009

Larri do pytle!!Tak to te ceka urco laparo...chjo,sakra!!! 😠

Ocko uz tady ciham na dalsi testik 😉 ,na 16.30 ficim na kosmetiku,tak pak kuknu az vecer

hnedoocka23
2. črc 2009

holky,jsem se testla,jsou tam dvě ,ale je slabší jak včera...moč byla úplně světlá,může to mít vliv na sílu čárky,moc jsem dneska pila,protože mi bylo zle 😒 tak tedkom nevím sakra

kacza.b
2. črc 2009

ocko nestresuj to je tim ze jsi hodne pila a mas slabsi moc a tim i HCG v ni.

larrinko drz se,ja vim jak se citis taky jsem to zazila,porad mi davali malinkou nadeji,ale nic s toho nebylo,ale za to vsechno jsem dostala jako bolestne stenatko a barunka je takova mala naplast za to mimi.....

kacza.b
2. črc 2009

taky dneska varim kvetak s bramborem za chvili budeme papkat 🙂

hnedoocka23
2. črc 2009

snad jo 😒

hnedoocka23
2. črc 2009

čekám na manžu a pak to jen dodělám,už by tu měl být každou chvíli...venku hřmí,půjdu s čikem ven,než začne pořádně pršet!!!!

kasa
2. črc 2009

Evi ten Daneček nás tedy napíná 🙂 ,tak ať už to teď příjde kdykoliv,tak pohodový porod,ať jste hlavně oba zdraví.
Renčo ,Martine,a Larri Vám ať to vyjde,a brzy se rozrostete,oni se občas zázraky dějí nejen o vánocích.Hodně štěstička.
Očko už se těším na další zprávičky.Tak hlavně pohodu.
Asmenko já bych nebyla takové ranní ptáče,a to jsem dneska vstávala později šla jsem k lékaři,ale chodím do práce na 6 a dojíždím hodinu a čtvrt,tak vstávám 4:10hod,to už není lidské,nadávám každé ráno. 🙂 .
Navíc mi to příjde zbytečné,ale je to tam takový letitý přežitek.Chodit na 6 .No už to měnit nebudu,doufám,že se nám brzy zadaří,a po mateřské bych už se tam asi nevracela,navíc nevím jestli bude vůbec kam,budou tam velké změny,ale zatím nevíme jaké,ale s dětmi to bude daleko na dojíždění.
No ,ale jak se dneska máte všichni.
Já jsem právě zbagrovala čtvrtku melounu 🙂 .A půjdu se kouknout na telku a přitulit se k Peťovi.
Tak pa pa 🙂

hnedoocka23
2. črc 2009

ahoj Peti,já právě papkám 🙂 dneska mé první jídelko,krom snídanky malé...

hnedoocka23
2. črc 2009

a meloun čtvrtku jsem měla předevčírem,pak jsem byla furt na malé 😀

kat77
2. črc 2009

Ocko neboj s tou čárkou, když se koukneš na fotky Katrin, tak tam taky měla jeden den silnější a druhý slabší 😉
Je už teď z tebe mamča 😉

kasa
2. črc 2009

Ahojki Očko,tak to ti musím dát za pravdu,dala jsem si čtvrtku melounu a teď už jsem byla behem hoďky 2krát na záchodě. 🙂 .
A co testík?A co podnikáš v takovém počasí,stihla jsi vyvenčit Čika.Tak zatím se měj.
Já jsem zvědavá co se ten příští týden v Olomouci dovím.Jak jsem na tom.Moc bych si přála aby to byla jen nejaká banalita a brzy jsme se dočkali nějakého broučka nebo broučku.Taky bych si přála dvojčátka. 🙂 .Je to sice dvojnásobná starost,ale taky dvojnásobná radost a ta převládá.
Dneska jsem se v práci celkem nasmála,vrchní sestřička s dětského oddělení vymyslela,že nám chodí v rámci terapii pomáhat dobrovolníci z řad dětí co jsou u nás v lázních a tak jsem s nima pracovala celé dopoledne jsme plely záhonky,tedy moc toho neudělali 🙂 ,ale byla sranda a každá ruka dobrá,byť toho udělají trošičku. 🙂 .
Byly v rozmezí od 9-14let,taková ta správna puberta. 🙂 .Tak jsem se opravdu dobře pobavila. 🙂 .Už jen zítra a budu se dovolenkovat,už stříhám metr. 🙂 .Čtrnáct dnů v kuse jsem nikdy dovolenou neměla,budu mít premiéru.
🙂 🙂 🙂 .Tak pa pa Peťka

kasa
2. črc 2009

Očko opravdu nestresuj,vydrž do 1 ultrazvuku hlavně v klidu,hlavně ,že tam je.Uvidíš mamča s tebe bude krásná. 🙂

kasa
2. črc 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pár úsměvů pro dobrou náladu.

kat77
2. črc 2009

Ocko kdy jdeš na kontrolu a UTZ?

verca777
2. črc 2009

🙂 ahoj holky 🙂

kat77
2. črc 2009

ahooooooj verco🙂

kat77
2. črc 2009

kdy máš dovču verco?

radule82
2. črc 2009

Ahojte holky 🙂 už delší dobu si Vás pročítám 🙂 Ráda bych se k Vám přidala do diskuse 🙂 Taky chodím do Fertimedu a tento měsíc mě čeká IVFplus ICSI.

Chtěla jsem se Vás zeptat, zda po dobu stimulace - píchání injekcí jste byly doma na nemocenské nebo jste chodily do práce?

Díky 🙂

verca777
2. črc 2009

ahoj kat ja tak jenom nakukuju,no dovolenou mam posledni tyden v srpnu,,a ještě uvažuji že si vemu ted v nejbližší době..a ty??a jak pokračuješ na cestě za miminkem?

radule82
2. črc 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, kolikrát denně jste si píchaly Fostimon? 🙂

kat77
2. črc 2009

no teď má Jarošek dovču, tak jak jí skončí hned tam jedu a už si nechám napsat antinu a pak stimulka atd...vidím to, že ET v září

verca777
2. črc 2009

ahoj radule,no doma,podle toho jake maš zaměstnaní a jak se budeš cítit,ja byla doma od začatku,mam docela namahave zaměstnaní, a pak ke konci stimulky sem měla i bolesti,ale to každa asi, to jak ti rostou vajíčka víš,,alepokud sediš v kanclu ,tak si myslím že v klidu mužeš chodit do prace

verca777
2. črc 2009

ja sem stimulovaala s puregonem,,,, 🙂

kat77
2. črc 2009

Já byla taky doma, i když zaměstnaná v kanclu, ale hodně jsem jezdila na služebky, tak bych to nedala, zapoměla bych si píchnout přesně, tak Jaroš usoudil být lepší doma. Ale fostimon jsem neměla, jen puregon, ale teď už dávají i fostimon a pak ještě puregon a jsou s tím docela úspěchy

radule82
2. črc 2009

Jj pracuji v kanclu, takze jsem zvazovala, že na nemocenskou půjdu až těsně před odběrem vajíček. Je to moje 1. IVF, takže hledám a sháním info 🙂

kat77
2. črc 2009

jj taky jsem sháněla všechny info...🙂
záleží na tobě, jak to zvládáš s pícháním fostimonu a pracováním 😉

radule82
2. črc 2009

Kdyby to bylo dvakrát denně, tak to bych snad bylo OK 🙂 pokud třikrát tak nevím nevím :(
Příští týden jedu do Olomouce, tak mi snad řekne více, ale na poprvé jsem rozhodnuta pro Fostimon..

kat77
2. črc 2009

no hlavně jej hradí pojišťovna

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru