Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
3. črc 2009

holky vite na co se tesim???jak pojedeme ve stredu do te ovy tak se stavime do meka 😀 😀 😀 😀

evcaa
3. črc 2009

tak ockomusim ti pochvalit stejne jako katrin kalhooty i koleje 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
3. črc 2009

katrin tam jsme byli nedavno a budu nasledovat ocko a jdu se taky natahnout zatim apapapapa vecer nakouknu

rozi.nka
3. črc 2009

teď jsem šla kolem zrcadla a zjistila jsem, že to co mi chybí na bříšku mám na zadku 🙄

rozi.nka
3. črc 2009

holky Kuba už je doma z práce tak jdem obídkovat 😵 😵 konečně 😎
později se možná ozvu
páááá 🙂

katrin111
3. črc 2009

tak pa holky uzijte si postylku...........neboj rozi ted ti brisko poroste rychle a na nejaky zadek rychle zapomenes........... 😀 😀 😀 ty blaho ja se nudimmmmmmmmmmmm

j.cien
3. črc 2009

Sakrys!Nejde mi otevrit vase albicko..takze se na bruchy a Ocky koleje podivam az doma 😠 😠 -aspon se mam na co tesit 😉 🙂 😀

Jsem silene ochrapana..cely tyden..to pocasi mne depta nejak..tesim se odpo do lesa,vezmu Kerku a trochu se projdeme,mam uz abstak po hribech 😀 tyden jsem nebyla 😀

sido
3. črc 2009

ahoj holky je tady nějak ticho 😒 kde jste?já hlásím že mrcha je tady a nějak dříve 😠 tak za pět dnů začínám brát antiko 😖

sido
3. črc 2009

jak dlouho a od kterého dne cyklu se začíná stimulovat? jó a nevíte od kdy jsou v Polance?

kasa
3. črc 2009

Ahoj všichni,právě jsem dorazila domů,jsem dnes z práce z toho sluníčka úplně grogy,tak asi brzo odpadnu a nevydržím počkat ani na Peťu až příjde z odpoledni.
Očko ta dálnice i pláťáky jsou super,ale hlavně ta dálnice je úžasná,mooooc ti to přeji,hlavně se šetři.A užívej si teď už každičký den.
Larri,Sido,Reni a Martine netrapte se nebojte ono to brzy vyjde i nám.Musíme věřit.Já to mám dostat zítra ,tak uvidíme,byla by to náhoda,kdyby se stal zázrak a zjistila jsem ,že jsem těhotná.Ale to se nestane,takže jsem v klidu,a už se chystám na hydrolaparoskopii do Olomouce.Doufám,že se za ni nic neplatí,četla jsem tady,myslím u Očka ,že platila za narkozu,ale nic mi o placení neříkali,tak nevím.Nevíte jak to je?
Jinak už dneska nehnu ani prstem,uklízet budu až zítra,dneska si užiji začátek dovolené,v práci jsem jim zakázala volat mi po celých 14 dnů 🙂 😎 😀 .Tak jsem zvědavá 😀 😀 😀 😀 .Tak zatím pa pa Peťka

kasa
3. črc 2009

Cien houby rostou a rostou vcelku dost,aspoň v Klimkovicích,vždycky ,když se v práci najednou všichni na chvilku vypaří,vím ,že je mám hledat v lese. 😀 😀 😀 .A nosí úlovky pořád,já houby nejím,ale taky je ráda sbírám. 🙂 .Tak pa pa

kasa
3. črc 2009

Asi tu nikdo není,jdu kouknout co nového ve světě. 🙂

capenka
3. črc 2009

zdravím vás po dlouhé době,jsem neměla nějak čas,
očko gratuluji,larri bud statečná,reni co říci příště to vyjde,mi jsme tady všechny jaksi neštastnice,já jsem taky nedopadla dobře mám cystu ,zřejmě nedošlo po tom synarelu k ovulaci,takže ivf zatím k nedohlednu,nikdy jsem cystu neměla,byla jsem v šoku ,že jsem během 5 minut vypadla,jenom cosi Koutná rachotila,že mýám přijít 17DCna kontrolu a jak bude tak píchnout,v tom nerváku jsem se ji zapomněla zeptat jak se to dělá a kdy,poradte kdo z vás měl cystu a co stím pěkně prosím

kacza.b
3. črc 2009

kaso me rikali na hydrolaparku 5OOkc za narkozu +60kc vysetreni. takze stim pocitej.

kacza.b
3. črc 2009

capenko tak s tim ti ja neporadim,cysty jsou jedno s mala co nemam.

kacza.b
3. črc 2009

ocko tak kolejnice ukazkove!!!!!!! a kalhoty super a mas je i s kapsama 😀 😀 😀

ja se za chvili chystam na nocni a dneska se obzlast nechce je prece patek 😠

evcaa
3. črc 2009

tak holky ja nakoukla zitra jdu na monitor do porodky v devet rano tak pak napisu co a jak zatim se mejte hezky a opatrujte se paaaaa

kacza.b
3. črc 2009

sido v polance budou az od srpna. takze jdes teda na IVF,to bude urcite uspesnejsi 😉

kacza.b
3. črc 2009

evicko taky se opatruj a pak pisni. kez by to bylo to stastne nedelnatko 😉

larri
3. črc 2009

capenko,cysty se odsavaji.Ja j mela pri stimulaci,tak mi ji odsal dr.pri OPU.Ale vim,ze se odsavaji i bez narkozy.

evcaa
3. črc 2009

jj kacko uvidime

kasa
3. črc 2009

Jo dneska jsem zase pracovala s dětmi s dětského,a dobře jsem se zasmála,když jedna holčina 9let říká druhému klučinovi,"hele tahle tráva je podobná mařeně,a hned potom dodala,no a dívej kolik je tu slimáku,no už je mi to jasné.Slimáci jsou proto tak pomalí ,protože jsou pořád zhulení.No tak tomu jsem se s chutí zasmála.

kasa
3. črc 2009

Evi ty už tu prosím tě zítra nic nepiš,protože zítra už to prostě vyjde a tak dlší zpráva bude kolik Daneček měří a váží. 🙂 😀 .Jé teď jsem si pobrečela u zpráv,byl tam ten pohřeb toho hasiče co zemřel při záplavách,a když vím,ještě podrobnosti jak to probíhalo,mám v práci jednoho dobrovolného hasiče,tak mě to úplně vzalo.Je to opravdu neštěstí.

kasa
3. črc 2009

Kačko díky za informaci. 🙂

kacza.b
3. črc 2009

kasi ja taky bulela u tech zprav 😔

sido
3. črc 2009

kaczi a nevíš přesně od kterého jsou v té polance? mi vychází že bych měla jít na ko kolem 27. července tak myslíš že budu muset do olmíku? ☹

capenko: já měla tento měsíc taky cystu a Sobek se mi ji snažit prasknout při kontrole ale nešlo to tak mi řekl že se má snažit manžel a povedlo se 😉 já ji měla kolem 4 cm a dost jsem ji cítila a po sexíku bolest ustala 😅

kasa
3. črc 2009

Sido to tě zklamu v Polance prý jsou až v srpnu,říkal mi to Jaroš i sestřička,taky musím do Olomouce. ☹ ☹ ☹ .Jdu koukat na trosečníka.

capenka
3. črc 2009

no díky za radu 🙂 prasknutí při kontrole ,no se divím že mi to Koutná neudělala hned a řekla až potom co to udělá po menstruaci, bolí to když to dělají

sido
3. črc 2009

ne jenom je to nepříjemné strčí do tebe prst a druhou rukou tlačí na břicho 🙂 nevím proč mi to dělal asi proto že jsem si stěžovala na bolesti 😉 ale ty cysty prý většinou prasknou nebo se vstřebají právě při menstruaci

sido
3. črc 2009

a capenko tobě přerušili IVF?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru