Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

martin72
9. črc 2009

Holky nám jse daří.Nejprve ta rána,že to nevyšlo s tím mimčem a teď propustili Renču z práce ☹
Nevíte o něčem?Dělala učitelku na hotelové škole,nemá výšku,jen DPS,dále maturu,umí Německy,
Anglicky jse uičila 5let,na PC úplně kouzlí a taky má řidičák.I když 2roky nejezdila.Mohla by dělat v kanclu,
prostě bere vše,ale jen Havířov,Karviná,Č.Těšín a Ostrava.Vím,že je to mimo témata,ale jen jse ptám.

beruska81
9. črc 2009

martine to je mi moc líto, když se sere tak uplně všechno, bohužel bydlím od vás daleko tak nemůžu sloužit.

beruska81
9. črc 2009

vždycky když tady příjdu tak tady nikdo není, tak já zase jdu, jdeme k tetě pomoct s přípravami na zítřejší pohřeb, zatím se mějte pá

jetremi
9. črc 2009

ocko volala jsem evce vase zpravicky a u te posledni mi rikala ze ji tecou slzy preje hodne stesti a moooooooc gratuluje 🙂 😀 🙂

katrin111
9. črc 2009

ocko nejvetsi gratulaci co ti mohu poslat maaaaaaaaa obrovskou radost,konecne dalsi tehulinka holky konecne se tady dariiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
9. črc 2009

jééé moc moc děkuji jetremi a katrin🙂

psala mi kaczka že ji nede net,tak vás všechny zdraví..... 🙂 🙂

hnedoocka23
9. črc 2009

martine to je mi líto s tou prací..je to na houby,když se sere tak se sere...a bohužel to neovlivníme...

pokud o nějaké práci budu vědět,dám info 🙂

katrin111
9. črc 2009

holky pisu si s evickou ocko z tebe ma silenou radost.........uz je na nadstandartu tak ma aspon svuj klidek..danika uz priklada k prsu a on uz pekne saje zaitm ma jen mlezivko.........bozanko jak poprve vstavala z luzka tak malem sebou sekla........moc se na nas tesi..............

rozi.nka
9. črc 2009

očko jupíííííííííííííííííííííí moooc gratulujeme 😵 😵 😵 to bude kelišátek, jedno už máme, dvě jsou na cestě a další dvě se přidaly 😵 😵 tak šup šup kelišky ať se nám zvýší porodnost 😀

bellka
9. črc 2009

Omlouvám se, že vám sem lezu. Sem tam si vás čtu, protože sami jezdíme už 3 roky do Fertimedu a teď stimuluju na 6.IVF, jsem moc ráda, že i v Olmíku se daří, dodalo mi to zase větší naději. Gratuluju Evičce k Danečkovi a přeju hodně zdravíčka. Očko jsem sledovala a moc držela pěsti, taky Ti moc gratuluju a všem přeju hodně štěstí.

katrin111
9. črc 2009

bellko nemusis se omlouvam i moje kamaradce vyslo ivf ve fertimedu,takze i tobe hodne stestiiiiiii

rozi.nka
9. črc 2009

katrin ty jsi byla na fifejdách na to srdíčko?

kat77
9. črc 2009

teda konečně je tady pozitivní atmosféra, začíná se nám to tady množiti 😉

jetremi
9. črc 2009

DEKUJI BELL A PREJU HODNE STESTICKA EVCA

j.cien
9. črc 2009

To je krasa,ze Evca uz bude kojit 🙂

Bellko vitej a neomlouvej se a pridej se k nam 😉 😀

bellka
9. črc 2009

Jejda, holky, to je od vás tak milé🙂 Taky mám kolem sebe několik holek, které v Olmíku otěhotněly, jenom nám to, zatím, tak nějak nevyšlo. Ale věřím, že tentokrát se štěstí usměje i na nás. Vždyť má být plodný rok😉 Víte co mě vždycky napadá, když sedím v čekárně? Jestlipak ta paní, co se na ní usmívám, chodí taky na koníka?

j.cien
9. črc 2009

Martine a Renco,nejak mi to uteklo a ted to ctu...to je teda smula,jeste s tou praci...do pytle 😠 ..budu drzet palce,at je ta pristi prace pohodova a hlavne,at jste vy oba v klidku a at se vam povede dalsi pokus 😉 !

Smula je prekonana,Ocka to jisti s dvojickama 🙂 a my vsichni hura do toho!!!

Bellko jj,tak presne jsme na sebe mrkaly v Polance,napred jsem tam ulovila Katrin a s Vercou jsme se jen tak uculovaly na sebe...

j.cien
9. črc 2009

Koukam Bell,ze to uz jsi samoplatce a to je teda kruche....vsechny IVfka byly Fertimedacke?Jestli neva,ze se ptam... 😉

bellka
9. črc 2009

Nevadí, jasně že nevadí. Jj, jsme samoplátci. 2x IVF jsme podstupovali v Ostravě a 3x ve Fertimedu.

j.cien
9. črc 2009

Takze ted uz stimulujes a kdy to vse propukne-OPU a ET?At muzeme drzet palce 😉 !

bellka
9. črc 2009

Děkuju moc. Ode dneška jsem k Synarelu začala připichovat Gonal a ve středu mám kontrolní UTZ. Vzhledem k tomu, že mi stačí malé dávky, tak počítám, že OPU by mohla být cca pátek nebo sobota, no a uvidíme, kdy proběhne ET, vždycky máme ICSI, PK, AH🙂

j.cien
9. črc 2009

super,tak nas pak prubezne informuj,at te muzeme povzbuzovat a tesit se na dalsi Fertackou tehuli!!

Mas teda asi dlouhy protokol se Synarelem,ze?A zkousi neco "jinak",myslim,jestli z tech predchozich neuspechu slo neco "vycist" a zvysit vase sance??
A do POlanky nechodis,kdyz jsi z Ka?

bellka
9. črc 2009

Do Polanky jsem jezdila, když mi ko vyšla na po, st, pá. No a je blbé, že tam teď nejsou, ale nevadí. Oni vůbec neví, proč se nedaří, protože, mimo to, že nemám vejcovody, tak je všechno v naprostém pořádku, takže jedeme pořád dokola, no. V prosinci už jsme měli konečně pozitivní krev, ale 3 dny po kontrole jsem začala krvácet a nic z toho nebylo. Tak jsem začala pít nějaké bylinky a uvidíme.

verca777
9. črc 2009

ahoj holki,,očko tobě mooooooooooooooc gratuluji,a to je teda mega hcg))))ty a nerozdělili se ti ty dvojčatka na trojčatka,,,,i to se pry stava,,,, 😵 😵 😵 že to jedno se nějak rozdělí na dvě))) a ahoj bell,se mi zda že sem tě na jaře viděla v polance,,,

j.cien
9. črc 2009

jj,nekdy to vyjit MUSI!!!
Jen cely ten nekonecny kolotoc zvladnout se zdravim a mit na to....
Ale musime verit,ze se to jednou PODARIIIIIIIIII 🙂 ficim domu,mam toho dnes plne bryle a doma me ceka hromada rybizu na marmeladovani 😝

verca777
9. črc 2009

ahoj marto,tak my jsme se uculovali na sebe jo))) 😉 😀 😀

verca777
9. črc 2009

😀 😀 o marto ja věřím už skoro deset let že se nam zadaří a kuwa že se zadaří))) a marmeladovaní nezavidim teda 😅 🙄 🙄

hnedoocka23
9. črc 2009

vítám bellku 🙂 a přeji hodně štěstíčka 😵 😵

tím jak jsi psala,že jsi měla pozitivní krev a pak z toho nic nebylo,mě trošku dostalo teda 😒

bellka
9. črc 2009

Verčo, je možné, že jsme se viděly. Jejda, my se taky snažíme už 10 let a na prvním IVF jsme byli před osmi lety, tak doufám, že tento rok už to vyjde, kde na to brát a nekrást, že? Očko, tím se vůbec netrap, hcg bylo nízké, tak mi řekli, že se embryjko zřejmě chytilo, ale hned zastavilo ve vývoji nebo se chytilo špatně, no. J.cien, děkuju za pokec.

verca777
9. črc 2009

a na kolik vas to vyjde jako samoplatce????bell

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru