Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
10. črc 2009

jojo 17.7. v 9hod 😉

j.cien
10. črc 2009

Ocko ze by osmercata,kdyz je to 8x vic?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kat77
10. črc 2009

No Kajoch to měl pod vodou tu ordinaci ve Fulneku, jak to bylo minulý týden, tak jsem zvědavá, jestli vůbec nějakou dovču měl, nebo dělal pořádky v ordinaci, prý to měl až po okna a to tam má drahý UTZ

hnedoocka23
10. črc 2009

to bych měla být 4tt 🙂 tak snad bude bublinka vidět...

kat77
10. črc 2009

určo půjde už něco vidět, ty trojičky 😀 😀 😀

j.cien
10. črc 2009

Ty jo,UZV pod vodou...to beztak zase zdrazi v Polance 😉 😀 😝

hnedoocka23
10. črc 2009

ty jo,tak to nezávidím ani trošku...povodní se hodně bojím,bydlíme kousek od řeky 😝

kat77
10. črc 2009

nestraš cienko, už tak dost platíme

hnedoocka23
10. črc 2009

já vám dám osmerčata 😀 taková malá školka 😀

kat77
10. črc 2009

no a on tu ordinaci má hned u husího potoku, co se vylil...kámoška tam ten den byla a odjížděla a viděla jak to má už pod okna, sííííla

kat77
10. črc 2009

ocko když už se to povedlo, tak s plnou parádou ne? 😀 😀 😀 😀

kat77
10. črc 2009

my ti přijedeme sem tam pomoct 😀 😀 😀

hnedoocka23
10. črc 2009

přijela ségra pro malou,pá

kat77
10. črc 2009

no nic holky, za chvíli přijede tchýna "JARUNA" si pro psa, hlídala jsem ho celý týden a už nikdy víc smrada malého, všechno mi doma ochával, tak za to dostával, ale i to nepomohlo. Mám fenku a ta je zlatá, ale on je 10ti letý pes a fakt hnusně naučený a rozmazlený. Tak zatím pa a ocko odpočívej 😉

j.cien
10. črc 2009

😀 😀 takove hlidani si Kat fakt umim prestavit 😀 to je radost,az na kost 😀 😀

j.cien
10. črc 2009

nikde nikdo 😠 konci mi odpoledni ,zitra zas do rachoty.. 😝 ..nastesti jen do 12ti

Asmee,mas uz tu genetiku??????

miky123
10. črc 2009

ahoj
Teda očko,ty maš fakt vysoké číslo hcg,neporovnavala jsi ho s yvuškou?

hnedoocka23
10. črc 2009

tak právě tlačím česnečku......výbornááááááááá 😀
snad mi ta horká polévka pomůže na to moje zlobivé bolavé břicho 🙄

miky ahoj,neporovnávala...jdu kuknout..jenže u každého je to jinač 😉

kasa
10. črc 2009

Ahojki tak my už jsme zbaleni,tak ještě krátce,mějte se tady všichni krásně.
Evičko ,Danečku už se těším až se vrátíme na nové info a fotečky,mějte se krásně a buďte fit.
Očko ty se opatruj ať jsou broučci v pořádku.A jsou tam aspoň 3 😀
Reni až se vrátím zkusím rozhodit sítě a uvidím co se dá dělat.Napiš mi do pošty co všechno umíš a máš nějaké certifikáty atd.Mám dost známých třeba mě něco napadne.
Tak tedy pa pa Peťka 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .Jdu se dovolenkovat.

hnedoocka23
10. črc 2009

Miky tak Ivča měla 20den.(myslím)HCG 8770..ale zaváděli ji myslím 16buněčné..a na testu našla první // už 6.den,kdežto já až 8den a hooodně slabou...takže by u mě ty dvojčata i odpovídali..podle mě bylo u mě zahnízdění 4-5den po ET 😉

kaso,užijte si dovolenku,načerpej síly..krásné počasí at Vám vyjde ahlavně si užívejte sami sebe 😵 😵 a zanedlouho se na tebe těšíme 😵

hnedoocka23
10. črc 2009

já měla 8 a 12bunečné...a taky záleží jak rychle stoupá HCG 🙂 holky,necháme se překvapit 😀

hnedoocka23
10. črc 2009

bolesti jsou fuč po té polévce horké....

j.cien
10. črc 2009

Ocko bych si normalne dala tu tvou cesnecku 😉 🙂

Holky z toho tydenniho stresu v praci mam -3kg!Takze vsechno zle je k necemu dobre 😎

hnedoocka23
10. črc 2009

j.cien..tak to bych tay potřebovala 3kg dolů 😀 😀

hnedoocka23
10. črc 2009

holky přeji všem krásný pohodový večer 🙂 zítra pápápápá

asmeena
10. črc 2009

Ahoj holky, právě jsem se probudila. Přišla jsem z práce, udělala na zítra oběd, snědla hromadu zeleninového salátu a zase jsem skončila v 18:00 v posteli a probudila se až teď. Kéž by to byly aspoň těhu příznaky. Dnes se mi opět v práci motala hlava, bolí mě jedno prso (mám tam jako něco ztvrdlého, tak doufám, že to nebude něco horšího) 😖

martine: tak si to teď s renčou pořádně užívejte, když máš doma takovou divošku.

beruš: to jde taky počít v kině? Tak to je docela dost dobrý. 😀

j.cien
11. črc 2009

Dobre ranko,doufam,ze jste vsechny vyspinkane do ruzova 🙂 a preji vsem poho vikendek 😉 !

Asmenko,kez by tvoje soufl stavy byly tehuuuuuuu 😉 !

hnedoocka23
11. črc 2009

dobré ránko všem....... 🙂
u mě žádná změna,pořád lehce krvácím,špiním..tak jsem zvědavá,co z toho bude v pátek 😒
dneska vaří manžel a já můžu v klídku polehávat,stejně jak vidím je to k ničemu,kdyyž se to nijak nelepší sakra 😠

j.cien
11. črc 2009

Ocicko neboj,spineni urco prestane a za chvili mas mesic tehu za sebou!!! 😉 🙂 🙂 🙂

j.cien
11. črc 2009

Ja uz mam hlad,ve 12 koncim v praci a asi skocim k congum na jidlo,jsou hned vedle a mne se nechce varit..milacek je v Brne,prijede az vecer..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru