Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
25. črc 2009

Berušky, tak už se loučím, přeju vám pěkný večer, dobrou noc a pěkně se vyspinkejte🙂 Papa

j.cien
25. črc 2009

🙂

dobrou holky,uz konikuji nekolik hodin 😀 😀 zavislacka 😀 co take delat v desti...mam sice mraky pradla na zehleni,ale jsem na to tak strasne lina.....vubec mam ted nejaky utlum..akorat jsem dnes prevlikla postele,jinak prd...dokonce varil dnes Petr 🙂 a mel to vyborne!!Udelal cuketu na olivovem oleji,jen tak platky -zapekl to s nivou a rajcaty-mnamka 🙂

kasa
25. črc 2009

No tak uvidíme,zatím piju 2 hrníček,a jsem dneska tak trošku mrtvolka,ale to nevadí Peťa právě odchází na noční,tak třeba zítra si to už užijem. 😀

kasa
25. črc 2009

U mě taky dneska vařil Peťa,i když má mezi nočníma,já jsem dneska strávila celý den v posteli. 😉 ,ale je to možná trošku lepší než ráno.

radule82
25. črc 2009

Kasi, pokud jsi to podchytila s tim čajíčkem včas, měl by ti pomoct 😉

kasa
25. črc 2009

V to taky doufám.Nemocná teď být nemůžu. 😒 .Uvidíme,zatím mám v krku jak v polepšovně. 😒 .Zítra budu pokračovat tak uvidíme.

kasa
25. črc 2009

A co ty Radulko jak se cítíš?

radule82
25. črc 2009

já se cítím pořád stejně 🙂 akorát jak jsem psala, tak mám pořád mírně nafouklé bříško 🙂

radule82
25. črc 2009

ale už bych chtěla at je za mnou těch prvních čtrnáct dní.. 🙂 at vím, na čem jsem...

radule82
25. črc 2009

tak já už jdu taky do pelíšku a budu koukat na telku.. přeji vám všem krásnou noc a at vás blešky štípou celou noc 😀

kasa
25. črc 2009

Taky už jdu do postýlky ,tak dobrou noc všem a holky nebojte věřím tomu,že to tentokrát vyjde.Držím Pěsti ,protože jsou štěstí. 🙂

radule82
26. črc 2009

Krásné nedělní ráničko 😉 😵 😵

katrin111
26. črc 2009

krasnou nedeli preji,marti kaja je muj vymysl 😀 😀 😀 😀 😀 setadysmeji a evi danecek ten je kouzelne miminko...........je fakt krasny!!!!!!!!!!!!!!uplne se nad tvyma foteckama tady rozplyvam.............. 🙂

katrin111
26. črc 2009

Marti teda Petr je moooc dobry kuchar!!!!!!!!!!!!!!!!!!hned bych takoveho kuchtika brala!!!! 😉

kasa
26. črc 2009

Dobré ráno všem. 🙂

bellka
26. črc 2009

Všem beruškám přeju krásnou neděličku🙂

kasa
26. črc 2009

No ono ,když chlapi chcou tak jsou většinou výborní kuchaři,ale to je jen výjimečně. 😀 .Peťa taky vaří výborně,ale opravdu jen občas.Raději si to nechá nachystat. 😀
Konečně se venku udělalo docela hezky,tak se možná půjdeme odpoledne na chvilku projít,jinak stále popíjím zázvor,tak jsem zvědavá co to se mnou udělá. 😀 .

kasa
26. črc 2009

A co dneska všichni podnikáte? 🙂

kasa
26. črc 2009

Kde jste dneska všichni?

teddyna
26. črc 2009

dobré ráno holčiny,promiňte,že vám tu lezu. ale neměla byste některá zájem asi o 250j Puregonu pen? zbylo mi z načatého 600j kontejneru.a protože se mimčo podařilo,tak je mi to dále na nic.prodala bych za symbolickou cenu.kdyžtak pište do IP a domluvíme se.jsem z ostravska

katrin111
26. črc 2009

kde jsme???ja jsem pred chvili vstavala z postele.........jen tak jsem lezela.............a to jsem rano uz dala pradlo do pracky takze za chvili se dopere a pujdu ho povesit na balkon.................tedka jim polivecku a pak pujdu varit............odpo nekam pujdem aspon se projit at nesedime cely den doma..............snad nebude prset

radule82
26. črc 2009

Taky se chystám odpoledne na procházku 😉 😵

bellka
26. črc 2009

Tak to dneska vypadá, že konečně bude pěkně, konečně půjdu na chvíli ven. Teddyno, nabídni to holkám v tématu Mám/nemám léky, budou Ti moc vděčné🙂

kasa
26. črc 2009

No já se právě chystám vytírat a přitom koukám na vinetua,Peťa spí po noční ,tak se toho moc dělat nedá ať ho nezbudím .Tak se zatím mějte krásně.Asi si udělám kávičku. 🙂

kasa
26. črc 2009

Jinak jsem taky poléhavala,ale už jsem ustlala,ať neproležím celé 2 dny. 🙂 Už se těším odpoledne na procházku,a zítra po práci přijde sestřenka mě ostříhat a nabarvit,sice to ještě není akutní,ale spíše máme bojový úkol,měla v červnu maturovat na nástavbě,ale nepřipustil ji angličtinář,a tak měla mít v srpnu opraváky a v září maturu,kromě angličtiny byla premiant třídy a ona se najednou rozhodla,že už práci má,a že si maturu už dodělávat nebude,tak ji musíme nějak zpracovat ať neblbne,že jednou toho může litovat.Tak uvidíme jestli budeme úspěšní. 😖

bellka
26. črc 2009

Kasi, tak ať máš pěknou hlavinku a hlavně úspěch při zpracovávání, už jí toho chybí tak málo, sestřence🙂

kasa
26. črc 2009

No právě,jedna zkouška z angličtiny,to musíme nějak vymyslet jak na to .Zkusím ji domluvit ,že by ji na dálku přes skype pomohla segrá,ta má už angličtinu jako rodný jazyk.Tak uvidíme.Jinak je mooc šikovná,jezdila i reprezentovat školu,a nakonec by neodmaturovala,to by byla věčná škoda.

kasa
26. črc 2009

Je ještě mlaďoch a teď si to neuvědomuje.

kasa
26. črc 2009

Tak to vypadá,že Peťa procitá.Tak můžu jít naklepat řízky a začít smažit .Tak zatím pa pa Peťka 🙂

kasa
26. črc 2009

Tak jsme právě poobědvali a asi za chvilku vyrazíme někam na procházku. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru