Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
30. črc 2009

Pekny den Kelisky 🙂

abig
30. črc 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat ? Jsem třetí den na Puregonu a v pondělí se dozvím, co dál ....
Jsem trochu zvědavá, protože doktor v OL moc sdílný a hovorný nebyl a mě poněkud šrotuje v hlavě.

abig
30. črc 2009

Pokud jste dojížděly do OL, jak to probíhalo od punkce až do propustění do domací péče ? Jen netuším, jestli tam budu muset zůstat před punkcí až do transféru nebo budu mezi tím pendlovat z domů do OL.

j.cien
30. črc 2009

Ahoj Abig,to vis,ze se k nam muzes pridat!Budeme ti drzet pesti pro stesti 😉
Holky ,co uz to maji za sebou ti vse jiste napisou..nebo staci,kdyz nas trochu doctes zpetne-vse se tu uz o OPU psalo 😉

bobinka1
30. črc 2009

ahoj holky,sido prosím tě,jak jsi dobrala antiko a šla na kontrolu tak ti hned dali synarel? a ještě jsem se chtěla zeptat jestli jsi tam byla hned s manželem a dělali mu ty odběry před IVF,protože můj přítel pracuje v Praze a musí přijet jen kvůli odběrům,zak jestli mu je hned dělali? moc díky 🙂

katrin111
30. črc 2009

krasny den kelisove................tak jsem doma z 3D utz a dominik nam ukazoval stale koulicky a pindika potom nozku a pater a pusinky si schovaval takze mam prijit jeste za tyden a zkusime to znova.............a odpovida tomu 25.tt a vazi 700g

j.cien
30. črc 2009

Kastriko tak to je na tuty kluk 😉 a jeste vystrkuje koulicky 😀 to bude rarach 😀

bobinka1
30. črc 2009

ahoj j.cien prosím tě jdeš hned toho 7.8 s manželem?kvůli odběrům? ten můj je pryč a sestřičky mi řekly,že musí jít na odběry před stimulací,ale nevím jestli musí jít hned nebo až mi dají injekce,díky

alex001
30. črc 2009

ahoj holky, chtěla bych se zeptat jak fungují od srpna v polance chci tam poslat manžu na spermiogram díky

j.cien
30. črc 2009

Jj. Bobi,jdeme oba.Sice tentokrat mi to nerekli,ale minule jo,ze budou odbery a az pak ti daji injekce na stimulaci...ale nevim,mne to musi dat hned v ten patek!!Prece tam nepojedu prvni den MS jen pro ty injekce...
No uvidim.
Ale radeji tam asi zavolej ,at to vis presne!

j.cien
30. črc 2009

Alex urco funguji po.st.pa ....i kdyz chteli uz mit otevreno denne,ale to bych zatim neriskovala jet tam treba v utery...to asi ne

alex001
30. črc 2009

j.cien: a od kolika tam tak jsou?

j.cien
30. črc 2009

Alex oni objednavaji po zpatku..tj.taka,by dr.nemusel jezdit rano hned na 7...ale pokud manza potrebuje jit jen za laborantkou,tak ta je tam pokazde uz od rana.Ale nevim,jestli hned v 7..ale cca kolem 8urcite uz jo!
A on tam pujde jen tak,bez objednani??
Neni lepsi tam zavolat?

alex001
30. črc 2009

j.cien: asi nejdříve zavolám co a jak - nemáš prosím na ně do polanky číslo já znám jen do OL

j.cien
30. črc 2009

Polanka :596632149 😉

alex001
30. črc 2009

j.cien: moooooooooooooc děkuju 🙂

bobinka1
30. črc 2009

j.cien díky,já bych chtěla právě ty léky taky hned,a aby mu udělaly hned ty odběry nemáme tolik času pořád tam jezdit,zdá se mi to zbytečné jet tam teď a až dostanu MS tak znovu, tak uvidíme

bellka
30. črc 2009

Nám konečně pustili elektriku, tak načuhuju🙂 Katrin, tak kuličky ukazoval ten malý lumpík😉 bobinko, já se taky domluvila, že manža příjde na odběry, až bude moct a nebyl problém. Abig a Alex, zdravím vás.

bellka
30. črc 2009

Abig, záleží na Tobě, jestli budeš chtít každý den jezdit tam a zpět, nebo se tam můžeš ubytovat.

j.cien
30. črc 2009

HOlky ted jsem nahodou otevrela tema Reprofit-Olomouc a silene tam vsichni kritizuji Fertimed 😠 😠 😠 ! 😕

bobinka1
30. črc 2009

bellko díky já ho vezmu teď akdyž mu je udělají tak super a když ne,tak se domluví až mu to bude vyhovovat,myslím,že by s tím neměl být problém 😉 jdu se podívat na ten Reprofit

verca777
30. črc 2009

čaute baby,,tak ted sem se namíchla,,,každy bude kritizovat tam kaj jim to nevyšlo,,a tam kde jim to vyšlo budou vynašet chvalu do nebes,,tak jako v gyncentru,,mam znamou ted sem ji potkala a chodi do gyncentra,napoprve nic,,pak z KET maji holčičku a ted byla napodruhe a zase nic a zase z KET čekaji dvojčatka,,,tak a ted babo rad.... každa sem jina,,tam dole vespod... je ot mazec tady a že se platí no a co,,,co je dneska kuwa zadarmo,,!!!!! ublížil vam nějaky doktor nebo urazil dobre tak at jdou jinam ale at nehazeji špínu a nedeptaji ty kteří tam chodí,, 😠 😠

abig
30. črc 2009

Verca777: máš pravdu, každý vydělává na lidském neštěstí ... a když to nejde po dobré, tak hold to půjde po zlém, přece nás jen tak něco nezastraší ....
Taky jsem nadtím kroutila hlavou ....

abig
30. črc 2009

Holky, prosím mám dotaz, je tu alespoň jedna holčina, která zažila punkci i transfér v Polance ? Když jsem se ptala sestry, jestli by to šlo na Polance, tak měla spoustu řečí, že by museli převést veškerý personál a to jen pod podmínkou, že tam bude těch punkcí ve dnu více .... To trajdání do Olomouce je vyčerpávající časově ...

j.cien
30. črc 2009

No kvuli tesne cekarne a arogantnim sestram...bych naseho Kaju teda nemenila 😉 😀 ....plati se vsude a myslim,ze 300 za nocleh uz pri celem IVF nikoho nezabijou 🤐 a lezet nebo nelezet po ET...to je asi nakonec fakt jedno...ale priznam se,ze kdybych sla po ET hned trajdat na 1/2dne po ZOO a pak z toho bylo prd..tak bych si to asi vycitala..

verca777
30. črc 2009

no tak ted sem to dočetla to je kuwa docela síla,,,,vím že sobek nesedne každemu,,,jeho humor,ja u něho byla minuly tyden seděli jsme tam skoro dve hodky,choval se k nam miele a lidsky,ano říkal mi že mam zhubnout ale to ti přrostě řeknou všichni doktoři pokud nevažiš 60 kilo¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sakra nebyl na mě sprosty ,nepřišlo mi že bych chtel na mě vydělavat prachy,,,, v čekarne ano čeka se tam ale od toho je to čekarna,,,,a u ET nemusím mit muže,,,k čemu by mi tam byl??????????? aby sme to nějak prožívali proooč??? no normalně sem se nasrala,,a sestry ,,no jedna tam nepříjmena je ale at,,,, kuwwa... nema svuj den ..ja sni nežiju je mi to jedno jaka je,,,tu minutku to sni vydržím, a odpad embrijek tak to je kurva už dost drsne dve slova,, 😠 😠 😠 😠

verca777
30. črc 2009

a to placeni??? nikdo te nenuti a nepřivazuje at tam spíš!!!!!!!!!!!! řekneš chceš domu tka běž,,

j.cien
30. črc 2009

Abig oni to v Polance teprve spousteji...par OPU tam asi probehlo v cervnu koncem...ale pak meli mesic zavreno uplne a jedine ted v srpnu,ze by to rozjeli naplno...ale nikdo ,kdo mam toto v POlance jiz za sebou tady z nas fakt neni!

verca777
30. črc 2009

ale jak říkam,,kdyby se jim to tam podařilo tak t ovychvaluji do nebes,,,,ale ja si sem divna ja,,,nevim nějak to neprožívam, ani opu,,ani et ,,jo neříkam že to nemrzelo když sem začala krvacet ale nehroutila sem se z toho,,přece nejsme ještě na konečne,,,takže na nějake nazory bych se mohla vy....

j.cien
30. črc 2009

Verco to chce klid 😉 schvalne jsem tam napsala,at daji vedet,co je ve Fertasu spatne...Vis,pokud se nekde pouziva treba novejsi -lepsi metoda a ma to vetsi uspechy..tak tam klidne prejdu a rada,chci pro to udelat vse a stoji mi to za to,jet treba do Brna nebo do PRahy....ale to jsou takove blbiny,jesti ti pusti k ET hudbu a promitaji ti embryjka..to prece nema na uspech IVF zaden vliv...jiste je to prijemne,ale na tom to nestoji.....ja si klidne necham udelat ET na stojaka na chodbe 😀 😀 hlavne,kdyz pak budu tehu 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru